Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Firma Tokina wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 10-12 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima, gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat.

W weekend, 10–12 marca, firma Tokina oraz fotowarsztaty.com zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie. Wyjazd oferuje solidną dawkę wiedzy fotograficznej oraz informacji o historii, architekturze i sztuce w jedynych, w swym rodzaju, okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk — w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.

Cena 490 zł obejmuje:

  • uczestnictwo w zajęciach
  • transport busem podczas sobotniego pleneru
  • 2 noclegi
  • dodatkowe atrakcje: ognisko, ruska bania (dla zainteresowanych) wyżywienie

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

7. Międzynarodowy Festiwal Fotografii TIFF Festival rozpocznie się już niedługo Sesja dla Polany. Profesjonalne zdjęcia twojego zwierzaka za pomoc w ratowaniu psów Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon #strajkkobiet Fotoreporterzy zaatakowani gazem pieprzowym w trakcie protestów Fotosik.pl – największy serwis do dzielenia się zdjęciami w Polsce Nikon Photo Contest 2018-2019. Polacy na podium Dołącz do naszej fotoekspedycji do Indii i Nepalu z Pawłem Łącznym i Fujifilm Aktualizacje pakietu Adobe CC 2015.5, Lightroom 6.5 i Capture One 9.1 - co wnoszą nowości? FotoUBER #1 - fotograficzne wiadomości na maj 2016 Zdjęcia, które mogłyby (?) wpłynąć na bieg historii PinBox - aparat otworkowy, który zrobisz z kartonu zupełnie sam Bramkarz reprezentacji Islandii w piłce nożnej jest również reżyserem

Popularne w tym tygodniu:

DaVinci Resolve 17 jest już oficjalnie. Możesz go ściągnąć za darmo Zdjęcie dnia. Bardzo rzadka czarna pantera na tle gwieździstego nieba Na Marsie gorąco, w Nowym Jorku mróz i śnieżyca. Nagiemu kowbojowi to nie przeszkadza