Nieproszony gość sprawił, że to zdjęcie jest jeszcze lepsze

Na pewno zdarzyło się tak, że ktoś zepsuł Wam zdjęcie, które długo ustawialiście. W tym wypadku – nie był to przypadkowy przechodzień, lecz... przeurocza wiewiórka!

© B.D.F.K Photography / Instagram

Miła parka – Kelin Flanagan oraz Spencer Taubner, zdecydowali się przejechać do Canadian Rockies, pasma Gór Skalistych, na sesję narzeczeńską z B.D.F.K Photography. Wszystko byłoby piękne, sielankowe, gdyby zdjęcia nie „zepsuła”… słodka wiewiórka z orzeszkiem w łapkach!

Pogoda nie dopisywała specjalnie tamtego dnia, więc plan na odwiedzenie Cirque Peak spalił na panewce. Zakochani wraz z ekipą fotograficzną zdecydowali się na poszukanie miejsca na zdjęcia gdzieś indziej. Kiedy udało im się znaleźć odpowiednią scenkę, pojawiła się ona… urocza wiewiórka, która nie stała się mistrzem drugiego planu, a pierwszego!

W jej tle widać Kelin oraz Spencera, ale kto by tak naprawdę zwracał uwagę na parkę zakochanych ludzi, kiedy na przodzie wybija się urocze stworzenie z orzeszkiem w łapkach! Trzeba przyznać, że ta sesja naprawdę się udała, nie sądzicie? Jest zdecydowanie lepsza, niż setki innych, nudnych i powtarzalnych ujęć.

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Gwiezdna tęcza sfotografowana na odludnych terenach Boliwii Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie Sebastian Janicki tłumaczy, jak dostrzec niedostrzegalne Turecka incepcja Aydina Büyüktasa Kreatywny przekręt: 6 fotografów, 1 model - zobacz zaskakujący rezultat sesji Uroczy dziecięcy świat w oczach Iwony Podlasińskiej Portrety twardzieli z największego, nowozelandzkiego gangu Pozostałości po Związku Radzieckim niszczeją w głębokich śniegach Mroźny reportaż z najzimniejszego miejsca na świecie, gdzie temperatura sięga -71.2 C 20 historycznych zdjęć, których prawdopodobnie nie znaliście Portret telefonem? Dlaczego nie! – prezentujemy fragment projektu „i like my i” Łukasza Gawrońskiego Budapesztańska dnio-noc ukazuje piękno charakterystycznych zakamarków miasta Artysta ożywił zdjęcia sprzed 100 lat w genialnej animacji Fotograf Kishor Sharma pokazuje życie ostatnich Nomadów w Nepalu Jej sekretem jest tworzenie iluzji Teraz '44 – historia o Powstaniu Warszawskim, o ludziach, o mieście Ten fotograf zaklina dusze zwierząt w swoich konceptualnych portretach Tajwańska para sparodiowała projekt #FollowMeTo Incepcyjne selfie wykonane przy pomocy drona Zimne, surrealistyczne krajobrazy Ilki Kramer

Popularne w tym tygodniu:

Sonda Cassini jest w kosmosie już od 20 lat. Oto najlepsze zdjęcia Saturna, które zarejestrowała ”Słabe żarty i mocne zdjęcia” to specjalność Elżbiety Adamskiej vel "Nieśmigielskiej" Portretowanie z mocą natury. Fotografka wykonała zdjęcia obiektywem z... wody Kolorowa fotografia ma już 110 lat. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze autochromy Malarskie prace Pawła Klareckiego przeniosą was w nowy wymiar fotografii krajobrazowej Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Gwiezdna tęcza sfotografowana na odludnych terenach Boliwii Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Łukasz Bożycki jedynym Polakiem nagrodzonym na prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej ASFERICO 2017 Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Jan Kempenaers sfotografował opuszczone obiekty w dawnej Jugosławii. Wyglądają jak statki obcej cywilizacji Czy rozwój technologii fotograficznej osiągnął już swój szczyt? Czy wymyślimy coś nowego?