Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX - cena spada o 600 złotych

Polski dystrybutor obiektywów Tokina poinformował o bardzo ciekawej promocji na obiektyw Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX, który do połowy maja będzie dostępny 600 zł taniej.

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Obiektyw Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX, który zaprezentowano w 2014 roku i debiutował w cenie około 4000 zł, można teraz kupić 600 zł taniej. Polski dystrybutor radykalnie obniżył jego cenę. Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX będzie dostępna we wszystkich sklepach sprzedających sprzęt Tokina w Polsce. Akcja trwa od dziś do 15 maja 2017, albo do wyczerpania zapasów, bo liczba obiektywów w promocji jest ograniczona.

Jeżeli szukacie obiektywu telezoom, jednak zawsze było Wam szkoda na niego pieniędzy, to może to jest dobry moment, żeby go kupić. Tego typu szkła przydają się jako naturalne uzupełnienie kitowego zooma, który zazwyczaj kończy się właśnie w okolicach 70 mm.

Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX to telezoom dedykowany do pełnoklatkowych lustrzanek, przy zastosowaniu z matrycami APS-C daje ogniskową 105 — 300 mm. Konstrukcja optyczna to 19 elementów ustawionych w 14 grupach. Obiektyw oferuje ultradźwiękowy napęd autofokusu USM oraz stabilizację.

Rozmiar filtra to 67 milimetrów, natomiast minimalna odległość ostrzenia to 1 m. Obiektyw jako pierwszy w ofercie Tokiny oferował stabilizację obrazu. Waga to prawie 1 kg.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Fotografia siatkarek z Egiptu i Niemiec pokazuje "zderzenie cywilizacji" Stowarzyszenia fotograficzne – sposób na ochronę praw fotografów? Ile dziś jest warta praca fotografa? LOMOgeek: Ricoh GR-E, pełnoklatkowy bezlusterkowiec od Nikona i zdjęcie tygodnia Pokaż swoje zdjęcia w Galerii Bezdomnej! Empik przyznaje się do poważnych błędów w swoim konkursie fotograficznym Nowe nakładki fotograficzne Olloclip do iPhone'a 7 i 7 Plus Bracia z USA zainwestują 500 milionów dolarów w Getty Images Olympus zaprasza was na kwietniowy spacer i kawkę z fotografami, w tym Jakubem Kaźmierczykiem DxOMark 2010: teraz również oceniają obiektywy Wtyczka do Lightrooma zrobi selekcję zdjęć za ciebie Specjalna oferta firmy Phottix, lampy Indra 360 lub Indra 500 z wyzwalaczem Odin w zestawie

Popularne w tym tygodniu:

Canon opracował nowy typ matrycy światłoczułej. Czy wyprą w ten sposób sensory CMOS? Ptaki osierociły tysiące jaj. Wszystko to wina bezmyślnych operatorów dronów