Mimo tego, że dzielą ich tysiące kilometrów, udało im się zrobić wspólne zdjęcie

Często dzieje się tak, że żołnierze muszą zostawić swoje ukochane kobiety i wyjechać na misję. Bywa, że gdy wyjeżdżają, ich żony są w ciąży. Tak było tym razem. Mimo odległości, małżeństwu udało się zrobić wspólne zdjęcie.

© Jennifer McMahon / Facebook

Za tym wzruszającym obrazem stoi fotografka Jennifer McMahon. Zdjęcie porusza zwłaszcza tych, którzy znają ból tęsknoty i rozstania ze względu na pracę. Brandon Philips jest zawodowym żołnierzem służącym w marynarce powietrznej USA. Niefortunnie zdarzyło się tak, że musiał wyjechać na misję, kiedy jego żona, Veronica, zaszła w ciążę.

Jennifer McMahon z Jennifer Ariel Photography musiała stanąć przed nie lada wyzwaniem. Jej zadaniem było wykonanie zdjęcia ciążowego wspomnianego małżeństwa. Jak to zrobić, skoro mąż stacjonował na pustyni, a żona bezpiecznie oczekiwała na poród? Rozwiązaniem okazał się poruszający kolaż fotograficzny, na którym Brandon klęka i trzyma rękę na brzuchu ukochanej.


Fotografka umówiła się z Veroniką na sesję zdjęciową i ustawiła ją tak, by poza zgadzała się z ustawieniem dłoni Brandona. Małżeństwo marzyło o pięknej wspólnej fotografii i trzeba przyznać, że McMahon podołała zadaniu. Może nie jest to szczyt technicznego kunsztu, ale powiedzcie sami — chwyta za serce.

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku autorki.

Zobacz również: Nowe narzędzie kadrowania w Adobe Photoshop CS6

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Po pierwsze - rzemiosło, czyli o pokorze w fotografowaniu Nowe zdjęcia Jowisza ujawniają, że na jego powierzchni występują burze Autofokus w Sony A9 jest naprawdę niesamowity! Oto przykładowy film ”Jednooki musztardowy potwór”, czyli jak wydrukować aparat średnioformatowy na drukarce 3D Prototyp szkła Leica Noctilux-M 50 mm Edition 0.95 może być wasz za 25 tysięcy dolarów Zdjęcia "druhen" tej panny młodej pokazują siłę prawdziwej przyjaźni Ulepszony algorytm koloryzujący coraz lepiej radzi sobie z czarno-białymi zdjęciami Budżetowy aparat wielkoformatowy 8 x 10 już niedługo trafi do sprzedaży Canon EF 200 mm f/1.8 - ta armata jest znana również jako "Oko Saurona" Kamerka GoPro odbiła pocisk snajperski i uratowała życie dziennikarzowi Nowy inteligentny algorytm Google usunie obiekty, które przeszkadzają na zdjęciu Czy iPhone może mierzyć się z profesjonalną kamerą Arri Alexa za ponad 300 000 złotych? Sony IMX382 to malutka matryca, która może nagrywać i śledzić z prędkością 1000 kl./s Legendarny aparat Leica M2 za 5 dolarów Nie masz skanera do negatywów? Z pomocą przychodzi aplikacja FilmLab Jak sprawdził się dron DJI Mavic Pro na norweskim fiordzie? Mylić się jest rzeczą ludzką. Fotograf pomylił klientów i zrobił zdjęcia zaręczyn innej pary Starsza pani szła ulicą. Jedno zdjęcie zmieniło ją w ikonę mody Tak wygląda Saturn. Sonda Cassini znalazła się bliżej niż kiedykolwiek CROZ to minimalistyczny aparat, który sam poskładasz Ten rig z w połączeniu z 6 Panasonikami GX80 pozwolił na nagranie wideo 360 w 12K Fotografka wojenna ujęła na zdjęciach ostatnie chwile swojego życia Dzięki naukowcom z Lund fotografia przekroczyła prędkość światła Czy Souvid Datta dopuścił się plagiatu zdjęcia Mary Ellen Mark?

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf tłumaczy, dlaczego nie należy ufać zdjęciom w social mediach Jak wykonano świetną reklamę Gatorade, gdzie kropelki wody układają się w kształt ruszającego się człowieka? Nowa strona, która zdradzi, w jaki sposób zdjęcie było naprawdę obrabiane Aparat ze sklepu charytatywnego skrywał w sobie tajemnicę. Zobaczcie, co było na rolce Tak wygląda teleobiektyw 1000 mm do Sony A6500 za 300 zł Właśnie minęło 20 lat od przesłania pierwszego zdjęcia przez telefon Uwierzycie, że te szczeniaki to rekruci służb specjalnych? Urocze zdjęcia Zobaczcie jak przerabia się okładki płyt i reklamy na potrzeby rynku Środkowego Wschodu