Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX - cena spada o 600 złotych

Polski dystrybutor obiektywów Tokina poinformował o bardzo ciekawej promocji na obiektyw Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX, który do połowy maja będzie dostępny 600 zł taniej.

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Tokina 70-200 mm f/4 PRO FX

Obiektyw Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX, który zaprezentowano w 2014 roku i debiutował w cenie około 4000 zł, można teraz kupić 600 zł taniej. Polski dystrybutor radykalnie obniżył jego cenę. Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX będzie dostępna we wszystkich sklepach sprzedających sprzęt Tokina w Polsce. Akcja trwa od dziś do 15 maja 2017, albo do wyczerpania zapasów, bo liczba obiektywów w promocji jest ograniczona.

Jeżeli szukacie obiektywu telezoom, jednak zawsze było Wam szkoda na niego pieniędzy, to może to jest dobry moment, żeby go kupić. Tego typu szkła przydają się jako naturalne uzupełnienie kitowego zooma, który zazwyczaj kończy się właśnie w okolicach 70 mm.

Tokina 70–200 mm f/4 PRO FX to telezoom dedykowany do pełnoklatkowych lustrzanek, przy zastosowaniu z matrycami APS-C daje ogniskową 105 — 300 mm. Konstrukcja optyczna to 19 elementów ustawionych w 14 grupach. Obiektyw oferuje ultradźwiękowy napęd autofokusu USM oraz stabilizację.

Rozmiar filtra to 67 milimetrów, natomiast minimalna odległość ostrzenia to 1 m. Obiektyw jako pierwszy w ofercie Tokiny oferował stabilizację obrazu. Waga to prawie 1 kg.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Rok 2008 w zdjęciach New York Times Powrót Michała Buddabara w wystawie „Bezmoc” Jest już kolejny trend w fotografii społecznościowej. To shelfie SecureZIP, pomysł na zabezpieczenie zdjęć (i wszystkiego innego) Podwodny weekend z firmą Olympus Aktualizacja Affinity Photo 1.5 przynosi duże zmiany. Wersja na Windowsa w niskiej cenie już dostępna PackshotOffice: skrzynka, która zrobi panoramiczne zdjęcie produktu Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 24 Zdjęcie z okładki magazynu Time za niecałe 31 dolarów Akademia Nikona - szkolenia w 2010 roku Sztuczna inteligencja oceni zdjęcia zgłoszone do konkursu Huawei Turyści w Bieszczadach ścigali watahę wilków jeepem, by zrobić lepsze zdjęcie

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Maseczka ochronna zrobiona z...żywego węża. "Nikt w autobusie się nie przejął" Zaawansowana korekcja kolorów w Lightroomie i ACR nadchodzi. Nareszcie! Photoshop otrzyma narzędzie do podmieniania nieba na bazie SI Zdjęcie dnia. Starcia w Londynie podczas protestu przeciw COVID-19 Zdjęcie dnia. Ogień trawi kalifornijskie winnice