Najnowszy Photoshop CC i Lightroom na Twoim komputerze już za 12,29 euro miesięcznie!

Zgodnie z zapowiedziami, Adobe udostępniło nowy pakiet subskrypcji specjalnie dla fotografów, czyli zestaw Photoshop + Lightroom. Kosztuje on niewiele ponad 12 euro, a otrzymujemy w pełni aktualizowany pakiet aplikacji.

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba mieć jedną z poprzednich wersji Photoshopa lub pakiet Creative Suite, jednak nie starszą niż wersja CS3. Osoby, które zajmują się fotografią od jakiegoś czasu, ta informacja z pewnością ucieszy. Jeszcze bardziej ucieszy fakt, że na krótki okres do 2 grudnia oferta jest dostępna dla wszystkich, bez wyjątku!

Płacąc około 50 zł miesięcznie, zyskujemy dostęp do dwóch najbardziej popularnych i z pewnością najlepszych aplikacji fotograficznych. W skali roku wydatek 600 zł nieznacznie przekracza pudełkową wersję Lightrooma, ale fotograf otrzymuje zarówno program do wywoływania RAW-ów, jak i pełnoprawnego Photoshopa CC, wraz z dodatkowymi usługami Creative Cloud: 20GB przestrzeni w chmurze, dostępem do materiałów szkoleniowych oraz narzędziem Behance Prosite.

Naszym zdaniem to świetna oferta: cena jest bardzo przystępna, a oferta subskrypcji zapewnia stały dostęp do poprawek i najnowszej wersji oprogramowania. To bardzo ważne szczególnie z punktu widzenia aktywnych fotografów, którzy wykorzystują w pracy różny sprzęt. Starsze wersje nie wspierają bowiem obsługi RAW-ów z najnowszych modeli aparatów. Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję, problem zniknie.

To także tańsze rozwiązanie, niż kupowanie np. pudełkowej wersji pakietu CS6. Koszt wersji pudełkowej aplikacji wynosi nieco ponad 3 000 zł. Na subskrypcję CC wydamy tyle dopiero po 5 latach, a zawsze mamy najnowszą wersję oprogramowania, poza tym nie musimy wydawać jednorazowo dość dużej kwoty.

Po 2 grudnia oferta będzie dalej dostępna dla posiadaczy Photoshopa CS3 lub nowszego. Pamiętajcie: jest ważna tylko do końca roku (31.12.2013 r.), więc nie zwlekajcie!

Więcej informacji uzyskacie na stronach:

- https://creative.adobe.com/plans/offer/photoshop+lightroom?store_code=pl&locale=pl&promoid=KIPGY

- http://www.adobe.com/store/pl_pl/popup/offer/ccm_photoshop_app_offer.html

Zobacz również: Jak korzystać z narzędzi zaznaczania w Adobe Photosop?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

„Nowojorska ulica w obiektywie” - recenzja filmu i realcja z projekcji w warszawskim kinie Iluzjon Jak okiełznać kuchnię po męsku? Canon uruchamia Professional Services w Polsce! Konkurs Oxford Big Project dobiega końca! Francuska gazeta udowadnia, że dobra fotografia jest nadal ważna OFFSET - sposób na dochód z niewykorzystanych zdjęć Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej Odbierz aż 50 darmowych odbitek premium od MediaExpert! Nikon Df - klasyczny korpus z potężnym, nowoczesnym wnętrzem Robert Capa przemówił w swoje 100. urodziny Niezwykłe panoramy 360 stopni z Korei Północnej i z kokpitu wojskowego odrzutowca

Popularne w tym tygodniu:

Koniec Digart.pl. Onet zamyka legendarny polski serwis dla artystów Zostań fotoedytorem serwisów Grupy Wirtualna Polska Z okładki National Geographic trafiła do aresztu. Oto bieżąca historia „Afgańskiej dziewczyny” Legendy w Berlinie – przed nami wystawa zdjęć Helmuta Newtona, Mario Testino oraz Jeana Pigozzi Eastreet 4 – rozpoczął się nabór do czwartej edycji projektu o fotografii dokumentalnej i ulicznej VSCO Mobile Presets 01 (MP1) - 58 mobilnych filtrów symulujących analogowy efekt Nowe oprogramowanie, które ma zapobiegać przegrzewaniu się bezlusterkowców Sony przy nagrywaniu w 4K Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax Pokaż swoje zdjęcia w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii