Canon uruchamia Professional Services w Polsce!

Japoński producent uruchomił usługę dla profesjonalnych fotografów, umożliwiającą priorytetowy serwis i szybsze wsparcie. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby uczestniczyć w programie?

Do polskich profesjonalistów pracujących na sprzęcie Canona właśnie trafił program Canon Professional Services (CPS).

Europejski program CPS jest usługą bezpłatną. Uczestnicy w zależności od poziomu członkostwa mają zapewniony priorytetowy serwis, wsparcie podczas większych imprez czy sprzęt zastępczy na czas naprawy.

Na razie dostępny jest tylko program srebrny, ale producent obiecuje, że w najbliższym czasie uruchomi dwa wyższe pakiety: złoty i platynowy.

Jak się zapisać?

Należy zarejestrować minimum dwa korpusy i trzy obiektywy, które obejmuje CPS. Taka liczba urządzeń daje przepustkę do pakietu srebrnego.
Każdy zarejestrowany w CPS użytkownik sprzętu profesjonalnego Canon otrzyma indywidualny numer oraz kartę potwierdzającą członkostwo. Czas realizacji naprawy produktów zarejestrowanych w CPS na poziomie srebrnym wynosi 5 dni roboczych.

Wsparcie zagwarantuje dobrze znane wszystkim użytkownikom Canona Centrum Serwisowo-Informacyjne przy ul. Żytniej 15 w Warszawie.

Moim zdaniem to krok Canona w dobrą stronę. Wyjście naprzeciw potrzebom klientów zawsze jest dobrze odbierane, a wydłużony czas naprawy często zniechęcał do wysyłania lekko uszkodzonego sprzętu do naprawy. Z pewnością będziemy przyglądać się usłudze!

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Pełną listę sprzętu kwalifikowanego do CPS znajdziecie na stronie producenta.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

„Nowojorska ulica w obiektywie” - recenzja filmu i realcja z projekcji w warszawskim kinie Iluzjon Konkurs Oxford Big Project dobiega końca! Francuska gazeta udowadnia, że dobra fotografia jest nadal ważna OFFSET - sposób na dochód z niewykorzystanych zdjęć Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej Odbierz aż 50 darmowych odbitek premium od MediaExpert! Nikon Df - klasyczny korpus z potężnym, nowoczesnym wnętrzem Robert Capa przemówił w swoje 100. urodziny Niezwykłe panoramy 360 stopni z Korei Północnej i z kokpitu wojskowego odrzutowca

Popularne w tym tygodniu:

Lightroom w końcu będzie szybszy! Adobe wysłuchało próśb użytkowników Nikon potwierdza oficjalnie: będzie zaawansowany bezlusterkowiec Nikon patentuje obiektyw 35 mm f/2 do aparatów z zakrzywioną matrycą Nikon D850 - zwiastun aparatu, na który wszyscy czekają Problemów z migawkami Nikona D750 ciąg dalszy. Firma wzywa do następnych napraw Marka Bowens przestaje istnieć – to już potwierdzona informacja Zostań redaktorem WP Fotoblogia - poszukujemy współpracownika Bowens w likwidacji. Koniec legendarnej marki? Znamy stanowisko polskiego dystrybutora "Warsaw On Air" - album fotografii lotniczych Warszawy Macieja Margasa cenną pamiątką dla księcia Williama i księżnej Kate Podczas festiwalu Landskrona Foto 2017 zobaczymy prace Polaka – Kacpra Kowalskiego