Instaxowe zaproszenie
Zrób to sam!

Na koniec serii krótkich wideoporadników prezentujemy Wam inspirację do wykonania zaproszenia lub karneciku przypominającego.

Potrzebne będą:

  1. deseczka (tył od ramki lub zwykła płyta HDF/drewniana)
  2. nożyk do papieru (ok. 5–10 zł)
  3. ołówek (2 zł)
  4. market lub inny pisak (ok. 5–10 zł)
  5. mini zaproszenia z kopertami (ok. 30 zł za komplet)
  6. ozdobne pieczątki (ok. 20 zł za zestaw)
  7. zdjęcia, np. wykonane aparatem drukarką Fujifilm instax SHARE SP-2 (ok. 30 zł za 10 zdjęć + drukarka)

Dziś chciałbym Was zainspirować do wykorzystania instaxowych zdjęć do swojego ślubnego zaproszenia lub chociaż karneciku w stylu „Save the Date", który wręcza się osobom zapraszanym na wesele dużo wcześniej — bez szczegółów, ale z konkretną datą do zapamiętania. Tu oczywiście sposób wykonania jest całkowicie indywidualny — można wydrukować napisy, wykonać je ręcznie czy zrobić specjalną pieczątkę. Tu chodzi bardziej o inspirację i fajna zabawę. Większość wykorzystanych tu materiałów kupiłem w Empiku.

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak robić dobre zdjęcia smartfonem? 5 prostych trików od profesjonalisty Pixlr Express - co to? Poradnik dla początkujących użytkowników Jak być lepszym fotografem? Kilka moich porad i przemyśleń Wszystko o narzędziu HDR w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Poradnik: dodaj delikatną winietę do zdjęć Fotografia przez cyfry 10 sztuczek, które sprawią, że twoje portrety będą lepsze Błyskawiczna selekcja zdjęć wybranych przez klienta w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Kupujemy najtańszą lustrzankę Nikona Szybsza selekcja serii zdjęć dzięki układaniu w stosy w Adobe Lightroom [wideoporadnik] Domowe, tanie studio fotograficzne – jak zacząć? [poradnik - cz. 2] Kiedy słońce świeci prosto w oczy - fotografowanie pod światło

Popularne w tym tygodniu:

Kilka prostych pomysłów na zdjęcia wielkanocne z jajkami w roli głównej