Wiszące instaxy,
czyli jak udekorować pokój zdjęciami

Oto prosty sposób, jak samemu udekorować mieszkanie zdjęciami natychmiastowymi. Każdy z wykorzystywanych tu przedmiotów macie w domu.

Do wykorzystania tego prostego sposobu na wyeksponowanie instaxów wykorzystałem ogólnodostępne składniki. Nie tylko możecie je kupić w wielu sklepach, ale zapewne po prostu macie je w domu. W tym wypadku sięgnąłem po nieco bardziej wystylizowane ich wersje — wieszak jest turkusowy w kropki, klamerki są małe i ozdobne, a tasiemka to coś więcej niż zwykły sznurek. Niemniej, to kwestia gustu — każdy może wykorzystać to, co ma i jak chce. Dodam tylko, że ozdobne klamerki możecie dostać w Polsce między innymi w sklepie handpick.eu - warto z nich skorzystać, bo są nie tylko ładniejsze, niż zwykłe klamerki do wieszania prania, ale też mniejsze i lżejsze, co pozytywnie wpływa na całą dość delikatną konstrukcję.

Potrzebne będą:

  1. mały wieszak (ok. 5 zł)
  2. nożyczki (ok. 5–10 zł)
  3. sznurek lub wstążka (od 2 zł)
  4. ozdobne klamerki (ok. 20 zł za zestaw 12 szt.)
  5. zdjęcia wykonane aparatem Fujifilm instax mini 70 lub innym (ok. 30 zł za 10 zdjęć + aparat)

Wykonanie takiego instaxowego wieszaka jest bardzo proste i każdy powinien sobie z tym poradzić, a efekt jest naprawdę fajny. Zobaczcie sami i do dzieła. Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Fotografie panoramiczne - ile wybrać zdjęć i jak znaleźć punkt bez paralaksy? [poradnik] Co jest uliczną fotografią, a co nią nie jest? Mądra synchronizacja korekt lokalnych w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Nadchodzi koniec epoki? Kodak wyprzedaje się z patentów Polska historia jednego z najlepszych zdjęć w historii National Geographic "Exposure 2" - dla wszystkich fanów klisz filmowych. Jaki dobry aparat fotograficzny kupić? Poradnik dla amatorów i początkujących Zaawansowana korekcja perspektywy w Photoshop CS6 [wideoporadnik] Backup... czyli archiwizowanie fotografii 8 póz modelek na rozgrzewkę przed sesją zdjęciową Dla początkujących: Po co jest korekta ekspozycji? Cztery rady, które pomogą wam robić lepsze portrety