Nieproszony gość sprawił, że to zdjęcie jest jeszcze lepsze

Na pewno zdarzyło się tak, że ktoś zepsuł Wam zdjęcie, które długo ustawialiście. W tym wypadku – nie był to przypadkowy przechodzień, lecz... przeurocza wiewiórka!

© B.D.F.K Photography / Instagram

Miła parka – Kelin Flanagan oraz Spencer Taubner, zdecydowali się przejechać do Canadian Rockies, pasma Gór Skalistych, na sesję narzeczeńską z B.D.F.K Photography. Wszystko byłoby piękne, sielankowe, gdyby zdjęcia nie „zepsuła”… słodka wiewiórka z orzeszkiem w łapkach!

Pogoda nie dopisywała specjalnie tamtego dnia, więc plan na odwiedzenie Cirque Peak spalił na panewce. Zakochani wraz z ekipą fotograficzną zdecydowali się na poszukanie miejsca na zdjęcia gdzieś indziej. Kiedy udało im się znaleźć odpowiednią scenkę, pojawiła się ona… urocza wiewiórka, która nie stała się mistrzem drugiego planu, a pierwszego!

W jej tle widać Kelin oraz Spencera, ale kto by tak naprawdę zwracał uwagę na parkę zakochanych ludzi, kiedy na przodzie wybija się urocze stworzenie z orzeszkiem w łapkach! Trzeba przyznać, że ta sesja naprawdę się udała, nie sądzicie? Jest zdecydowanie lepsza, niż setki innych, nudnych i powtarzalnych ujęć.

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Powstanie, jego ludzie i Warszawa - o tym opowiada projekt "Teraz '44" Fotografia mody i ochrona środowiska, czyli afrykańskie portrety modelek ubranych w śmieci Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie Sebastian Janicki tłumaczy, jak dostrzec niedostrzegalne Turecka incepcja Aydina Büyüktasa Kreatywny przekręt: 6 fotografów, 1 model - zobacz zaskakujący rezultat sesji Uroczy dziecięcy świat w oczach Iwony Podlasińskiej Portrety twardzieli z największego, nowozelandzkiego gangu Pozostałości po Związku Radzieckim niszczeją w głębokich śniegach Mroźny reportaż z najzimniejszego miejsca na świecie, gdzie temperatura sięga -71.2 C 20 historycznych zdjęć, których prawdopodobnie nie znaliście Portret telefonem? Dlaczego nie! – prezentujemy fragment projektu „i like my i” Łukasza Gawrońskiego Budapesztańska dnio-noc ukazuje piękno charakterystycznych zakamarków miasta Artysta ożywił zdjęcia sprzed 100 lat w genialnej animacji Fotograf Kishor Sharma pokazuje życie ostatnich Nomadów w Nepalu Jej sekretem jest tworzenie iluzji Ten fotograf zaklina dusze zwierząt w swoich konceptualnych portretach

Popularne w tym tygodniu:

Oto co się dzieje, kiedy świetny fotograf krajobrazu zabiera się za zdjęcia ślubne Fotografowałem znanego amerykańskiego rapera 50-letnim aparatem z NRD Najlepsze zdjęcia ”Wielkiego amerykańskiego zaćmienia Słońca” Przysłona f/240 i 6-godzinna ekspozycja, czyli jak Weston fotografował paprykę Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej Stolica Korei Północnej wygląda jak opuszczony plan kosmicznego filmu science fiction Fotoreporterzy z całej Polski opowiedzieli nam, jak fotografowali The World Games 2017 Tajemniczy artysta tworzy niesamowite zdjęcia, ale woli pozostać anonimowy. W jakim celu? Czterech świetnych fotografów z Nowego Jorku robiło zdjęcia jednej modelce. Jesteście ciekawi jak im poszło? Vincent Munier wytropił i sfotografował niezwykle rzadkiego irbisa śnieżnego. Zobaczcie, jak powstały jego zdjęcia Międzynarodowa Stacja Kosmiczna i ”photobombing” zaćmienia Słońca Czarne psiaki też potrzebują miłości. Fotografka stworzyła ten projekt, by pomóc w adopcjach