Instaxowe zaproszenie
Zrób to sam!

Na koniec serii krótkich wideoporadników prezentujemy Wam inspirację do wykonania zaproszenia lub karneciku przypominającego.

Potrzebne będą:

  1. deseczka (tył od ramki lub zwykła płyta HDF/drewniana)
  2. nożyk do papieru (ok. 5–10 zł)
  3. ołówek (2 zł)
  4. market lub inny pisak (ok. 5–10 zł)
  5. mini zaproszenia z kopertami (ok. 30 zł za komplet)
  6. ozdobne pieczątki (ok. 20 zł za zestaw)
  7. zdjęcia, np. wykonane aparatem drukarką Fujifilm instax SHARE SP-2 (ok. 30 zł za 10 zdjęć + drukarka)

Dziś chciałbym Was zainspirować do wykorzystania instaxowych zdjęć do swojego ślubnego zaproszenia lub chociaż karneciku w stylu „Save the Date", który wręcza się osobom zapraszanym na wesele dużo wcześniej — bez szczegółów, ale z konkretną datą do zapamiętania. Tu oczywiście sposób wykonania jest całkowicie indywidualny — można wydrukować napisy, wykonać je ręcznie czy zrobić specjalną pieczątkę. Tu chodzi bardziej o inspirację i fajna zabawę. Większość wykorzystanych tu materiałów kupiłem w Empiku.

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Najciekawsze lustrzanki do 3000 zł Efekt high key w Adobe Camera RAW [wideoporadnik] Zdjęcia ze smakiem, czyli fotografia kulinarna - sprzęt, światło, dodatki i sztuczki [wideoporadnik] Fotografia makro - praktyczne porady dla początkujących [poradnik] Kilka kroków, o których musisz pamiętać przy obróbce krajobrazów [wideoporadnik] Piotr Andrews: „Robienie zdjęć już nic nie wnosi” [wywiad] Jak obrobić jesienne portrety? [wideoporadnik] 5 prostych metod, jak unikać szumów na zdjęciach Fotografia nocna - od czego zacząć? [poradnik] Proste powody, przez które nie rozwijamy się jako fotografowie Zdjęcie do dowodu domowym sposobem - proste rady w praktycznym wideoporadniku Reklama fotografa w sieci - co warto wiedzieć?

Popularne w tym tygodniu:

Prezent dla fotografa: Czego nie kupować i co w zamian? Daj fotografii jeszcze jedną szansę Jak ustalić cenę za zdjęcia? Google Night Sight: Jak działa zaawansowany tryb do fotografowania gwiazd?