Nowa wtyczka Depositphotos do programów Adobe już dostępna za darmo

W agencji fotograficznej Depositphotos pojawiła się nowa funkcja. Specjalne rozszerzenie pozwala na pracę z milionami stockowych zdjęć na pulpicie programów Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator.

Przesuń swoje zakupione pliki lub prewki obrazów do obszaru roboczego Adobe Photoshop, InDesign lub Illustratora. Rozszerzenie przechowuje Twoje zakupy, zapisane prewki i lightobxy.

Przesuń swoje zakupione pliki lub prewki obrazów do obszaru roboczego Adobe Photoshop, InDesign lub Illustratora. Rozszerzenie przechowuje Twoje zakupy, zapisane prewki i lightobxy.

Dzięki wtyczce Depositphotos można korzystać z wielu funkcji wyszukiwania zdjęć dostępnych w kolekcji agencji. Nie wychodząc z edytora zdjęć, możemy zalogować się do microstocka i zakupić wybrane zdjęcie. Przed zakupem możliwa jest ocena jego przydatności; wystarczy przenieść prewkę w obszar roboczy otwartego projektu.

Wszystkie zakupy dokonane za pomocą programów Adobe są zapisywane na koncie Depositphotos. Można bez problemu sprawdzić aktualny stan konta z pozostałą ilością kredytów. Wtyczka umożliwia też szybkie wejście z poziomu edytora do serwisu Depositphotos, gdzie można dokupić kredyty lub odnowić plan abonamentowy.

Bardzo łatwo zacząć pracę z rozszerzeniem: wpisz login i hasło swojego konta kupującego na Depositphotos.com. Skorzystaj z wyszukiwania lub z zaawansowanego wyszukiwania żeby przejrzeć naszą kolekcję obrazów.

Depositphotos zachęca użytkowników do dzielenia się swoimi opiniami (wysyłajcie je na adres adobe@depositphotos.com) na temat działania rozszerzenia, aby stale udoskonalać system. Najaktywniejsi testujący mają otrzymać bonusy od Depositphotos.

Więcej informacji:

- http://pl.depositphotos.com

- http://pl.depositphotos.com/depositphotos-adobe-extension.html

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Projektowanie fotoproduktów w erze urządzeń mobilnych - aplikacje mobilne z Fotojoker Nowy numer doc! photo magazine na 5. rocznicę agencji Napo Images Inspiracje z Berlina Skok na Zakopane z Wojciechem Grzędzińskim Ask a Pro, czyli zapytaj eksperta o Adobe Creative Pro Najnowszy Photoshop CC i Lightroom na Twoim komputerze już za 12,29 euro miesięcznie! „Nowojorska ulica w obiektywie” - recenzja filmu i realcja z projekcji w warszawskim kinie Iluzjon Jak okiełznać kuchnię po męsku? Canon uruchamia Professional Services w Polsce! Konkurs Oxford Big Project dobiega końca! Francuska gazeta udowadnia, że dobra fotografia jest nadal ważna OFFSET - sposób na dochód z niewykorzystanych zdjęć Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej Odbierz aż 50 darmowych odbitek premium od MediaExpert! Nikon Df - klasyczny korpus z potężnym, nowoczesnym wnętrzem Robert Capa przemówił w swoje 100. urodziny Niezwykłe panoramy 360 stopni z Korei Północnej i z kokpitu wojskowego odrzutowca

Popularne w tym tygodniu:

Zenit powraca i planuje pełnoklatkowego bezlusterkowca! Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie Fotografia nośnikiem historii. Rozmowa z Jakubem Szymczukiem i Jakubem Kuzą