Z gali wręczenia Oscarów na Instagrama. Eleganckie portrety gwiazd kina wykonane podczas przyjęcia Vanity Fair

Katy Perry, Scarlet Johansson, Justin Theroux czy Sofia Vergara i wiele innych gwiazd kina stanęło w oskarową noc przed obiektywem Marka Seligera. Fotograf wykonywał portrety w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu w trakcie balu Vanity Fair. Po raz czwarty partnerem tego wydarzenia był Instagram, na którym wylądowały wszystkie zdjęcia.

© Mark Seliger / Instagram

Mark Seliger jest fotografem gwiazd, który ma duże doświadczenie w robieniu eleganckich portretów i wykonywaniu zdjęć mody. Na tegorocznym przyjęciu, organizowanym prze Vanity Fair, miał okazję wykonania portretów znamienitym gościom, którzy zjawili się na balu.


Na jego zdjęciach znaleźli się: Jennifer Aniston, Justin Theroux, Kerry Washington, Katy Perry, Jon Jam, Scarlet Johansson, Tom Ford oraz wielu innych. Aktorzy i muzycy zostali poproszeni przez Seligera o pozowanie do dość prostych, ale jakże cudownych zdjęć.

Mark zapraszał znane osoby do indywidualnych sesji zdjęciowych w Vanity Fair Oscar Portrait Studio, które zostało przygotowane specjalne na tę okazję. Całość jest utrzymana w stylu Hollywood z lat dwudziestych.

Fotografie, które powstały podczas przyjęcia, przywodzą na myśl prestiż, z jakim kiedyś wiązało się bycie aktorem. Jeśli przegapiliście galę rozdania nagród – możecie nadrobić to przeglądając te świetne portrety.
Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Artysta łączy obiekty codziennego użytku w zabawnych kolażach Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Czy wizja Wrześni według Adama Lacha dekonstruuje utopijną wizję niewielkich miast? Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Fotograf Chris Crisman pokazuje, jak kobiety radzą sobie w "męskich zawodach" Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie Marina Amaral ożywia stare fotografie. Na jej pracach czarno-biały świat wygląda, jak z bajki Fotograf ujął na portretach dysonans poznawczy swojej trzeźwości Sebastian Janicki tłumaczy, jak dostrzec niedostrzegalne Ewa Ćwikła: "Gdy fotografuję, otwieram się na świat i daję z siebie wszystko" Turecka incepcja Aydina Büyüktasa Abstrakcyjna symetria świata widziana oczami Denisa Cherima Konceptualne autoportrety artystki opowiadają historię jej depresji Kreatywny przekręt: 6 fotografów, 1 model - zobacz zaskakujący rezultat sesji Połączenie zdjęć dokumentalnych, modowych oraz kadrów z filmu to specjalność Akifa Hakana Celebiego Aston Martin Lagonda – legenda lat 80. ożywa na zdjęciach Tomka Olszowskiego Rodzice odtwarzają z 2-letnim synkiem sceny ze znanych filmów Pomniki dawnej Jugosławii do dziś cudownie prezentują się na terenie Serbii Pięcioro Polaków trafiło do finału Sony World Photography Awards 2017. Są też liczne wyróżnienia

Popularne w tym tygodniu:

Zobacz najlepsze zdjęcia wykonane iPhone'ami w 2017 roku Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Sonda Cassini jest w kosmosie już od 20 lat. Oto najlepsze zdjęcia Saturna, które zarejestrowała ”Słabe żarty i mocne zdjęcia” to specjalność Elżbiety Adamskiej vel "Nieśmigielskiej" Portretowanie z mocą natury. Fotografka wykonała zdjęcia obiektywem z... wody Kolorowa fotografia ma już 110 lat. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze autochromy Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Malarskie prace Pawła Klareckiego przeniosą was w nowy wymiar fotografii krajobrazowej Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Łukasz Bożycki jedynym Polakiem nagrodzonym na prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej ASFERICO 2017 Czy rozwój technologii fotograficznej osiągnął już swój szczyt? Czy wymyślimy coś nowego?