Druga edycja „Spotkań z mistrzem” – bezpłatnych warsztatów z fotografii ulicznej

Od 12 do 16 maja w pięciu miastach Polski Fujifilm organizuje Spotkania z mistrzem. Warsztaty dla miłośników fotografii poprowadzą trzej znani fotografowie: Tomasz Lazar, Filip Ćwik i Alex Lambrechts. To druga edycja tego typu spotkań. Pierwsza odbyła się w listopadzie i cieszyła się dużą popularnością.

Spotkania odbędą się:

  • 12 maja w Warszawie,
  • 13 maja w Gdańsku,
  • 14 maja w Poznaniu,
  • 15 maja we Wrocławiu,
  • 16 maja w Krakowie.

Początek spotkań o godz. 16. Dokładne adresy zostaną podane zaproszonym uczestnikom. Majowe spotkania będą poświęcone fotografii ulicznej i portretowej. W pierwszej części warsztatów każdy z fotografów zaprezentuje swoje najnowsze projekty wykonane aparatem X-T1. Druga część to już zajęcia praktyczne. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy będą mieli okazję przetestować aparaty Fujifilm serii X pod okiem prowadzących.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie www.spotkaniezmistrzemfujifim.pl, podając swoje dane osobowe i przesyłając trzy zdjęcia. Wybrane osoby zostaną zaproszone na warsztaty. Rejestracja trwa do 7 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Celem spotkań jest zapoznanie uczestników z fotografią X, pokazanie projektów wykonanych przez znanych fotografików (zdjęcia portretowe Filipa Ćwika, zdjęcia ulic Nowego Jorku Tomasza Lazara, zdjęcia ulic Londynu Alexa Lambrechtsa) oraz odbycie warsztatów w grupach. Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii: początkujących, średnio zaawansowanych, a także profesjonalistów. Spotkania będą inspiracją, nauką, dzieleniem się doświadczeniem i wrażeniami.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Czy twoje zdjęcie zyska popularność w sieci? Sprawdzi to algorytm Pokaż Swój Horyzont Filmy o fotografii do obejrzenia na Planete+ Doc Film Festival w maju Na Instagramie można zarobić! Wystaw swoje zdjęcia na Amazon.com! Pokaż się w ramach 4. Opolskiego Festiwalu Fotografii EASTREET 2 – wystawa fotografii ulicznej z Europy Wschodniej. Trwa przyjmowanie zdjęć Czy można kadrować zdjęcia prezydenta RP? Nie, tak twierdzi kancelaria głowy państwa „Sztuka celi”. Relacja z wystawy, która trwała dwie godziny… w areszcie śledczym Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 już dostępny Maciej Moskwa wygrał konkurs BZ WBK Press Foto 2014 Przedpremierowy pokaz filmu "Szukając Vivian Maier" już 9 kwietnia w Warszawie Finał II edycji Projektu Przetwórnia, której gościem specjalnym będzie Jacek Poremba Polak wśród laureatów konkursu Lovers of Light W Łodzi ruszyła 17. edycja targów Film Video Foto 2014 13. łódzki Fotofestiwal już w czerwcu! Użytkownicy Wikipedii wybrali Zdjęcia Roku 2013 Antyprzewodnik turystyczny, czyli Polska lat 90. według Michała Wasążnika Darmowe warsztaty z Krystianem Bielatowiczem dla czytelnika Fotoblogia.pl Prawo i obowiązek a praktyka. Jak polska prasa dba o prawidłowe podpisy zdjęć Kilka słów o tym, dlaczego nie warto pracować za darmo Ruszają wystawy i warsztaty ze wschodzącą gwiazdą polskiej fotografii Mateusz Baj zwycięzcą Poland National Award w konkursie SWPA 2014 Kadry ze świata, czyli podróże okiem Polaków

Popularne w tym tygodniu:

Ukradł zdjęcie i dodał wulgarny napis na pośladku. Zapłaci za to 7 tysięcy złotych Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie GoPro finansowo staje na nogi. Fusion VR i HERO6 jeszcze w tym roku