Już jutro startuje wystawa Przemka Chudkiewicza pod tytułem „Ucho”

Wystawa będzie próbą pojęcia fizjologicznej specyfiki ucha i wyrazem fascynacji artysty tą częścią ciała, kończąca się ciemnością, która wchłania świat – intymnie, a jednak powszechnie dla wszystkich, którzy w tym samym czasie doświadczają dźwięku.

© Przemek Chudkiewicz

Przemek Chudkiewicz wykonał cykl fotografii poświęconych studium ucha. Każde zdjęcie zostało wykonane tym samym aparatem, z podobnej odległości po to, by móc dokonać porównania. Cykl nawiązuje do serii Bernda i Hilli Becherów - „Water Towers”.

Wystawa jest próbą pojęcia fizjologicznej specyfiki ucha, która kończy się ciemnością. Według kuratora wystawy, Wojtka Albińskiego, jest to część ciała, którą można pokazać nie powodując zgorszenia.

Wernisaż wystawy odbędzie się 20 maja 2016 roku o godzinie 19:00. Miejscem wernisażu jest galeria officyna art & design, przy al. Jerozolimskich 107 w Warszawie. Zdjęcia będzie można podziwiać do 3 czerwca 2016 roku.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Sygnały Wi-Fi sfotografowane dzięki mobilnej aplikacji i długiej ekspozycji 7. edycja warsztatów Profi Post Photo Tournee z House of Retouching startuje we wrześniu Fotograf uwiecznił smugę tęczy zostawioną przez samolot Wachlarz emocji w projekcie studentów Rochester Institute of Technology Gigapikselowy aparat od Google posłuży do fotografowania dzieł sztuki Grzegorz Dembiński przygotowuje album poświęcony uczestnikom Przystanku Woodstock W przyszłym tygodniu startuje pierwsza w Polsce wystawa Sebastiao Salgado Podczas 16. aukcji Fotografii Kolekcjonerskiej sprzedano zdjęcia za prawie 300 000 złotych Miesiąc Fotografii w Krakowie 2016 rozpoczął się pod hasłem „Kryzys? Jaki kryzys?!" Corel AfterShot Pro 3 ma być 4x szybszy od Lightrooma Sony sprzedaje mniej aparatów, ale zarabia więcej. Czy to koniec spadków w branży fotograficznej? Fotografowie w drodze tematem jubileuszowego Fotofestiwalu w Łodzi 80% ludzi uważa, że robi doskonałe zdjęcia - trendy fotograficzne na 2016 rok W Instagramie zobaczymy nowe logo i interfejs Sztuka wymaga poświęceń – fotograf przypadkowo podpalił zabytkową stację benzynową 24-latek zniszczył 126-letnią rzeźbę podczas robienia selfie Steve McCurry i skandal z manipulacją przy postprodukcji fotografii Odszedł wybitny fotograf mody - Nicholas Javed Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.05.2016 - 15.06.2016 Wrażenia po Grand Press Photo 2016 i najciekawsze zdjęcia #FotoUBER Wrocławską Renomę wypełniły prace młodego pokolenia fotografów mody FotoUBER #1 - fotograficzne wiadomości na maj 2016 Nowe, ciekawe aparaty na horyzoncie Trzęsienie ziemi w Kumamoto spowolni dostawy aparatów Nikona oraz innych producentów

Popularne w tym tygodniu:

Ukradł zdjęcie i dodał wulgarny napis na pośladku. Zapłaci za to 7 tysięcy złotych Corel wypuszcza PaintShop Pro 2018, który obiecuje dużo zmian i nadal będzie dostępny w pudełku Aurora HDR 2018 w końcu na pecety! Zobaczcie, co wyjątkowego będzie w programie GoPro finansowo staje na nogi. Fusion VR i HERO6 jeszcze w tym roku Fotografia nośnikiem historii. Rozmowa z Jakubem Szymczukiem i Jakubem Kuzą