Masajscy wojownicy, słonie i zebry - ślub w stylu wildlife

Australijski fotograf ślubny Jonas Peterson jest znany z fotografowania w egzotycznych plenerach. Ostatni ślub, który zrobił w Kenii jest, jak sam mówi, jednym z najciekawszych doświadczeń, jakie go spotkało.

Jonas Peterson ma na swoim kącie wiele pięknych sesji ślubnych z całego świata. Jednak zdjęcia ślubne, które wykonał ostatnio w Kenii są najlepsze z najlepszych.

“Podróżowałem po całym świecie wykonując sesje ślubne właściwie wszędzie, jednak żadne z nich nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak Masai Mara w Kenii.”

I rzeczywiście Jonas Peterson stworzył zdjęcia ślubne jakich jeszcze nie widzieliśmy. Ceremonia miała miejsce w masajskiej wiosce, a ślub brali Nina i Sebastian, którzy pracują w okolicy nad projektem książki o lwach.

Nina Sunden jest fotografem dzikiej przyrody i przez miesiące pracy nad książką o ostatnich dzikich lwach, zaprzyjaźniła się z mieszkańcami, którzy przyjęli ją do rodziny. Wieź była na tyle silna, że parze pozwolono na ślub w masajskiej wiosce.

Zobacz również: Co jest kluczem do dobrego portretu? Opowiada Szymon Szcześniak

Z hipopotamami, słoniami i innymi zwierzętami przechadzającymi się w tle, ślub okazał się niesamowitą przygodą.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Sentymentalne portrety Claudii Wycisk Wspaniałe czarno-białe zdjęcia architektury Trzecia okładka zagranicznego wydania National Geographic ze zdjęciem Polaka 75-letni bohaterowie sportu Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa Ludzkie imiona i ludzkie portrety... zwierząt „Postrzyżyny" w obiektywie Polaków docenione w Lens Culture Awards 2014 Dzikie krajobrazy K. R. Whitley'a z zamiłowaniem do sztuki 100 lat kobiecego piękna w 1 minutę Pływacy, kajaki, taśmy LED i malowanie światłem Pięć samolotów Airbus A350 w sesji wartej ponad 1,5 miliarda dolarów Happy End - wraki samolotów w bezludnym krajobrazie Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku Tomek Sikora kalendarz na 2006 dla Muzeum w Wilanowie - impresje Strażnik przerażających superkomórek burzowych z Teksasu Marcin Kęsek i jego barwne krajobrazy Tatr Francuska rewolucja, gra komputerowa i współczesny Paryż połączone na zdjęciach Fascynat fotografii analogowej zakochany w fotografii mobilnej

Popularne w tym tygodniu:

Sonda Cassini jest w kosmosie już od 20 lat. Oto najlepsze zdjęcia Saturna, które zarejestrowała ”Słabe żarty i mocne zdjęcia” to specjalność Elżbiety Adamskiej vel "Nieśmigielskiej" Portretowanie z mocą natury. Fotografka wykonała zdjęcia obiektywem z... wody "Hello, Is This Planet Earth" - zachwycające zdjęcia z orbity Ziemi Kolorowa fotografia ma już 110 lat. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze autochromy Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Łukasz Bożycki jedynym Polakiem nagrodzonym na prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej ASFERICO 2017 Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Jan Kempenaers sfotografował opuszczone obiekty w dawnej Jugosławii. Wyglądają jak statki obcej cywilizacji Czy rozwój technologii fotograficznej osiągnął już swój szczyt? Czy wymyślimy coś nowego? Malarskie prace Pawła Klareckiego przeniosą was w nowy wymiar fotografii krajobrazowej