Rusza 7. edycja konkursu VIVA! Photo Awards

Do wygrania w sumie 25 000 zł oraz publikacja sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika „VIVA!".

Laureatka konkurs VIVA! Photo Awards 2013 w kategorii Beauty.

Laureatka konkurs VIVA! Photo Awards 2013 w kategorii Beauty. (© Joanna Starościńska)

Przewodniczym konkursu jest polski fotograf Ryszard Horowitz. W składzie jury zasiadają także pomysłodawcy konkursu Katarzyna Przybyszewska – redaktor naczelna dwutygodnika "VIVA!" oraz Marek Knap - dyrektor artystyczny wydawnictwa Edipresse Polska S.A. W tym roku prace będą oceniane także przez fotografów, takich jak Tomasz Gudzowaty, Alexi Lubomirski i Jacek Bonecki oraz znaną na całym świecie polską modelkę Anję Rubik.

Tak szacowne jury będzie wybierze zwycięzców spośród pięciu kategorii: moda, portret, beauty, reportaż, fotografia smartfonem.

Zwycięzcy każdej kategorii VIVA! Photo Awards otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 zł. Dodatkowo, fotograf, którego zdjęcia otrzyma tytuł Grand Prix VIVA! Photo Awards będzie mieć możliwość przygotowania specjalnej sesji zdjęciowej, która zostanie opublikowana na łamach dwutygodnika „VIVA!".

Termin nadsyłania zdjęć mija 29 września br. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest zaakceptowanie regulaminu na stronie www.photo-awards.viva.pl obowiązkowo do każdego zdjęcia lub serii zdjęć. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2015 r. na łamach VIVY! i stronie www.photo-awards.viva.pl oraz podczas wystawy konkursowej.

Finał 7. edycji konkursu VIVA! Photo Awards uświetni wystawa zdjęć Marilyn Monroe Miltona H. Greena, które wcześniej była prezentowana we Wrocławiu.

Zobacz również: Jak korzystać z narzędzi zaznaczania w Adobe Photosop?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Sygnały Wi-Fi sfotografowane dzięki mobilnej aplikacji i długiej ekspozycji „Some Things are Quieter than Others” Jacka Foty w Leica Gallery Marcin Dobas zaprasza na warsztaty fotograficzne w Karkonoszach Zdjęcia Marylin Monroe we Wrocławiu do 17 sierpnia za darmo Jak dodać funkcję „Dehaze” do Lightrooma 6? Pierwszy w Europie Zlot Fujifilm X we wrześniu w Polsce Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.08. - 15.09.2015 TIFF Festiwal 2015 we Wrocławiu - tematem przewodnim „Polska Now!” Adobe Camera Raw 9.1.1 to ostatnia aktualizacja dla Photoshopa CS6 Wystartowała 5. edycja konkursu fotografii ulicznej Leica Street Photo Wygraj udział w warsztatach z Alexem Masim w Krakowie Wacom „Create more” - bezpłatne poradniki dla fotografów i grafików "Prezydentura w obiektywie". 5 lat pracy 5 fotografów w jednej książce Nikon Photo Contest 2014-2015 - Polacy wśród wyróżnionych Bezpłatne Warsztaty Fotografii Podróżniczej Olympus z Marcinem Dobasem Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.07. - 15.08.2015 Certyfikowane e-szkolenia IT: skorzystaj z 80% dofinansowania! Zdjęcia "Praskiej wiosny" J.Koudelki, które przeszły do historii, do zobaczenia w Polsce Relacja z wystawy Steve'a McCurry w Warszawie. Zdjęcia, które trzeba znać Tomasz Lazar i „Children of Siberia” - 18 portretów zesłanych na Sybir na wystawie w Szczecinie Prace finalistów 3. edycji Projektu Przetwórnia do zobaczenia w Krakowie Bezpłatne warsztaty z fotografii sportowej z Jackiem Boneckim Palimpsest - w poszukiwaniu dawnych niemieckich cmentarzy w Polsce Retusz po królewsku – warsztaty postprodukcji zdjęć z House of Retouching i Epson

Popularne w tym tygodniu:

Ukradł zdjęcie i dodał wulgarny napis na pośladku. Zapłaci za to 7 tysięcy złotych Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie GoPro finansowo staje na nogi. Fusion VR i HERO6 jeszcze w tym roku