Instaxowe zaproszenie
Zrób to sam!

Na koniec serii krótkich wideoporadników prezentujemy Wam inspirację do wykonania zaproszenia lub karneciku przypominającego.

Potrzebne będą:

  1. deseczka (tył od ramki lub zwykła płyta HDF/drewniana)
  2. nożyk do papieru (ok. 5–10 zł)
  3. ołówek (2 zł)
  4. market lub inny pisak (ok. 5–10 zł)
  5. mini zaproszenia z kopertami (ok. 30 zł za komplet)
  6. ozdobne pieczątki (ok. 20 zł za zestaw)
  7. zdjęcia, np. wykonane aparatem drukarką Fujifilm instax SHARE SP-2 (ok. 30 zł za 10 zdjęć + drukarka)

Dziś chciałbym Was zainspirować do wykorzystania instaxowych zdjęć do swojego ślubnego zaproszenia lub chociaż karneciku w stylu „Save the Date", który wręcza się osobom zapraszanym na wesele dużo wcześniej — bez szczegółów, ale z konkretną datą do zapamiętania. Tu oczywiście sposób wykonania jest całkowicie indywidualny — można wydrukować napisy, wykonać je ręcznie czy zrobić specjalną pieczątkę. Tu chodzi bardziej o inspirację i fajna zabawę. Większość wykorzystanych tu materiałów kupiłem w Empiku.

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Usuwanie tła ze zdjęcia online. Poznaj darmowe programy 10 pomysłów: jak wypromować się przed sezonem ślubnym Masz przed sobą pierwsze zlecenie? Powinieneś wiedzieć kilka rzeczy Cross processing w Adobe Lightroom [wideoporadnik] 6 problemów, jakie spotka filmujący fotograf Nie da ci ojciec, nie da ci matka tego, co da ci średnia klatka Photoshopowy fryzjer, czyli jak okiełznać niesforne kosmyki na zdjęciach studyjnych [wideoporadnik] Jeśli nie Photoshop, to co? Alternatywne, darmowe programy do edycji zdjęć Lustrzanka w podróży. O czym trzeba pamiętać? Zanieczyszczenie świetlne – jak wpływa na zdjęcia nocnego nieba? Pomysły na prezent dla fotografa do 300 zł Reklama fotografa w sieci - co warto wiedzieć?