Eksperci próbują swoich sił w programie Photoshop 1.0

Adobe Photoshop to podstawowe narzędzie dla fotografów i grafików. Wielu z nich dzieli się swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami w Sieci. Ciekawe, jak poradziliby sobie mając do dyspozycji pierwszą wersję tego programu, czyli Photoshop 1.0?

Na 25 rocznicę powstania Photoshopa, ekipa CreativeLive przepytała dziewięciu ekspertów w tej dziedzinie. Dave Cross, Jared Platt, Ben Willmore, Chris Orwig, Julieanne Kost, Aaron Nace, Tim Grey, Matt Kloskowski i Jason Hoppe otrzymali w swoje ręce program Photoshop 1.0, a kamera nagrywała ich zmagania i reakcje. Dla wielu z nich to były pierwsze minuty z pierwszą wersję popularnej aplikacji do obróbki zdjęć, inni musieli sobie przypomnieć jego obsługę sprzed lat. Oto rezultat tego interesującego eksperymentu.

Zobacz również: Jak uzyskać efekt tilt-shift w Adobe Photoshop?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii Aktorzy promują nowy film w formie ironicznych zdjęć stockowych 100 lat fotografii w jednym miejscu. Kolekcja 600 aparatów warta 35 tys. dolarów na sprzedaż Zabierz się do roboty, zamiast hejtować innych - haters gonna hate Migawka w Canonie 7D sfilmowana przy prędkości 10 000 kl./s Tak się zmieniał ideał kobiecego piękna przez ponad 3000 lat [wideo] Bohaterowie Disneya wyszli na ulice Kłamać jak na zdjęciach Vimeo powoli wprowadza odtwarzanie filmów w 4K Średnioformatowy aparat wykonany ze skanera Epsona Zobacz, jak wygląda edycja słynnych fotografii bez użycia Photoshopa Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu Miniaturowy aparat, który nie wymaga używania rąk Książki o fotografii, które warto przeczytać [część 1] Nowy trend w fotografii ślubnej? Animowane GIF-y Kolorowa fotografia przedmiotów w ruchu. Jak powstały te zdjęcia? Drony, małe czołgi, zdalne aparaty. Tak się dzisiaj fotografuje dzikie zwierzęta Obrazy van Gogha w gigapikselowych rozdzielczościach 180-gigapikselowa panorama Tokio - druga największa na świecie Plotka! Sony wyprodukuje obiektywy z wbudowaną matrycą OpenReflex - działająca lustrzanka, którą możesz pobrać z Internetu i samemu wydrukować Tak brzmi Symfonia Nikonów Witajcie w przyszłości. Fotograf testuje Google Glass jako narzędzie do fotografii ulicznej Fascynujący projekt Muzeum Fotografii

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf tłumaczy, dlaczego nie należy ufać zdjęciom w social mediach Nowa strona, która zdradzi, w jaki sposób zdjęcie było naprawdę obrabiane Aparat ze sklepu charytatywnego skrywał w sobie tajemnicę. Zobaczcie, co było na rolce Spójrz szerzej! Obiektyw Fisheye-Nikkor 6 mm f/2.8 wystawiony na sprzedaż Uwierzycie, że te szczeniaki to rekruci służb specjalnych? Urocze zdjęcia Zobaczcie jak przerabia się okładki płyt i reklamy na potrzeby rynku Środkowego Wschodu Halima Aden – pierwsza kobieta w hidżabie na okładce magazynu "Allure"