Zawsze patrz, gdzie zostawiasz aparat, bo może to się skończyć naprawdę źle

Wypadki chodzą po ludziach. Zwłaszcza po tych nieostrożnych. My fotografowie musimy zawsze patrzeć, co i gdzie zostawiamy, bo o nieszczęście w naszej branży nietrudno. Chwila nieuwagi i bum! Sprzęt za dziesiątki tysięcy złotych kończy roztrzaskany i nienadający się zupełnie do niczego.

Jeden z redaktorów portalu Autowizja.pl przeprowadzał test małego sportowego samochodu – Abarth 595 Competizione. Autko, bo trudno nazwać to dużym samochodem, waży zaledwie 1100 kilogramów i rozpędza się do setki w 6,7 sekundy.

Redaktor zapomniał zupełnie o tym, że zostawił na drodze, którą wybrał do testów, torbę z całym sprzętem i tak oto w kilka sekund aparat, 3 obiektywy, filtry, ładowarka i kable zmieniły się w bezwartościową kupę złomu. Niefart to mało powiedziane!

Łączymy się w żalu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Czy Nikon, którego kupiłeś, na pewno jest nowy? Sprawdź oznaczenia Nikkor 1200 mm f/11 - rzadki obiektyw trafił na eBaya Testuj oświetlenie studyjne... w przeglądarce Żonglowanie obiektywami będzie prostsze dzięki TriLens Łowca burz wyzwał retuszera od “złodziei” i “oszustów” 1 zdjęcie przez 7 lat. Chłopak ujął swoje dorastanie Jak sprawdził się dron DJI Mavic Pro na norweskim fiordzie? Wypalone matryce, stopione przysłony i wiele innych – to skutki niewłaściwego fotografowania zaćmienia Naukowcy puszczają mątwie filmy 3D. Mają pomóc w nauce o percepcji głębi Tookapic.com, czyli jedno zdjęcie dziennie, codziennie. Kreatywne narzędzie dla fotografów Niesamowite zdjęcie "białej tęczy” Melvina Nicholsona hitem Internetu Ponad 4 000 000 000 (cztery miliardy) zdjęć na Flickrze!

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia: Szokujący materiał z hiszpańskiej hodowli trzody Transpłciowa modelka została Miss Nowej Zelandii 2020 Tym potężnym aparatem robiono zdjęcia lotnicze podczas II wojny światowej Kolorowy mural w Warszawie oczyszcza powietrze z "mocą" 720 drzew Historyczne zdjęcia ras psów. Tak wyglądały 150 lat temu Na zdjęciach wygląda jak Emma Watson. Zaczyna podbijać internet "Z dzieckiem wszystko w porządku?" Zobacz genialne zdjęcia, które wysyła ojciec Tak zaczynali giganci. Zobacz historyczne zdjęcia początków znanych firm To może być najstarszy aparat, jaki trafił do sprzedaży. Pochodzi z około 1840 roku! Kamerzysta BBC znokautowany przez barana ciosem prosto w klejnoty Pierwsze selfie zrobione w kosmosie jest na sprzedaż