Nowy kodek dla plików NEF do Windows

Nowy kodek przyda się każdemu, kto ma Nikona i zapisuje zdjęcia w formacie NEF (nikonowski RAW). Mechanizm opierający się na kodekach pozwala w Windows Visa obsłużyć dowolny, nawet najbardziej egzotyczny format pliku tak, jak zwykłego JPG. Pliki NEF nie są jakieś wyjątkowo egzotyczne, ale za to najnowsza wersja 1.6.0 obsługuje D3x oraz poprawia błąd w wyświetlaniu szczegółów w informacji o pliku.

Pobierz kodek Nikon NEF 1.6.0 ze stron Nikona.

Zobacz również: Nikon D7100

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Czy BPG będzie nowym JPEG-iem? Tak wygląda X edycja Kalendarza Fujifilm Najdroższa fotografia na świecie sprzedana za 6,5 mln dolarów Oto najlepsze zdjęcia zgłoszone dotychczas w Sony World Photography Awards 2015 Fotoreporter PAP w areszcie. Czy dziennikarz w pracy narusza mir domowy? 80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku! Adobe Lightroom 5.7 i DNG Converter 8.7: wsparcie dla Nikona D750 i Canona 7D MK II Portret - siła prostoty. Warsztaty z Arcadiusem Mauritzem Tablet Wacom z Biedronki za 119 zł, czyli must have każdego fotografa !ART COME OUT! z Wojciechem Wilczykiem BEiKS Roadshow 2014 – dziewiąta edycja rozpoczęta! Zwycięzcy 4. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi” Dzięki Lenstag odnaleziono skradziony sprzęt 10. edycja Kalendarza Fujifilm - autorem może być każdy Zmarł niepełnosprawny Piotr Radoń, któremu w zbiórce pieniędzy pomógł fotograf i internauci Cenne zdjęcia Polaków. 80,5 tysiąca za zdjęcie Witkacego! Kurs „Oświeć się!” - oświetlenie studyjne w praktyce Ruszyła II edycja Warsaw Photo Days Dwa światy na jednym zdjęciu. Oto istota fotografii! Zdjęcia stockowe znanych fotografów z pomocą w walce z rakiem „Portrety z drogi” - galeria najlepszych zdjęć drugiego etapu Prosta i darmowa wtyczka do migracji z Aperture do Lightrooma „Portrety z drogi” - zwycięzcy pierwszego etapu konkursu Wymierna siła fotografii Jakuba Szymczuka

Popularne w tym tygodniu:

Getty Images rozpoczęło konkurs na płatny staż dla pań kochających zdjęcia sportowe Chcecie uzyskać DxO OpticsPro 9 Elite za darmo? Oto, jak to zrobić W wieku 80 lat odszedł Lino Manfrotto – człowiek, który zrewolucjonizował świat akcesoriów fotograficznych Bergger Pancro400 to nowy czarno-biały negatyw na rynku z unikatową emulsją Jubileuszowe XX Targi FILM VIDEO FOTO już za dwa miesiące Kendall Jenner pojawia się ponownie w świecie fotografii z 72-stronnicowym edytorialem Nikon wyciął doskonały numer - miały być 3 jednocalowe kompakty, nie będzie żadnego Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach Najpiękniejsze zdjęcia konkursu "Świeć się z Energą"