“How I Got The Shot” to poradnik, w którym zajrzymy za kulisy sesji fotograficznych

Darmowe warsztaty “How I Got The Shot” przybliżą wam w praktyce pracę 12 fotografów w takich dziedzinach, jak: fotografia mody, samochodów, reklama, malowanie światłem i portrety.

"How I Got The Shot" to darmowe warsztaty fotograficzne, które pokazują, jak pracują uznani fotografowie w praktyce. Do dyspozycji mamy artykuły, filmiki zza kulis, oraz dokładny opis, jak zostało wykonane konkretne zdjęcie.

Warsztaty oparte są na pracy 12 fotografów uznanych w swoich dziedzinach. Wśród nich znaleźli się: Easton Chang, Jeremy Cowart, John David Pittman, Kira Derryberry, Glyn Dewis, Jordan Green, Maurice Jager, Brooke Mason, Zach Sutton, Brandon Tigrett, Evan Guttman, oraz Eric Paré, jeden z najbardziej rozpoznawalnych lightpainterów.

Zobaczcie, jak pracują zawodowcy, jak ustawiają światło, dobierają parametry, obrabiają zdjęcia i przede wszystkim, jakie mają tricki. "How I Got The Shot" to praktyczna wiedza poparta konkretnymi przykładami zdjęć i sposobu ich wykonania, więc szczególnie na początku swojej przygody z fotografią warto ją przyswoić. Żeby pobrać poradnik wystarczy wypełnić podstawowe dane na stronie www.tethertools.com.

Zobacz również: Jak i po co mieszać warstwy w Photoshopie?

Źródło: www.tethertools.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak fotografować Perseidy, czyli spadające gwiazdy? [poradnik] "Unplugged Wedding", czyli ślub z zakazem fotografowania. O co chodzi i czy warto? Jak fotografować burze i pioruny? [poradnik] Zobacz to, co nieuchwytne - zdjęcia highspeed w domowym zaciszu 6 ciekawych sposobów na modyfikację światła twojej lampy błyskowej Pierwsze kroki strobisty - jak wykorzystać lampy systemowe w plenerze? Magia wielu zdjęć z National Geographic tkwi w świetle. Zobacz, jak je opanować Najlepsze obiektywy makro na wiosenne zdjęcia Dlaczego plan sesji zdjęciowej jest taki ważny? Podpowiadamy, jak go zrobić Jaki papier wybrać do fotoksiążki? Pola eksploatacji – wszystko, co musisz o nich wiedzieć "Zapisz jako..." czyli opowieść o archiwizacji danych Natalia Taffarel tłumaczy teorię koloru w tym bezpłatnym poradniku Jak zbudować domowe studio z lampami systemowymi? Praktyczne rady na początek Jak kreować swój wizerunek profesjonalny w mediach społecznościowych? Dlaczego zdjęcia są nieostre? 10 obiektywów do Nikona w przystępnej cenie, które warto sprawdzić Jak wybrać najlepszy dla siebie softbox? Proste fotograficzne sztuczki, które urozmaicą zdjęcie Gdzie leży granica między inspiracją, opracowaniem a plagiatem? Wiosenne portrety - kilka pomysłów do zrealizowania od zaraz Zagraniczne zlecenia fotograficzne – czy to się opłaca? Powody, dla których warto mieć przy sobie aparat [poradnik] Bezpłatny poradnik opracowany, by pomóc fotografom z zasięgami na Instagramie

Popularne w tym tygodniu:

Jak fotografować Perseidy, czyli spadające gwiazdy? [poradnik] 10 powodów, dla których nie warto wiązać się z fotografem górskim Fotografia z cenzurą