Oto, co się dzieje, kiedy spec od efektów specjalnych chce sprzedać samochód

Eugene Romanovsky chciał sprzedać swojego SUV-a, Suzuki Vitara z 1996 roku. Tak się złożyło, że facet postanowił wykorzystać swoje umiejętności i stworzył niesamowity klip, który wygląda naprawdę genialnie.

Suzuki Vitara to klasyk – każdy z nas zna te kształty. Ten model był produkowany od 1988 roku i zyskał sobie rzeszę zwolenników. Były wersje cabrio, SUV oraz stricte terenowe. To idealne auto na wczasy z rodziną, ale również na wypad do lasu.

Eugene Romanovsky pochodzi z Izraela i pracuje jako artysta od efektów specjalnych w studiu Gravity. Jako że kocha swoją pracę i postanowił sprzedać samochód, połączył przyjemne z pożytecznym. W filmie zobaczymy Suzuki Vitara z 1996 roku wśród dinozaurów z Parku Jurajskiego oraz na pustyni znanej z Mad Maxa. A to nie koniec niespodzianek.

Podejrzewam, że Eugene sprzedał samochód bardzo szybko.

Źródło: Laughting Squid

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Usunął ze zdjęcia dźwig, którego nikt nie chciał wymazać. Zobacz jak retuszował obraz krok po kroku Fotografowie nietypowi pod każdym względem [galeria] Zwycięzcy ZEISS Photography Award 2017 pokazali interesujące spojrzenie na mieszkańców świata W 17 minut dookoła świata z Canonem 5D Mark II [wideo] Nie uwierzysz, że to widać z Ziemi. Oto najlepsze zdjęcia Drogi Mlecznej Uliczne rozmowy: Joanna Mrówka Długa ekspozycja i światło z drona to klucz do robienia cudownych krajobrazów Amerykanin w Warszawie - niezwykła wystawa zdjęć wojennych Niepokojące wizje paraliżu sennego na zdjęciach Nicolasa Bruno Klucz lecących ptaków ułożył się w kształt… lecącego ptaka! Marlena Jabłońska - laureatka drugiej edycji „Pokaż się” w ramach 5. Opolskiego Festiwalu Fotografii Niezwykły time-lapse wykonany z okna samolotu

Popularne w tym tygodniu:

Koloryzowane historyczne zdjęcia z Holokaustu nadają mu nowego wymiaru Oto pierwsze w historii zdjęcie wykonane aparatem Leica. Ma już 107 lat! Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat Fotograf ujął piękną scenkę. Ptak wylądował na głowie zdziwionego jelenia Tragedia w Jonestown. Członkowie sekty popełnili zbiorowe samobójstwo Przyroda potrafi być zaskakująca. Wąż pożerał ptaka, a na nim siedziała jaszczurka To nie walka, a zabawa! Niesamowite zdjęcia pluskających się niedźwiedzi polarnych Zerwała z narzeczonym, ale i tak zrobiła sobie piękną "sesję ślubną" Wildlife Photographer of the Year 2021. Oto zwycięskie zdjęcia Chcieli mieć dobre ujęcia. Przypadkowo uratowali życie zbrodniarzowi Zdjęcia surrealistyczne. Można je zrealizować bez filtrów Dziwne błyskawice nad Ziemią. Astronauta ujął je z ISS