Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą

Cybele Malinowski zajmuje się fotografią mody i muzyki. W swoim cyklu Model-Maison pokazuje inny obraz modelek, trochę bardziej osobisty, fotografując je w otoczeniu z którego pochodzą.

ELOUISE MORRIS

ELOUISE MORRIS (© Cybele Malinowski / model-maison.com)

Suzi Leenaars - Manly, Sydney

Portrety modelek w cyklu Cybele Malinowski pt. Model-Maison dzięki temu, że były wykonywane w ich domach, są pozbawione reklamowego blichtru, nabierają też bardziej osobistego charakteru.

Tiernan Cowling - Laurel Canyon, Los Angeles

Cybele Malinowski rozpoczęła swój cykl w Sydney pracując z modelkami, które znała. Jednak projekt rozszedł się pocztą pantoflową wśród modelek i doprowadził ją do fotografowania w Londynie, Szanghaju, Los Angeles i na Ukrainie.

Rebecca Moore - Blue Mountains, Australia

Szukając modeli, Cybele Malinowski zwraca uwagę na te modelki, które żyją w niezwykłych i malowniczych miejscach. Jej zdjęcia Rebecci Moore w australijskich Górach Błękitnych pozostają jednymi z jej ulubionych.

Suzi Leenaars - Manly, Sydney
Ivona - Shanghai, Chiny

Zobacz również: Obróbka w stylu Dragana w Photoshopie

Elouise Morris - Avoca
Yaya Deng - Sydney
Emma Taylor - Londyn
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku Tomek Sikora kalendarz na 2006 dla Muzeum w Wilanowie - impresje Strażnik przerażających superkomórek burzowych z Teksasu Marcin Kęsek i jego barwne krajobrazy Tatr Francuska rewolucja, gra komputerowa i współczesny Paryż połączone na zdjęciach Fascynat fotografii analogowej zakochany w fotografii mobilnej Mroczne portrety, jak ze złego snu Portrety dzieci stylizowane na obrazy Ponad 20 000 mil i 158 miejsc w USA, aby sfotografować parkingi przy autostradach Piękne zdjęcia lodowców i okropna prawda o zmianach klimatu Barwna kultura motoryzacyjna Kalifornii Nowy poziom selfie, czyli zdjęcie z 830-metrowego Burj Khalifa w Dubaju Stary średni format i bajkowe portrety z Ukrainy Prawdziwa osobowość wojskowych w lustrzanych odbiciach Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami Błogość życia rodzinnego, czarny humor i mama fotograf Jak wyglądałyby wielkie miasta nocą oświetlone tylko blaskiem gwiazd? Kalendarze Tomka Sikory dla Muzeum w Wilanowie Surrealistyczny klimat chińskiego wybrzeża na zdjęciach Zhangxiao

Popularne w tym tygodniu:

Sonda Cassini jest w kosmosie już od 20 lat. Oto najlepsze zdjęcia Saturna, które zarejestrowała ”Słabe żarty i mocne zdjęcia” to specjalność Elżbiety Adamskiej vel "Nieśmigielskiej" Portretowanie z mocą natury. Fotografka wykonała zdjęcia obiektywem z... wody "Hello, Is This Planet Earth" - zachwycające zdjęcia z orbity Ziemi Kolorowa fotografia ma już 110 lat. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze autochromy Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Łukasz Bożycki jedynym Polakiem nagrodzonym na prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej ASFERICO 2017 Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Jan Kempenaers sfotografował opuszczone obiekty w dawnej Jugosławii. Wyglądają jak statki obcej cywilizacji Czy rozwój technologii fotograficznej osiągnął już swój szczyt? Czy wymyślimy coś nowego? Malarskie prace Pawła Klareckiego przeniosą was w nowy wymiar fotografii krajobrazowej