Instaxowe zaproszenie
Zrób to sam!

Na koniec serii krótkich wideoporadników prezentujemy Wam inspirację do wykonania zaproszenia lub karneciku przypominającego.

Potrzebne będą:

  1. deseczka (tył od ramki lub zwykła płyta HDF/drewniana)
  2. nożyk do papieru (ok. 5–10 zł)
  3. ołówek (2 zł)
  4. market lub inny pisak (ok. 5–10 zł)
  5. mini zaproszenia z kopertami (ok. 30 zł za komplet)
  6. ozdobne pieczątki (ok. 20 zł za zestaw)
  7. zdjęcia, np. wykonane aparatem drukarką Fujifilm instax SHARE SP-2 (ok. 30 zł za 10 zdjęć + drukarka)

Dziś chciałbym Was zainspirować do wykorzystania instaxowych zdjęć do swojego ślubnego zaproszenia lub chociaż karneciku w stylu „Save the Date", który wręcza się osobom zapraszanym na wesele dużo wcześniej — bez szczegółów, ale z konkretną datą do zapamiętania. Tu oczywiście sposób wykonania jest całkowicie indywidualny — można wydrukować napisy, wykonać je ręcznie czy zrobić specjalną pieczątkę. Tu chodzi bardziej o inspirację i fajna zabawę. Większość wykorzystanych tu materiałów kupiłem w Empiku.

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Dotyk Photoshopa, czyli Adobe Nav + Photoshop [wideoporadnik] Bezcenna wiedza dla fotografujących koszykówkę [wideo] Podejdź bliżej, czyli smartfonowe makro [poradnik] Krótki kurs pożyczania od klasyków Ile i jak można zarobić na zdjęciach stockowych? Jak poradzić sobie ze stratą całego sprzętu fotograficznego? Google Night Sight: Jak działa zaawansowany tryb do fotografowania gwiazd? Dowiedz się, co zrobić, żeby twoje zdjęcia z podróży nigdy nie były nudne Kilka prostych trików fotograficznych, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą ciekawsze Oddajcie nam analogowość! Co to jest trójkąt ekspozycji w fotografii i jak go rozumieć? [Poradnik] Poradnik: czy to ważne, gdzie patrzy Twój obiekt?

Popularne w tym tygodniu:

Adobe Lightroom CC z funkcją edycji wideo