Michał Massa Mąsior – fotografik, perkusista i … nasz nowy bloger [galeria]
Naszym nowym gościnnym blogerem został Michał Massa Mąsior – fotograf modowy i reklamowy. Przeczytajcie, kim jest Massa i zobaczcie jego najciekawsze fotografie wykonywane między innymi dla Getty Images i kilku innych polskich oraz zagranicznych agencji fotograficznych.
Massa ukończył kurs International Center of Photography oraz kursy i warsztaty Getty Images. W 2007 roku był nominowany do Polskich Oskarów Mody. Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, między innymi: Eskadra, Opus-B, Demo, Adheads, Wallstreet czy Fashion Color, oraz z magazynem „Lounge”.
Obecnie jest także wykładowcą Warsztatów Sztuki Fotografii. Michał Mąsior, bazując na doświadczeniu w fotografii oraz jej nauczaniu, będzie dzielić się z nami swoją wiedzą głównie na temat fotografii modowej, studyjnej w serii poradników autorskich. Tak Michał pisze sam o sobie:
Jestem fotografikiem i perkusistą albo perkusistą i fotografikiem. Jedno i drugie to moje wielkie pasje. Od kilku lat fotografuję przede wszystkim modę. W zdjęciach interesuje mnie to, czego wielu fotografików stara się ustrzec, czyli POP. Moje prace wystawiane były w Krakowie, Nowym Jorku i Barcelonie. Wychodzę z założenia, że fotografia może kłamać, ale nigdy nie oszukamy emocji oglądającego nasze zdjęcia.
Michała możecie także spotkać na jednym z koncertów grupy White Rabbit’s Trip, w której gra na perkusji. Jeśli lubicie gitarowe granie, to polecam:
Więcej zdjęć Massy znajdziecie na jego stronie: www.madmassa.com. Obejrzyjcie też najlepsze praca fotografa w naszej galerii poniżej.

![Poznaj ponadczasowe zasady tworzenia portretu w fotografii [poradnik]](http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/t/135x84/2011/01/MG_3108-150x150.jpg)

![8 wskazówek, jak poradzić sobie przy pierwszym zleceniu fotograficznym [poradnik]](http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/t/135x84/2011/03/zlecenie12-150x150.jpg)
![Nikkor 6 mm f/2.8 sprzedany za ok. 0,5 miliona złotych [wideo]](http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/t/135x84/2012/05/nikkor-6mm-f28-fisheye-lens-1-55622.jpg)








![Abecadło [giveaway]](http://s2.blomedia.pl/applemania.pl/t/135x84/2012/05/abesadlo-43166-224x168.jpg)


![Age of Wind 2 - przegląd gry [wideo]](http://s2.blomedia.pl/simblog.pl/t/135x84/2012/05/Age-of-Wind-2-56323-270x161.jpg)
![Efektywna obróbka plików RAW [wideoporadnik]](/_.gif)