Z gali wręczenia Oscarów na Instagrama. Eleganckie portrety gwiazd kina wykonane podczas przyjęcia Vanity Fair

Katy Perry, Scarlet Johansson, Justin Theroux czy Sofia Vergara i wiele innych gwiazd kina stanęło w oskarową noc przed obiektywem Marka Seligera. Fotograf wykonywał portrety w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu w trakcie balu Vanity Fair. Po raz czwarty partnerem tego wydarzenia był Instagram, na którym wylądowały wszystkie zdjęcia.

© Mark Seliger / Instagram

Mark Seliger jest fotografem gwiazd, który ma duże doświadczenie w robieniu eleganckich portretów i wykonywaniu zdjęć mody. Na tegorocznym przyjęciu, organizowanym prze Vanity Fair, miał okazję wykonania portretów znamienitym gościom, którzy zjawili się na balu.


Na jego zdjęciach znaleźli się: Jennifer Aniston, Justin Theroux, Kerry Washington, Katy Perry, Jon Jam, Scarlet Johansson, Tom Ford oraz wielu innych. Aktorzy i muzycy zostali poproszeni przez Seligera o pozowanie do dość prostych, ale jakże cudownych zdjęć.

Mark zapraszał znane osoby do indywidualnych sesji zdjęciowych w Vanity Fair Oscar Portrait Studio, które zostało przygotowane specjalne na tę okazję. Całość jest utrzymana w stylu Hollywood z lat dwudziestych.

Fotografie, które powstały podczas przyjęcia, przywodzą na myśl prestiż, z jakim kiedyś wiązało się bycie aktorem. Jeśli przegapiliście galę rozdania nagród – możecie nadrobić to przeglądając te świetne portrety.
Zobacz również: Korzystanie z przekształcania swobodnego w fotografii mody
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Wzruszająca sesja noworodków, wykonana tuż przed odejściem jednego z nich Potraficie dostrzec coś wyjątkowego w portretach autorstwa Yigala Ozeriego? Magia dobrego zdjęcia tkwi w oczach, zwłaszcza jak jest ich kilka par. Ireneusz "Irass" Walędzik opowiada o swoich bliskich spotkaniach z przyrodą To jeden z najstarszych podwodnych autoportretów świata. Powstał w 1899 r. i wymagał masę pracy Arne Svenson podglądał z aparatem sąsiadów z bloku naprzeciwko. Uchwycił zaskakujące chwile Oliwia Papatanasis i jej pełne pasji do życia fotografie podróżnicze Oto co się dzieje, kiedy świetny fotograf krajobrazu zabiera się za zdjęcia ślubne Powstanie, jego ludzie i Warszawa - o tym opowiada projekt "Teraz '44" Fotografia mody i ochrona środowiska, czyli afrykańskie portrety modelek ubranych w śmieci Królewski retusz z Krakowa Tak wyglądają nowoczesne zdjęcia rodzinne! Ojciec wkleja zdjęcie swojego syna w bajkowe scenerie Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Daniel Kordan i jego bajeczna gwiezdna tęcza, którą sfotografował na odludnych terenach Boliwii Fotograf spędził 3 tygodnie z kłusownikami... mamutów Współczesna, pompatyczna architektura na terenie byłego ZSRR Artysta łączy obiekty codziennego użytku w zabawnych kolażach Czy wizja Wrześni według Adama Lacha dekonstruuje utopijną wizję niewielkich miast? Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Fotograf Chris Crisman pokazuje, jak kobiety radzą sobie w "męskich zawodach" Surrealistyczne autoportrety Flory Borsi, czyli zwierzęcy zew i kobieca delikatność w jednym Dziewczyna Mikaela wciąż ucieka przed aparatem, ale mimo to wygląda świetnie Marina Amaral ożywia stare fotografie. Na jej pracach czarno-biały świat wygląda, jak z bajki Fotograf ujął na portretach dysonans poznawczy swojej trzeźwości Sebastian Janicki tłumaczy, jak dostrzec niedostrzegalne

Popularne w tym tygodniu:

Wzruszająca sesja noworodków, wykonana tuż przed odejściem jednego z nich Potraficie dostrzec coś wyjątkowego w portretach autorstwa Yigala Ozeriego? Drzewa przewrócone przez orkan. Stworzyły fantastyczną kompozycję do zdjęcia Przez dwie zimy fotografował ludzi marznąc na moście. Tak powstał projekt "Tramwaj" Czekał godzinami, by dopasować odbiorców do obrazów w muzeum. Zdecydowanie się opłaciło Kiedyś i dziś – mężczyzna wkleił dorosłego siebie na zdjęcia z dzieciństwa. Wyszło świetnie! Magiczne, poetyckie portrety na gorącej Kubie to specjalność Gillian Hyland Magia dobrego zdjęcia tkwi w oczach, zwłaszcza jak jest ich kilka par. Ireneusz "Irass" Walędzik opowiada o swoich bliskich spotkaniach z przyrodą Zdjęcie z lądowania na Księżycu to prawda czy wielka mistyfikacja? Usunął ze zdjęcia dźwig, którego nikt nie chciał wymazać. Zobacz jak retuszował obraz krok po kroku Wildlife Photographer of the Year 2017. Wygrało zdjęcie opowiadające historię zbrodni na nosorożcach Roni Landa sfotografowała interesującą martwą naturę, zrobioną z... mięsa?!