Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX - cena spada o 600 złotych

Polski dystrybutor obiektywów Tokina poinformował o bardzo ciekawej promocji na obiektyw Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX, który do połowy maja będzie dostępny 600 zł taniej.

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Obiektyw Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX, który zaprezentowano w 2014 roku i debiutował w cenie około 4000 zł, można teraz kupić 600 zł taniej. Polski dystrybutor radykalnie obniżył jego cenę. Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX będzie dostępna we wszystkich sklepach sprzedających sprzęt Tokina w Polsce. Akcja trwa od dziś do 15 maja 2017, albo do wyczerpania zapasów, bo liczba obiektywów w promocji jest ograniczona.

Jeżeli szukacie obiektywu telezoom, jednak zawsze było Wam szkoda na niego pieniędzy, to może to jest dobry moment, żeby go kupić. Tego typu szkła przydają się jako naturalne uzupełnienie kitowego zooma, który zazwyczaj kończy się właśnie w okolicach 70 mm.

Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX to telezoom dedykowany do pełnoklatkowych lustrzanek, przy zastosowaniu z matrycami APS-C daje ogniskową 105 — 300 mm. Konstrukcja optyczna to 19 elementów ustawionych w 14 grupach. Obiektyw oferuje ultradźwiękowy napęd autofokusu USM oraz stabilizację.

Rozmiar filtra to 67 milimetrów, natomiast minimalna odległość ostrzenia to 1 m. Obiektyw jako pierwszy w ofercie Tokiny oferował stabilizację obrazu. Waga to prawie 1 kg.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Zdjęcie dnia. "Polska bez węgla 2030!". Protest młodych ekologów pod ministerstwem Wojciech Grzędziński wydaje album o Afganistanie. Można wesprzeć jego inicjatywę Photoshop na iPada: Adobe zapowiada zmiany i nowe funkcje Koronawirus a wolne zawody. Rozmawiam z fotografami o ich sytuacji Nowa wersja Nik Collection 2018 działa lepiej na macOS-ie i na programach Adobe Nowe inspiracje z magazynem Camerapixo [galeria] Canon przestrzega użytkowników 1DX Mark II przed niektórymi kartami SanDisk CFast 2.0 Szwecja zakazuje lotów dronami w miejscach publicznych. Czy to dobry kierunek? Nagrodzone prace w konkursie LensCulture Exposure Awards 2015. Dominika Gęsicka wśród finalistów Praca fotografa ślubnego jest ciężka. Tylko 4 proc. czasu to robienie zdjęć Supercienkie kompakty Lumix DMC-XS1 i DMC-SZ9, Lumix FT5 do fotografii ekstremalnej FotoGeA.com, czyli o fotografowaniu i podróżach

Popularne w tym tygodniu:

Koronawirus w szpitalu w Lublinie. Ostatnie zdjęcie wyciska łzy Czy to koniec Olympusa? Nowy właściciel rezygnuje z nazwy Adobe Photoshop Element 2021 będzie miał narzędzia oparte na SI Selfie z rzeźbą może go sporo kosztować. 200-letni pomnik runął na ziemię Zdjęcia z wyprawy ratunkowej TOPR na Rysy. Trudne warunki i niesprzyjająca pogoda Zdjęcie dnia. Premierka Jacinda Ardern cieszy się ze zwycięstwa w wyborach Zdjęcie dnia. Ogromny kot znaleziony wśród rysunków z Nazca w Peru