Psy szkolone na bycie fotografami studyjnymi

Każdy kto kiedyś miał psa na pewno próbował nauczyć go sztuczek. Mysleliście, żeby na przykłąd pokazać psiakom jak robić zdjęcia? Kilka japońskich psów się nauczyło. Zobaczcie efekt ich pracy w filmie „PhoDOGrapher”.

Eksperyment został przeprowadzony przez firmy produkujące jedzenie dla psów przy okazji „Dnia uśmiechu” w Japonii, 5 lutego. Jeden z reprezentantów marek biorących udział w przesięwzięciu wyznaje, że tymi, którzy byli fotografowani – były psy. Zastanawiał się on jakby to było, gdyby zamieniły się miejscami z ludźmi i fotografowały.

W pierwszej kolejności organizatorzy znaleźli rodziny miłośników psów, które uwielbiają robić zdjęcia swoim małym puszystym przyjaciołom. Ludzie zostali zaproszeni do studia fotograficznego na rodzinną sesję zdjęciową.

Nie wiedzieli jednak, że ich pupile byli szkoleni w tajemnicy do tego, by wcisnąć duży czerwony przycisk, który był sprzężony ze spustem migawki. Trzeba przyznać, że zobaczenie swojego ukochanego stworzenia w roli fotografa to naprawdę rozczulające przeżycie.

Może zamiast kupowania wężyka spustowego, albo pilota – warto wziąć na dłuższy spacer swojego pieszczocha?

Zobacz również: Sony A7S vs Canon 5D Mark III, porównujemy możliwości filmowe

Źródło: Bokeh

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Teksty, których nigdy nie powinieneś usłyszeć od profesjonalnego fotografa Tak wyglądaliśmy 70 lat temu. Fotografowie w czasach Wielkiego Kryzysu Filmowanie w 4K przy użyciu Microsoft Lumii 950 oraz obiektywów Nikona Rzadkie ujęcie „ogniospadu". Zobaczcie jak wygląda niezwykłe zjawisko Fascynująca historia sprzedaży aparatów między 1951-2015 r. Dlaczego niektóre obiektywy Canona mają biały kolor? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? 4-wymiarowy portret zarejestrowany dzięki 53 kamerom GoPro Polaroidy, czyli fotograficzne wspomnienia w krótkiej animacji „Lost Property” Na tym dysku można zapisać 360 TB zdjęć na prawie 14 miliardów lat Zeiss Mirotar 1000 mm f/5.6 wystawiony na sprzedaż Ubersnap umożliwia drukowanie GIF-ów Zobaczcie krajobraz Marsa w 360 stopniach dzięki Curiosity Historia fotografii w 5 minut Smartfony z podwójnymi obiektywami standardem w 2017 roku? Bruce Gilden „Face" - fascynująca, ale trudna lektura dla fanów fotografii PicsArt ogłasza konkurs fotograficzny nawiązujący do słynnego zdjęcia w konkursie Nikona Selfie? Dlaczego nie! Zobaczcie zabawny musical o kulturze mediów społecznościowych Chłopiec z aparatem zamiast głowy Dlaczego DxO nie testuje matryc X-Trans? Przyszłość jest bliżej niż myślicie – oto Eyeborg, człowiek z kamerą zamiast oka Właściciel uwiecznia przygody psa podczas wspaniałych podróży Dlaczego zdjęcie ziemniaka sprzedano za 1 mln euro? Tak wygląda projekcja "Nienawistnej ósemki" na taśmie 70 mm Sąd stwierdził, że małpa nie może mieć praw do własnego selfie

Popularne w tym tygodniu:

Canon wypuszcza nową kolekcję ubrań specjalnie dla entuzjastów fotografii 48 obiektywów złączonych w jeden, czyli jak astronomowie szukają nowych galaktyk Zaplanuj fotograficzną wyprawę z PhotoPills. Teraz także na Androidzie Czy Sony przestanie sprzedawać matryce innym firmom fotograficznym? Sony Digital Filter, czyli zaawansowany filtr ND i HDR w formie aplikacji do aparatów Jak w praktyce radzi sobie Sigma USB Dock z back i front focusem? Holga 120N: zmartwychwstanie