Analogowy powiew na Twoich zdjęciach, czyli DxO FilmPack 3 zupełnie za darmo!

Nie po raz pierwszy firma DxO udostępnia swoje oprogramowanie za darmo. Tym razem możemy pobrać świetną wtyczkę FIlmPack 3, trzeba się jednak spieszyć.

Chyba wszyscy lubią dostawać coś za darmo, nie ukrywam że ja też. Ostatnio cieszyłem się z osłon przeciwsłonecznych na szyby, które dostałem przy wyjeździe z centrum handlowego i redbulla, którego wręczyła mi hostessa na skrzyżowaniu.

W tym wypadku dostajemy coś znacznie bardziej przydatnego. FilmPack 3 od DxO pozwala w bardzo prosty sposób zasymulować efekt błony fotograficznej. Do wyboru mamy całą paletę filmów — od Velvii i Provii Fuji, przez Kodaka Profoto, po najprzeróżniejsze Ilfordy. Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja, szczególnie że moda na analogowy wygląd cyfrowych zdjęć jest coraz bardziej widoczna.

FilmPack 3 działa zarówno jako samodzielna aplikacja, jak również wtyczka do większości popularnych programów do obróbki zdjęć. Aby pobrać wtyczkę należy wejść na stronę producenta, zarejestrować się, a następnie wpisać wygenerowany kod aktywacyjny. Trzeba się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 15 sierpnia!

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Sygnały Wi-Fi sfotografowane dzięki mobilnej aplikacji i długiej ekspozycji Niesamowita Tasmania w komercyjnym timelapse Warszawa teraz i 70 lat temu na jednym zdjęciu Konkurs Fotograficzny Empiku 2014 rozstrzygnięty! Oto relacja z imprezy i nagrodzone prace Sony A7S nowym królem wideo? Nowe ultrazoomy od Canona – PowerShot SX520 HS i PowerShot SX400 IS Warsztaty z Arkadiuszem Branickim, czyli jak fotografować akt Hyperlapse Barcelona GO! Widzieć, nie widząc – historia niewidomego fotografa Wystartowała 4. edycja konkursu Leica Street Photo Zdjęcie rodzinne z piorunem w tle. Zobaczcie, jak powstało Zdjęcia www Sieci #14, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia O zdrowie trzeba zabiegać - startuje konkurs fotograficzny PZU VIII Fotospacer po zaułkach Śródmieścia Południowego 1. edycja Warsztatów Filmowych Samyang, czyli coś dla filmowców i nie tylko Prix de la Photographie Paris 2014. Polacy wśród nagrodzonych Pentax XG-1 z 52-krotnym zoomem już za miesiąc Najlepsze zdjęcia wykonane z… dronów! "Zawód: fryzjer", dokument o zatrzymanych w czasie zakładach fryzjerskich Radka Polaka Poznajcie ludzi, którzy produkują nasze smartfony w Chinach Zdjęcie z 1920 roku pierwszym selfie w historii? This is now! Zobacz co akurat dzieje się na Instagramie w stolicach świata Photoshopowe wpadki miesiąca [czerwiec] Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Popularne w tym tygodniu:

Ukradł zdjęcie i dodał wulgarny napis na pośladku. Zapłaci za to 7 tysięcy złotych Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie Pracownicy Bowensa nie dostaną wynagrodzenia za sierpień, muszą pracować za darmo GoPro finansowo staje na nogi. Fusion VR i HERO6 jeszcze w tym roku