Wiszące instaxy,
czyli jak udekorować pokój zdjęciami

Oto prosty sposób, jak samemu udekorować mieszkanie zdjęciami natychmiastowymi. Każdy z wykorzystywanych tu przedmiotów macie w domu.

Do wykorzystania tego prostego sposobu na wyeksponowanie instaxów wykorzystałem ogólnodostępne składniki. Nie tylko możecie je kupić w wielu sklepach, ale zapewne po prostu macie je w domu. W tym wypadku sięgnąłem po nieco bardziej wystylizowane ich wersje — wieszak jest turkusowy w kropki, klamerki są małe i ozdobne, a tasiemka to coś więcej niż zwykły sznurek. Niemniej, to kwestia gustu — każdy może wykorzystać to, co ma i jak chce. Dodam tylko, że ozdobne klamerki możecie dostać w Polsce między innymi w sklepie handpick.eu - warto z nich skorzystać, bo są nie tylko ładniejsze, niż zwykłe klamerki do wieszania prania, ale też mniejsze i lżejsze, co pozytywnie wpływa na całą dość delikatną konstrukcję.

Potrzebne będą:

  1. mały wieszak (ok. 5 zł)
  2. nożyczki (ok. 5–10 zł)
  3. sznurek lub wstążka (od 2 zł)
  4. ozdobne klamerki (ok. 20 zł za zestaw 12 szt.)
  5. zdjęcia wykonane aparatem Fujifilm instax mini 70 lub innym (ok. 30 zł za 10 zdjęć + aparat)

Wykonanie takiego instaxowego wieszaka jest bardzo proste i każdy powinien sobie z tym poradzić, a efekt jest naprawdę fajny. Zobaczcie sami i do dzieła. Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Reportaż inaczej, czyli łączenie konwencji 20 darmowych galerii do fotograficznego portfolio Filtr polaryzacyjny nie zawsze jest przyjacielem fotografa krajobrazu Drewniana ramka do zdjęcia? Tylko w Photoshopie "Oświeć się!" - oświetlenie studyjne #1 [wideoporadnik] Fotografia rzucana ? wyjątkowe rezultaty i wielkie ryzyko Profilowanie aparatu przy użyciu X-Rite Color Checker [wideoporadnik] Selekcja materiału zdjęciowego ma znaczenie - poradnik 10 najczęstszych błędów na zdjęciach z wakacji. Jak ich uniknąć? [poradnik] Ułatw sobie życie i korzystaj z dwóch monitorów w Lightroomie [wideoporadnik] Fotografia ślubna – od amatora do profesjonalisty [poradnik] cz. II Pudełka pełne historii. Rozmowa z Chrisem Niedenthalem

Popularne w tym tygodniu:

Co sprawdzić kupując używany sprzęt? Pigułka wiedzy Jak usunąć żółte zabarwienie ze starego obiektywu? Poznaj prosty sposób