Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu

© WG

© WG

Kończą się wakacje, na dyskach dużo fotografii, porzucony Facebook potrzebuje uwagi. Żeby udostępnione zdjęcia dobrze się prezentowały, trzeba znać wielkość cover-photo czy profilowego. Znalazłem dla Was infografiki, na których jest pokazane, co i jak.

Część z Was korzysta z Facebooka i innych portali społecznościowych, żeby dzielić się swoimi zdjęciami. My, fotografowie, różnimy się od reszty użytkowników social media tym, że bardzo poważnie podchodzimy do eksponowania naszej twórczości. Tymczasem automaty portali społecznościowych nie zawsze trafiają w punkt, jeśli chodzi o kadrowanie. Ja średnio co kilka dni wpisuję w wyszukiwarkę zapytania o rozmiary zdjęć na Facebooka. Tak — mam problemy z pamięcią, tak — gubię zanotowane wcześniej rzeczy, ale wiem, że gdzieś w Internecie to jest.

Koniec szukania! Teraz będziecie mieć ważne rozmiary w jednym miejscu. Poniżej aktualne infografiki z rozmiarówką portali, z których korzystacie. Wszystko dzięki LunaMetrics. Oni wykonali tę żmudną pracę, efekty zebrali w jednym miejscu i opublikowali.

Więcej w artykule LunaMetrics.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Zobacz, jak wygląda edycja słynnych fotografii bez użycia Photoshopa

Popularne w tym tygodniu:

Maciej Rafalski odtworzył zdjęcie pary młodej, która spotkała się podczas… pierwszej komunii Zobacz, co się dzieje, gdy poprosisz kumpla o edytowanie waszych zdjęć z wakacji Szkło Leiki za 46 tysięcy roztrzaskane w pył. To boli! Niewidomy fotograf i sesja zdjęciowa najnowszej limuzyny Volkswagena Zdjęcie autorstwa Pete'a Souzy z Barackiem Obamą stało się najpopularniejszym tweetem na świecie Twoje zdjęcia mogą trafić na oficjalnego Instagrama Apple. Sposób jest banalny Łazik Curiosity wykonał interesujące zdjęcia chmur na Marsie Kolekcja sprzętu Johna S. Payne’a jest warta około 150 tysięcy dolarów Nikon KeyMission 360 – kamerka, która przetrwa nawet atak tygrysa Kochasz piłkę i koty? Na pewno spodoba ci się ten projekt