O zdrowie trzeba zabiegać - startuje konkurs fotograficzny PZU

Moc sportowych wrażeń, dynamika ujęć i ciekawe nagrody – tak zapowiada się konkurs fotograficzny PZU, którego zwycięzcy mają szansę pojawić się na plenerowej wystawie.

O zdrowie trzeba zabiegać” – pod taką nazwą wystartował fotograficzny konkurs PZU. Najlepsze prace 20 autorów pojawią się na wystawie ogrodzenia Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach fotografii sportowej prowadzonych przez Michała Drabikowskiego, które odbędą się 28 września br. w Warszawie przed startem 36. PZU Maratonu Warszawskiego. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie, które będzie kreatywną interpretacją tytułu konkursu, czyli „O zdrowie trzeba zabiegać”, przygotować do niego krótki opis (max 250 znaków) i wgrać je poprzez aplikację konkursową, znajdująca się na fanpage’u „Pomoc to Moc — społeczna odpowiedzialność PZU”. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
Prace konkursowe można zgłaszać od 15 do 27 lipca 2014 r., do godz. 12.00.

Dodatkowo, na wybrane prace można głosować poprzez aplikację konkursową, dając tym samy znać Jury, które prace warte są nagrody.

Ważne jest aby posiadać oryginalne pliki (.tiff lub .jpg), o wadze do 20MB i rozdzielczości min. 300DPI. Jest to warunkiem ewentualnego wydrukowania prac na wystawę.

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

VIII Fotospacer po zaułkach Śródmieścia Południowego 1. edycja Warsztatów Filmowych Samyang, czyli coś dla filmowców i nie tylko Prix de la Photographie Paris 2014. Polacy wśród nagrodzonych Pentax XG-1 z 52-krotnym zoomem już za miesiąc Najlepsze zdjęcia wykonane z… dronów! "Zawód: fryzjer", dokument o zatrzymanych w czasie zakładach fryzjerskich Radka Polaka Poznajcie ludzi, którzy produkują nasze smartfony w Chinach Zdjęcie z 1920 roku pierwszym selfie w historii? This is now! Zobacz co akurat dzieje się na Instagramie w stolicach świata Photoshopowe wpadki miesiąca [czerwiec] Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia Polak nagrodzony w prestiżowym konkursie za zdjęcie wykonane 135 m pod ziemią w Wieliczce Magiczne ujęcia dla Nikona. Bez Photoshopa! Świetne zdjęcia prasowe naszych sąsiadów. Oto Belarus Press Photo 2014 Zgłoś swoją inspirację lub temat Pierwsze kolorowe zdjęcia Ameryki? Rozdajemy obiektyw Tamron AF 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD! SNAPSHOOT, czyli fotografia bez fotografii Apple zabija Aperture i iPhoto, wprowadzając aplikację Zdjęcia Co się stanie, gdy jeden portret przerobi 25 grafików z różnych krajów? 3000 zdjęć Marilyn Monroe trafi do Wrocławia za ponad 6 mln złotych Samsung Galaxy Tab S okiem fotografa Szybszy Photoshop dzięki akceleracji graficznej AMD Londyńskie metro lat 70. i 80. w obiektywie Boba Mazzera

Popularne w tym tygodniu:

Ukradł zdjęcie i dodał wulgarny napis na pośladku. Zapłaci za to 7 tysięcy złotych Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie Pracownicy Bowensa nie dostaną wynagrodzenia za sierpień, muszą pracować za darmo GoPro finansowo staje na nogi. Fusion VR i HERO6 jeszcze w tym roku