Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Firma Tokina wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 10-12 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima, gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat.

W weekend, 10–12 marca, firma Tokina oraz fotowarsztaty.com zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie. Wyjazd oferuje solidną dawkę wiedzy fotograficznej oraz informacji o historii, architekturze i sztuce w jedynych, w swym rodzaju, okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk — w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.

Cena 490 zł obejmuje:

  • uczestnictwo w zajęciach
  • transport busem podczas sobotniego pleneru
  • 2 noclegi
  • dodatkowe atrakcje: ognisko, ruska bania (dla zainteresowanych) wyżywienie

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Dwa światy na jednym zdjęciu. Oto istota fotografii! National Geographic Photo Ark. Największa wystawa zagrożonych gatunków już niedługo zagości w Warszawie 10. urodziny Domu Spotkań z Historią i wystawa fotograficzna DxO Labs Optics Pro 7 - szybsze działanie i ulepszone narzędzia Canon patentuje niesamowitego zooma EF 40-800 mm F/4.5-5.6 EASTREET 2 – wystawa fotografii ulicznej z Europy Wschodniej. Trwa przyjmowanie zdjęć Pomożesz wydać świetną książkę Damiana Chrobaka? Pixelmator Pro 1.4 zamienił się w potężną wtyczkę dla Apple Photos Nikon D3500 pomoże ci uchwycić najważniejsze momenty w życiu [test] Najnowsze Magic Lantern pozwala na kręcenie wideo w formacie RAW 4K Canonem 5D Mark III Śnieg spadł na pustyni. Zobacz zdjęcia białego krajobrazu Arizony Seagate Backup Plus Portable 5TB - największy mały dysk na świecie

Popularne w tym tygodniu:

Nie żyje fotografka Beatlesów. Astrid Kirchherr miała 81 lat Adobe Premiere Pro 14.2 zyskuje potężne wsparcie kart graficznych NVIDIA Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon Zostań ambasadorem Adobe Lightroom. Producent uruchamia specjalny program Shutterstock zmienia sposób rozliczeń. Fotografowie są wściekli i robią petycję