Roztańczone zdjęcia Katarzyny Banaszek

Katarzyna Banaszek ma na swoim kącie wiele sesji zdjęciowych, jednak największe wrażenie zrobiły na nas zdjęcia taneczne. Jej dynamiczne kadry przykuwają uwagę ciekawymi pozami tancerzy, plenerami i nienachalną obróbką.

© Katarzyna Banaszek / katebanaszekphotography.blogspot.com

Katarzyna Banaszek wykonuje głównie ekspresyjne zdjęcia taneczne, często umieszczając swoich modeli w ciekawych plenerach. Jak sama pisze „(…) uwielbiam zamykać w kadrze ruch tancerzy, wolność, którą czują w tańcu, emocje, które wyrażają oraz pozy, które zapierają dech i wydają się niemożliwe.”

"Ta pasja nadała sens mojemu życiu, mogę się nią cieszyć każdego dnia i dzielić jej pięknem z innymi ludźmi. Moje małe motto, to: Nieważne jak, ważne, że całym sercem."

Na swoim blogu Katarzyna bardzo ciepło wypowiada się o osobach, które fotografuje. Ta pozytywna więź z modelami daje się zauważyć na zdjęciach.

“Moje portfolio tworzą ludzie, z którymi współpracuję, więc jeśli podoba Ci się to, co widzisz, chwalisz nie mnie, lecz właśnie te wspaniałe osoby.”

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Malowanie światłem z rozmachem i Infiniti Poetyckie psy ze schronisk Z aparatem w środku Wieży Dawida - najwyższego squatu na świecie Niesamowite zdjęcia Drogi Mlecznej nad Oregonem Masajscy wojownicy, słonie i zebry - ślub w stylu wildlife Sentymentalne portrety Claudii Wycisk Wspaniałe czarno-białe zdjęcia architektury Trzecia okładka zagranicznego wydania National Geographic ze zdjęciem Polaka 75-letni bohaterowie sportu Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa Ludzkie imiona i ludzkie portrety... zwierząt „Postrzyżyny" w obiektywie Polaków docenione w Lens Culture Awards 2014 Dzikie krajobrazy K. R. Whitley'a z zamiłowaniem do sztuki 100 lat kobiecego piękna w 1 minutę Pływacy, kajaki, taśmy LED i malowanie światłem Pięć samolotów Airbus A350 w sesji wartej ponad 1,5 miliarda dolarów Happy End - wraki samolotów w bezludnym krajobrazie Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku

Popularne w tym tygodniu:

Sonda Cassini jest w kosmosie już od 20 lat. Oto najlepsze zdjęcia Saturna, które zarejestrowała ”Słabe żarty i mocne zdjęcia” to specjalność Elżbiety Adamskiej vel "Nieśmigielskiej" Portretowanie z mocą natury. Fotografka wykonała zdjęcia obiektywem z... wody "Hello, Is This Planet Earth" - zachwycające zdjęcia z orbity Ziemi Kolorowa fotografia ma już 110 lat. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze autochromy Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Łukasz Bożycki jedynym Polakiem nagrodzonym na prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej ASFERICO 2017 Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Jan Kempenaers sfotografował opuszczone obiekty w dawnej Jugosławii. Wyglądają jak statki obcej cywilizacji Czy rozwój technologii fotograficznej osiągnął już swój szczyt? Czy wymyślimy coś nowego? Malarskie prace Pawła Klareckiego przeniosą was w nowy wymiar fotografii krajobrazowej