Yongnuo YN968EX-RT ma wszystko, czego oczekujesz od lampy reporterskiej

Yongnuo YN968EX-RT to lampa reporterska, która oferuje właściwie wszystko. Zaczynając od wsparcia dla TTL, przez HSS do 1/8000 s, a kończąc na diodach LED do filmowania, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Firma Yongnuo to popularny, chiński producent akcesoriów fotograficznych, który oferują przyzwoite produkty w konkurencyjnej cenie w porównaniu do rozwiązań systemowych. Tym razem Yongnuo zaprezentowało naprawdę wypasioną lampę reporterską Yongnuo YN968EX-RT, która ma właściwie wszystko.

Yongnuo YN968EX-RT

Lapma Yongnuo YN968EX-RT jest kompatybilna z systemem radiowym Canon 2,4 GHz RT co oznacza, że może współpracować z lampami Canon 600EX (II)-RT i 430EX III-RT oraz z nadajnikiem ST-E3-RT, a także z YN600EX-RT, YN-E3-RT oraz lampami YN968EX-RT.

Yongnuo YN968EX-RT

Poza tym lampa Yongnuo YN968EX-RT oferuje liczbę przewodnią 60 (ISO 100, 105 mm) i wspiera pomiar światła TTL, więc działa właściwie jak lampa systemowa. Poza tym obsługuje także tryb manualny, stroboskop, oraz synchronizację HSS do nawet 1/8000 s. Automatyczny zoom pozwala na pracę w zakresie ogniskowych od 20 do 105 mm.

Yongnuo YN968EX-RT

Jak by tego było mało Yongnuo YN968EX-RT oferuje także diody LED przydatne między innymi do filmowania. Diody są przystosowane do światła dziennego, jednak możecie zamontować pomarańczowy filtr, który zmienia temperaturę barwową na światło żarowe.

Yongnuo YN968EX-RT

Urządzenie może pracować w trybie master/commander i kontrolować inne grupy lamp za pomocą menu na ekranie LCD. Poza tym lampa została wyposażona w złącze synchronizacji oraz PC i USB, za pomocą którego będzie można zaktualizować oprogramowanie.

Yongnuo YN968EX-RT

Nowy produkt Yongnuo pojawił się już na zachodnich aukcjach w cenie 160 dolarów, co w porównaniu z lampami systemowymi, jest jak najbardziej do przyjęcia.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Sprzęt:

Olympus skończył 100 lat. Wszystkiego najlepszego! Sony a6400: matryca APS-C, Real-time Tracking i Real-time Eye AF Nowe obiektywy Fujifilm - makro z powiększeniem 1:1 do systemu X oraz standard do średniego formatu Kodak s1220 zamieni papierowe, na cyfrowe ? i to hurtowo Canon Speedlite 600EX II-RT - szybsze ładowanie we flagowej lampie Byliśmy na pokazie Fujifilm X-T30. Ten maluch sporo potrafi! [PIERWSZE WRAŻENIA] Samsung WB1000 - zaawansowany i stylowy kompakt Trzy nowe obiektywy z mocowaniem A w katalogu Sony 100-megapikselowa matryca albo film. PONF to pierwszy tego typu aparat hybrydowy Yongnuo 50 mm f/1.8S DA DSM, czyli tania 50-tka do APS-C Sony Panasonic Lumix S5 – niewielka pełna klatka dla filmowców i fotografów Panasonic GX8 - napakowany technologiami

Popularne w tym tygodniu:

Czy zobaczymy globalną migawkę i Quad-Pixel AF w nowych aparatach Canona?