Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu

© WG

© WG

Kończą się wakacje, na dyskach dużo fotografii, porzucony Facebook potrzebuje uwagi. Żeby udostępnione zdjęcia dobrze się prezentowały, trzeba znać wielkość cover-photo czy profilowego. Znalazłem dla Was infografiki, na których jest pokazane, co i jak.

Część z Was korzysta z Facebooka i innych portali społecznościowych, żeby dzielić się swoimi zdjęciami. My, fotografowie, różnimy się od reszty użytkowników social media tym, że bardzo poważnie podchodzimy do eksponowania naszej twórczości. Tymczasem automaty portali społecznościowych nie zawsze trafiają w punkt, jeśli chodzi o kadrowanie. Ja średnio co kilka dni wpisuję w wyszukiwarkę zapytania o rozmiary zdjęć na Facebooka. Tak — mam problemy z pamięcią, tak — gubię zanotowane wcześniej rzeczy, ale wiem, że gdzieś w Internecie to jest.

Koniec szukania! Teraz będziecie mieć ważne rozmiary w jednym miejscu. Poniżej aktualne infografiki z rozmiarówką portali, z których korzystacie. Wszystko dzięki LunaMetrics. Oni wykonali tę żmudną pracę, efekty zebrali w jednym miejscu i opublikowali.

Więcej w artykule LunaMetrics.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Zobacz, jak wygląda edycja słynnych fotografii bez użycia Photoshopa

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf tłumaczy, dlaczego nie należy ufać zdjęciom w social mediach Nowa strona, która zdradzi, w jaki sposób zdjęcie było naprawdę obrabiane Aparat ze sklepu charytatywnego skrywał w sobie tajemnicę. Zobaczcie, co było na rolce Spójrz szerzej! Obiektyw Fisheye-Nikkor 6 mm f/2.8 wystawiony na sprzedaż Uwierzycie, że te szczeniaki to rekruci służb specjalnych? Urocze zdjęcia Zobaczcie jak przerabia się okładki płyt i reklamy na potrzeby rynku Środkowego Wschodu Halima Aden – pierwsza kobieta w hidżabie na okładce magazynu "Allure"