Instaxowe zaproszenie
Zrób to sam!

Na koniec serii krótkich wideoporadników prezentujemy Wam inspirację do wykonania zaproszenia lub karneciku przypominającego.

Potrzebne będą:

  1. deseczka (tył od ramki lub zwykła płyta HDF/drewniana)
  2. nożyk do papieru (ok. 5–10 zł)
  3. ołówek (2 zł)
  4. market lub inny pisak (ok. 5–10 zł)
  5. mini zaproszenia z kopertami (ok. 30 zł za komplet)
  6. ozdobne pieczątki (ok. 20 zł za zestaw)
  7. zdjęcia, np. wykonane aparatem drukarką Fujifilm instax SHARE SP-2 (ok. 30 zł za 10 zdjęć + drukarka)

Dziś chciałbym Was zainspirować do wykorzystania instaxowych zdjęć do swojego ślubnego zaproszenia lub chociaż karneciku w stylu „Save the Date", który wręcza się osobom zapraszanym na wesele dużo wcześniej — bez szczegółów, ale z konkretną datą do zapamiętania. Tu oczywiście sposób wykonania jest całkowicie indywidualny — można wydrukować napisy, wykonać je ręcznie czy zrobić specjalną pieczątkę. Tu chodzi bardziej o inspirację i fajna zabawę. Większość wykorzystanych tu materiałów kupiłem w Empiku.

Materiał powstał przy współpracy z Fujifilm.

Zobacz więcej artykułów z serii: Zrób to sam

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Osoby wysoko wrażliwe: Czemu jest ich tak dużo wśród fotografów? Powrót genialnej niani z aparatem Jak fotografować na wodzie? Capture One Pro 8 - wprowadzenie do aplikacji [wideoporadnik] Ściągnij pliki RAW za darmo, by móc nauczyć się różnych form retuszu Tryb manualny – profesjonalizm czy przeżytek. Kiedy go używać? 8 darmowych filmów instruktażowych, dzięki którym nauczycie się retuszu zdjęć beauty Co to jest stykówka i jak ją wykonać? Facebook: zdjęcie w tle, a jego proporcje. Aktualne rekomendacje Jak sfotografować 440-tonowego Jezusa? Serdeczność, cierpliwość i doświadczenie Import zdjęć do katalogu i sesji w Capture One [wideoporadnik] 5 praktyczny rad, jak wykonać piękne wakacyjne zdjęcia krajobrazowe [poradnik]