Roztańczone zdjęcia Katarzyny Banaszek

Katarzyna Banaszek ma na swoim kącie wiele sesji zdjęciowych, jednak największe wrażenie zrobiły na nas zdjęcia taneczne. Jej dynamiczne kadry przykuwają uwagę ciekawymi pozami tancerzy, plenerami i nienachalną obróbką.

© Katarzyna Banaszek / katebanaszekphotography.blogspot.com

Katarzyna Banaszek wykonuje głównie ekspresyjne zdjęcia taneczne, często umieszczając swoich modeli w ciekawych plenerach. Jak sama pisze „(…) uwielbiam zamykać w kadrze ruch tancerzy, wolność, którą czują w tańcu, emocje, które wyrażają oraz pozy, które zapierają dech i wydają się niemożliwe.”

"Ta pasja nadała sens mojemu życiu, mogę się nią cieszyć każdego dnia i dzielić jej pięknem z innymi ludźmi. Moje małe motto, to: Nieważne jak, ważne, że całym sercem."

Na swoim blogu Katarzyna bardzo ciepło wypowiada się o osobach, które fotografuje. Ta pozytywna więź z modelami daje się zauważyć na zdjęciach.

“Moje portfolio tworzą ludzie, z którymi współpracuję, więc jeśli podoba Ci się to, co widzisz, chwalisz nie mnie, lecz właśnie te wspaniałe osoby.”

Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Malowanie światłem z rozmachem i Infiniti Poetyckie psy ze schronisk Z aparatem w środku Wieży Dawida - najwyższego squatu na świecie Niesamowite zdjęcia Drogi Mlecznej nad Oregonem Masajscy wojownicy, słonie i zebry - ślub w stylu wildlife Sentymentalne portrety Claudii Wycisk Wspaniałe czarno-białe zdjęcia architektury Trzecia okładka zagranicznego wydania National Geographic ze zdjęciem Polaka 75-letni bohaterowie sportu Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa Ludzkie imiona i ludzkie portrety... zwierząt „Postrzyżyny" w obiektywie Polaków docenione w Lens Culture Awards 2014 Dzikie krajobrazy K. R. Whitley'a z zamiłowaniem do sztuki 100 lat kobiecego piękna w 1 minutę Pływacy, kajaki, taśmy LED i malowanie światłem Pięć samolotów Airbus A350 w sesji wartej ponad 1,5 miliarda dolarów Happy End - wraki samolotów w bezludnym krajobrazie Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV

Popularne w tym tygodniu:

Jak zmienia się nasze spojrzenie, gdy zaczniemy rozumieć fotografię? Polacy wyróżnieni w konkursie B&W Child 2017. Pokazali wspaniałe zdjęcia Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej Mikołaj Nowacki: "W fotografii chodzi mi o to, żeby nie tylko pokazać, co widziałem i jak było, ale przede wszystkim, co czułem" Tomek Laskowski – ojciec, który dokumentuje dorastanie swoich pociech w wyjątkowy sposób Fotoreporterzy z całej Polski opowiedzieli nam, jak fotografowali The World Games 2017 Fotografia, geometria i ludzie, to sedno zdjęć Eriki Zolli Ognie, wybuchy i całująca się para. To zdjęcie to naprawdę jedno ujęcie! Tajemniczy artysta tworzy niesamowite zdjęcia, ale woli pozostać anonimowy. W jakim celu? Vincent Munier wytropił i sfotografował niezwykle rzadkiego irbisa śnieżnego. Zobaczcie, jak powstały jego zdjęcia Najnowsza kampania Gucci to uczta wizualna dla miłośników science fiction z lat 50. i 60. Islandia to prawdziwy raj dla minimalistów. Również tych krajobrazowych