Z gali wręczenia Oscarów na Instagrama. Eleganckie portrety gwiazd kina wykonane podczas przyjęcia Vanity Fair

Katy Perry, Scarlet Johansson, Justin Theroux czy Sofia Vergara i wiele innych gwiazd kina stanęło w oskarową noc przed obiektywem Marka Seligera. Fotograf wykonywał portrety w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu w trakcie balu Vanity Fair. Po raz czwarty partnerem tego wydarzenia był Instagram, na którym wylądowały wszystkie zdjęcia.

© Mark Seliger / Instagram

Mark Seliger jest fotografem gwiazd, który ma duże doświadczenie w robieniu eleganckich portretów i wykonywaniu zdjęć mody. Na tegorocznym przyjęciu, organizowanym prze Vanity Fair, miał okazję wykonania portretów znamienitym gościom, którzy zjawili się na balu.


Na jego zdjęciach znaleźli się: Jennifer Aniston, Justin Theroux, Kerry Washington, Katy Perry, Jon Jam, Scarlet Johansson, Tom Ford oraz wielu innych. Aktorzy i muzycy zostali poproszeni przez Seligera o pozowanie do dość prostych, ale jakże cudownych zdjęć.

Mark zapraszał znane osoby do indywidualnych sesji zdjęciowych w Vanity Fair Oscar Portrait Studio, które zostało przygotowane specjalne na tę okazję. Całość jest utrzymana w stylu Hollywood z lat dwudziestych.

Fotografie, które powstały podczas przyjęcia, przywodzą na myśl prestiż, z jakim kiedyś wiązało się bycie aktorem. Jeśli przegapiliście galę rozdania nagród – możecie nadrobić to przeglądając te świetne portrety.
Zobacz również: Jak korzystać z narzędzi zaznaczania w Adobe Photosop?
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Oto co się dzieje, kiedy świetny fotograf krajobrazu zabiera się za zdjęcia ślubne Powstanie, jego ludzie i Warszawa - o tym opowiada projekt "Teraz '44" Fotografia mody i ochrona środowiska, czyli afrykańskie portrety modelek ubranych w śmieci Królewski retusz z Krakowa Tak wyglądają nowoczesne zdjęcia rodzinne! Ojciec wkleja zdjęcie swojego syna w bajkowe scenerie Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Artysta łączy obiekty codziennego użytku w zabawnych kolażach Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Czy wizja Wrześni według Adama Lacha dekonstruuje utopijną wizję niewielkich miast? Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Fotograf Chris Crisman pokazuje, jak kobiety radzą sobie w "męskich zawodach" Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie Marina Amaral ożywia stare fotografie. Na jej pracach czarno-biały świat wygląda, jak z bajki Fotograf ujął na portretach dysonans poznawczy swojej trzeźwości Sebastian Janicki tłumaczy, jak dostrzec niedostrzegalne Ewa Ćwikła: "Gdy fotografuję, otwieram się na świat i daję z siebie wszystko" Turecka incepcja Aydina Büyüktasa Abstrakcyjna symetria świata widziana oczami Denisa Cherima Konceptualne autoportrety artystki opowiadają historię jej depresji Kreatywny przekręt: 6 fotografów, 1 model - zobacz zaskakujący rezultat sesji

Popularne w tym tygodniu:

Oto co się dzieje, kiedy świetny fotograf krajobrazu zabiera się za zdjęcia ślubne Fotografowałem znanego amerykańskiego rapera 50-letnim aparatem z NRD Najlepsze zdjęcia ”Wielkiego amerykańskiego zaćmienia Słońca” Przysłona f/240 i 6-godzinna ekspozycja, czyli jak Weston fotografował paprykę Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej Stolica Korei Północnej wygląda jak opuszczony plan kosmicznego filmu science fiction Fotoreporterzy z całej Polski opowiedzieli nam, jak fotografowali The World Games 2017 Tajemniczy artysta tworzy niesamowite zdjęcia, ale woli pozostać anonimowy. W jakim celu? Czterech świetnych fotografów z Nowego Jorku robiło zdjęcia jednej modelce. Jesteście ciekawi jak im poszło? Vincent Munier wytropił i sfotografował niezwykle rzadkiego irbisa śnieżnego. Zobaczcie, jak powstały jego zdjęcia Międzynarodowa Stacja Kosmiczna i ”photobombing” zaćmienia Słońca Czarne psiaki też potrzebują miłości. Fotografka stworzyła ten projekt, by pomóc w adopcjach