Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą

Cybele Malinowski zajmuje się fotografią mody i muzyki. W swoim cyklu Model-Maison pokazuje inny obraz modelek, trochę bardziej osobisty, fotografując je w otoczeniu z którego pochodzą.

ELOUISE MORRIS

ELOUISE MORRIS (© Cybele Malinowski / model-maison.com)

Suzi Leenaars - Manly, Sydney

Portrety modelek w cyklu Cybele Malinowski pt. Model-Maison dzięki temu, że były wykonywane w ich domach, są pozbawione reklamowego blichtru, nabierają też bardziej osobistego charakteru.

Tiernan Cowling - Laurel Canyon, Los Angeles

Cybele Malinowski rozpoczęła swój cykl w Sydney pracując z modelkami, które znała. Jednak projekt rozszedł się pocztą pantoflową wśród modelek i doprowadził ją do fotografowania w Londynie, Szanghaju, Los Angeles i na Ukrainie.

Rebecca Moore - Blue Mountains, Australia

Szukając modeli, Cybele Malinowski zwraca uwagę na te modelki, które żyją w niezwykłych i malowniczych miejscach. Jej zdjęcia Rebecci Moore w australijskich Górach Błękitnych pozostają jednymi z jej ulubionych.

Suzi Leenaars - Manly, Sydney
Ivona - Shanghai, Chiny

Zobacz również: Obróbka portretu na iPadzie

Elouise Morris - Avoca
Yaya Deng - Sydney
Emma Taylor - Londyn
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku Tomek Sikora kalendarz na 2006 dla Muzeum w Wilanowie - impresje Strażnik przerażających superkomórek burzowych z Teksasu Marcin Kęsek i jego barwne krajobrazy Tatr Francuska rewolucja, gra komputerowa i współczesny Paryż połączone na zdjęciach Fascynat fotografii analogowej zakochany w fotografii mobilnej Mroczne portrety, jak ze złego snu Portrety dzieci stylizowane na obrazy Ponad 20 000 mil i 158 miejsc w USA, aby sfotografować parkingi przy autostradach Piękne zdjęcia lodowców i okropna prawda o zmianach klimatu Barwna kultura motoryzacyjna Kalifornii Nowy poziom selfie, czyli zdjęcie z 830-metrowego Burj Khalifa w Dubaju Stary średni format i bajkowe portrety z Ukrainy Prawdziwa osobowość wojskowych w lustrzanych odbiciach Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami Błogość życia rodzinnego, czarny humor i mama fotograf Jak wyglądałyby wielkie miasta nocą oświetlone tylko blaskiem gwiazd?

Popularne w tym tygodniu:

Jak zmienia się nasze spojrzenie, gdy zaczniemy rozumieć fotografię? Polacy wyróżnieni w konkursie B&W Child 2017. Pokazali wspaniałe zdjęcia Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej Mikołaj Nowacki: "W fotografii chodzi mi o to, żeby nie tylko pokazać, co widziałem i jak było, ale przede wszystkim, co czułem" Tomek Laskowski – ojciec, który dokumentuje dorastanie swoich pociech w wyjątkowy sposób Fotoreporterzy z całej Polski opowiedzieli nam, jak fotografowali The World Games 2017 Fotografia, geometria i ludzie, to sedno zdjęć Eriki Zolli Ognie, wybuchy i całująca się para. To zdjęcie to naprawdę jedno ujęcie! Tajemniczy artysta tworzy niesamowite zdjęcia, ale woli pozostać anonimowy. W jakim celu? Vincent Munier wytropił i sfotografował niezwykle rzadkiego irbisa śnieżnego. Zobaczcie, jak powstały jego zdjęcia Najnowsza kampania Gucci to uczta wizualna dla miłośników science fiction z lat 50. i 60. Islandia to prawdziwy raj dla minimalistów. Również tych krajobrazowych