Jak wygląda świat z perspektywy dna kieliszka?

Na pewno lubicie nietypowe ujęcia. Przy kręceniu filmów często mocuje się kamerki sportowe np. do biegających zwierzaków i przedmiotów wykorzystywanych przez aktorów. O ile GoPro da wam możliwość przyczepienia do praktycznie każdej powierzchni, o tyle Polaroid wpadł na dość ciekawy pomysł z nietypową perspektywą.

© Polaroid / www.polaroid.com

Polaroid Cube i Cube+ to kamerki sportowe stworzone przez legendarną firmę. Jako, że na tym rynku przoduje GoPro – twórcy musieli wymyślić coś nowego. Zaprezentowali zatem mocowanie, które wzbogaci na pewno każdy film sportowy o (nie)zapomniane ujęcia. Mianowicie jest to kieliszek do alkoholu ze specjalnym wejściem na kamerkę.

Mocowanie-kieliszek jest wykonane z trwałego plastiku, więc nie musicie się bać o jego rozbicie. Zdecydowanie picie alkoholu może być czasem sportem ekstremalnym, ale czy gadżet stworzony przez Polaroida znajdzie swoich zwolenników wśród entuzjastów filmów? Plus jest taki, że kielonek kosztuje zaledwie 15 dolarów, a to jak go wykorzystacie zależy już tylko od was.

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Ile megapikseli ma ludzkie oko? Teksty, których nigdy nie powinieneś usłyszeć od profesjonalnego fotografa Szczoteczka z 10-megapikselowym aparatem? Czemu nie? Animacja poklatkowa pokazująca możliwości Nikona D810 HaloPainting – nowa technika, która łączy malowanie światłem, zatrzymanie ruchu i hyperlapse Jak wygląda życie z perspektywy zagrożonego nosorożca? Pierwsza na świecie kamerka 3D podłączana do smartfona Zdalnie sterowany samochodzik z aparatem wśród afrykańskich lwów Oto najbardziej szczegółowe zdjęcie Plutona z dotychczas wykonanych Jak wygląda piorun zarejestrowany z prędkością 7000 klatek na sekundę? Kamerka zarejestrowała efektowny wypadek podczas rajdu samochodowego Ten aparat wyszuka za was podobne zdjęcia w zbiorach Google Picturesqe - sztuczna inteligencja do selekcji zdjęć Dron, który przyczepia się do ścian niczym pająk Tak się robi idealne zdjęcia kubka kawy na Instagrama Cinema Palettes pomogą wam odtworzyć kolory ze znanych filmów COOPH Field Jacket - wodoodporna kurtka dla fotografów produkowana w Polsce Canon czy Nikon – skąd ta odwieczna walka? JPEGmini jako wtyczka do Photoshopa TIME uznał aparaty Kodaka i Polaroida najważniejszymi gadżetami wszech czasów NVIDIA przedstawia Ansel - narzędzie do „fotografowania w grach komputerowych” Jedna przeciwko 300 - zdjęcie, które stało się symbolem Szwecji Polowanie na tuńczyka widziane z lotu ptaka Fotografia przyszłości: Sony patentuje fotograficzną soczewkę kontaktową

Popularne w tym tygodniu:

Poznajcie ludzi, którzy sfotografowali się ze swoimi podobiznami sprzed… kilkuset lat Nowa strona internetowa, która pomoże znaleźć swój wymarzony obiektyw Nowy Zenit będzie bazować na pełnoklatkowym bezlusterkowcu Leica? Powstała mapa praw regulujących loty dronami Profesjonalny portret prosto z budki fotograficznej. To współczesne spojrzenie na dawny trend Zobaczcie film oświetlony tylko... dronami