Analogowy powiew na Twoich zdjęciach, czyli DxO FilmPack 3 zupełnie za darmo!

Nie po raz pierwszy firma DxO udostępnia swoje oprogramowanie za darmo. Tym razem możemy pobrać świetną wtyczkę FIlmPack 3, trzeba się jednak spieszyć.

Chyba wszyscy lubią dostawać coś za darmo, nie ukrywam że ja też. Ostatnio cieszyłem się z osłon przeciwsłonecznych na szyby, które dostałem przy wyjeździe z centrum handlowego i redbulla, którego wręczyła mi hostessa na skrzyżowaniu.

W tym wypadku dostajemy coś znacznie bardziej przydatnego. FilmPack 3 od DxO pozwala w bardzo prosty sposób zasymulować efekt błony fotograficznej. Do wyboru mamy całą paletę filmów — od Velvii i Provii Fuji, przez Kodaka Profoto, po najprzeróżniejsze Ilfordy. Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja, szczególnie że moda na analogowy wygląd cyfrowych zdjęć jest coraz bardziej widoczna.

FilmPack 3 działa zarówno jako samodzielna aplikacja, jak również wtyczka do większości popularnych programów do obróbki zdjęć. Aby pobrać wtyczkę należy wejść na stronę producenta, zarejestrować się, a następnie wpisać wygenerowany kod aktywacyjny. Trzeba się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 15 sierpnia!

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Sygnały Wi-Fi sfotografowane dzięki mobilnej aplikacji i długiej ekspozycji Niesamowita Tasmania w komercyjnym timelapse Warszawa teraz i 70 lat temu na jednym zdjęciu Konkurs Fotograficzny Empiku 2014 rozstrzygnięty! Oto relacja z imprezy i nagrodzone prace Sony A7S nowym królem wideo? Nowe ultrazoomy od Canona – PowerShot SX520 HS i PowerShot SX400 IS Warsztaty z Arkadiuszem Branickim, czyli jak fotografować akt Hyperlapse Barcelona GO! Widzieć, nie widząc – historia niewidomego fotografa Wystartowała 4. edycja konkursu Leica Street Photo Zdjęcie rodzinne z piorunem w tle. Zobaczcie, jak powstało Zdjęcia www Sieci #14, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia O zdrowie trzeba zabiegać - startuje konkurs fotograficzny PZU VIII Fotospacer po zaułkach Śródmieścia Południowego 1. edycja Warsztatów Filmowych Samyang, czyli coś dla filmowców i nie tylko Prix de la Photographie Paris 2014. Polacy wśród nagrodzonych Pentax XG-1 z 52-krotnym zoomem już za miesiąc Najlepsze zdjęcia wykonane z… dronów! "Zawód: fryzjer", dokument o zatrzymanych w czasie zakładach fryzjerskich Radka Polaka Poznajcie ludzi, którzy produkują nasze smartfony w Chinach Zdjęcie z 1920 roku pierwszym selfie w historii? This is now! Zobacz co akurat dzieje się na Instagramie w stolicach świata Photoshopowe wpadki miesiąca [czerwiec] Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia

Popularne w tym tygodniu:

Z okładki National Geographic trafiła do aresztu. Oto historia „Afgańskiej dziewczyny” Koniec Digart.pl. Onet zamyka legendarny polski serwis dla artystów Zostań fotoedytorem serwisów Grupy Wirtualna Polska Znamy ceny i dostępność obiektywów Sigma Art 24-70 mm f/2.8 oraz Sigma Art 14 mm f/1.8 Legendy w Berlinie – przed nami wystawa zdjęć Helmuta Newtona, Mario Testino oraz Jeana Pigozzi Eastreet 4 – rozpoczął się nabór do czwartej edycji projektu o fotografii dokumentalnej i ulicznej VSCO Mobile Presets 01 (MP1) - 58 mobilnych filtrów symulujących analogowy efekt Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcie natychmiastowe wykonane aparatem instax Pokaż swoje zdjęcia w ramach 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii