Wiszące instaxy,
czyli jak udekorować pokój zdjęciami

Oto prosty sposób, jak samemu udekorować mieszkanie zdjęciami natychmiastowymi. Każdy z wykorzystywanych tu przedmiotów macie w domu.

Do wykorzystania tego prostego sposobu na wyeksponowanie instaxów wykorzystałem ogólnodostępne składniki. Nie tylko możecie je kupić w wielu sklepach, ale zapewne po prostu macie je w domu. W tym wypadku sięgnąłem po nieco bardziej wystylizowane ich wersje — wieszak jest turkusowy w kropki, klamerki są małe i ozdobne, a tasiemka to coś więcej niż zwykły sznurek. Niemniej, to kwestia gustu — każdy może wykorzystać to, co ma i jak chce. Dodam tylko, że ozdobne klamerki możecie dostać w Polsce między innymi w sklepie handpick.eu - warto z nich skorzystać, bo są nie tylko ładniejsze, niż zwykłe klamerki do wieszania prania, ale też mniejsze i lżejsze, co pozytywnie wpływa na całą dość delikatną konstrukcję.

Potrzebne będą:

  1. mały wieszak (ok. 5 zł)
  2. nożyczki (ok. 5–10 zł)
  3. sznurek lub wstążka (od 2 zł)
  4. ozdobne klamerki (ok. 20 zł za zestaw 12 szt.)
  5. zdjęcia wykonane aparatem Fujifilm instax mini 70 lub innym (ok. 30 zł za 10 zdjęć + aparat)

Wykonanie takiego instaxowego wieszaka jest bardzo proste i każdy powinien sobie z tym poradzić, a efekt jest naprawdę fajny. Zobaczcie sami i do dzieła. Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Czytelnicy pytają - bloger odpowiada Kupujemy najtańszą lustrzankę Olympusa Ring Flash - jak działa i co mamy do wyboru? [poradnik] 6 inspirujących pomysłów na wiosenne zdjęcia [poradnik] Co filmować, żeby zarabiać na filmach stockowych Jak uczyć się od znanych fotografów? | PP#7 Lightroom i skróty klawiszowe w 5 minut [wideoporadnik] Jak wybrać najlepszą kartę SD do aparatu? Wyjaśniamy oznaczenia Proporcje zdjęcia 3:4 – co warto wiedzieć? Wideo stockowe to sprawdzony sposób na większe zarobki Profilowanie aparatu przy użyciu X-Rite Color Checker [wideoporadnik] Patrz na świat fotograficznym okiem, a będziesz robił lepsze zdjęcia

Popularne w tym tygodniu:

Wynajmujesz apartament? Sprawdź, czy nie ma ukrytych kamer