Zawsze patrz, gdzie zostawiasz aparat, bo może to się skończyć naprawdę źle

Wypadki chodzą po ludziach. Zwłaszcza po tych nieostrożnych. My fotografowie musimy zawsze patrzeć, co i gdzie zostawiamy, bo o nieszczęście w naszej branży nietrudno. Chwila nieuwagi i bum! Sprzęt za dziesiątki tysięcy złotych kończy roztrzaskany i nienadający się zupełnie do niczego.

Jeden z redaktorów portalu Autowizja.pl przeprowadzał test małego sportowego samochodu – Abarth 595 Competizione. Autko, bo trudno nazwać to dużym samochodem, waży zaledwie 1100 kilogramów i rozpędza się do setki w 6,7 sekundy.

Redaktor zapomniał zupełnie o tym, że zostawił na drodze, którą wybrał do testów, torbę z całym sprzętem i tak oto w kilka sekund aparat, 3 obiektywy, filtry, ładowarka i kable zmieniły się w bezwartościową kupę złomu. Niefart to mało powiedziane!

Łączymy się w żalu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Zdjęcie dnia. Fiat 126p w barwach PLL LOT pilotuje samolot Zobacz, jak fotograf ustawia zdjęcie reporterskie. To się nie godzi! Fotograf splajtował przez... małpę? Teraz myśli o wyprowadzaniu psów, by zarobić na życie Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew Modelki w Chinach wiedzą, co to profesjonalizm. Tak szybkiego pozowania jeszcze nie widzieliśmy Canon czy Nikon – skąd ta odwieczna walka? Gdzie jest najbardziej niebieskie niebo? Odpowiedź znajdziesz na tych zdjęciach Zrobili zdjęcia w toksycznym jeziorze. Teraz chorują 2,4 mln euro za Leikę z 1923 roku. Padła rekordowa cena aparatu na aukcji Jesień w pełni. Zobacz zdjęcia radosnych wiewiórek Samsung Galaxy S10: 960 kl./s sprawiło, że ludzie na filmie zamarli w bezruchu 10 fotograficznych ciekawostek, których nie znasz

Popularne w tym tygodniu:

Polacy robią aż 2 symulatory bycia fotografem. W to trzeba zagrać! Wyginął 85 lat temu. Dopiero teraz możemy zobaczyć go w kolorze Kosmiczni turyści zrobili selfie na tle Ziemi. Wszyscy im zazdroszczą Sprzedała zdjęcie za blisko 1,2 miliona złotych. Później udostępniła je publicznie