Właściciel uwiecznia przygody psa podczas wspaniałych podróży

Pochodzący z Kolorado Golden Retriever o imieniu Aspen potwierdza tezę, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pokazuje również, że jest świetnym towarzyszem podróży!

© Hunter Lawrence / Instagram

Aspen mieszka w Kolorado ze swoim właścicielem oraz osobistym fotografem – Hunterem Lawrencem. Psiak jest wielbicielem pływania kajakiem, pieszych wędrówek, pływania w krystalicznie czystych górskich jeziorach oraz jeżdżenia starym Volkswagenem Camperem. Ach tak – oczywiście uwielbia pozować do zdjęć.

Hunter i jego żona adoptowali Aspena kiedy miał zaledwie sześć tygodni. Od tamtego czasu Golden Retriever spędza z nimi każą wolną chwilę i przemierzył już osiem stanów. Psi obieżyświat zyskał spore grono obserwujących na Instagramie – obecnie jest to prawie 120 tysięcy osób.

Oczywiście nasz bohater nie prowadzi swojego konta sam – ma od tego ludzi w postaci Huntera oraz jego żony. Zdecydowanie, dzięki temu ma więcej czasu na robienie tego, co kocha najbardziej – na przemierzanie dzikich ścieżek Kolorado.

Więcej zdjęć z przygód Aspena znajdziecie na jego Instagramie.

Zobacz również: Oto fotografie natury, która nie przestaje zachwycać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Teksty, których nigdy nie powinieneś usłyszeć od profesjonalnego fotografa Dlaczego zdjęcie ziemniaka sprzedano za 1 mln euro? Tak wygląda projekcja "Nienawistnej ósemki" na taśmie 70 mm Sąd stwierdził, że małpa nie może mieć praw do własnego selfie Piękno renesansowego obrazu uchwycone na noworocznym zdjęciu Sposób na realizm w filmie „Zjawa”? Nagranie go całkowicie przy świetle zastanym Pewien Irlandczyk opanował sztukę robienia selfie ze zwierzętami do perfekcji Zrób to sam: Osłonka do fotograficznego monitora za 20 zł Jak działa mechanizm lustra w nowych Canonach? Nowy algorytm MIT zbada jak bardzo Twoje zdjęcia zapadają w pamięć Powietrzne malowanie światłem z... drona Automatyzacja w fotografii, czyli nowy poziom malowania światłem Firma Canon stworzyła piękną miniaturkę modelu EOS 5DS z dwoma obiektywami Nieszczęśliwe wypadki aparatów: Sony w lawie Fotografowanie w Internecie kontra rzeczywistość Ewolucja aparatów wyjaśniona w 11 portretach BBC fotografuje i nagrywa filmy... sztucznym pingwinem Oto pomysł jak połączyć fotograficzną teorię z praktyką Zobacz kolorowe zdjęcia Paryża sprzed 100 lat "Jesteś piękna", czyli projekt socjologiczny Shei Glover 12 000 zwierząt sfotografowanych w projekcie „Photo Ark" JPEGmini - czy można zmniejszyć zdjęcie JPEG o 80% i zachować jego jakość? Jeśli nie potraficie zostawić ukochanego aparatu w domu, mamy dla Was rozwiazanie Pulse - wszystko, czego potrzebujesz do pełnej obsługi aparatu ze smartfona

Popularne w tym tygodniu:

Poznajcie ludzi, którzy sfotografowali się ze swoimi podobiznami sprzed… kilkuset lat Nowy Zenit będzie bazować na pełnoklatkowym bezlusterkowcu Leica? Zobaczcie film oświetlony tylko... dronami Stary motor Harley-Davidson, podróże i ciemnia. Oto mobilne studio mokrego kolodionu Powstała mapa praw regulujących loty dronami Profesjonalny portret prosto z budki fotograficznej. To współczesne spojrzenie na dawny trend