Oto, co się dzieje, kiedy spec od efektów specjalnych chce sprzedać samochód

Eugene Romanovsky chciał sprzedać swojego SUV-a, Suzuki Vitara z 1996 roku. Tak się złożyło, że facet postanowił wykorzystać swoje umiejętności i stworzył niesamowity klip, który wygląda naprawdę genialnie.

Suzuki Vitara to klasyk – każdy z nas zna te kształty. Ten model był produkowany od 1988 roku i zyskał sobie rzeszę zwolenników. Były wersje cabrio, SUV oraz stricte terenowe. To idealne auto na wczasy z rodziną, ale również na wypad do lasu.

Eugene Romanovsky pochodzi z Izraela i pracuje jako artysta od efektów specjalnych w studiu Gravity. Jako że kocha swoją pracę i postanowił sprzedać samochód, połączył przyjemne z pożytecznym. W filmie zobaczymy Suzuki Vitara z 1996 roku wśród dinozaurów z Parku Jurajskiego oraz na pustyni znanej z Mad Maxa. A to nie koniec niespodzianek.

Podejrzewam, że Eugene sprzedał samochód bardzo szybko.

Źródło: Laughting Squid

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Polacy nagrodzeni w konkursie Skypixel na najlepsze fotografie z drona Najlepsze zdjęcia oceaniczne w konkursie Safe Under the Sea W poszukiwaniu nocy - piękny film poklatkowy z historią w tle 10 inspirujących blogów o modzie ulicznej, czyli fotograficzna moda na street fashion Fotograf przypadkowo napotkał brazylijskie plemię, które nigdy nie miało kontaktu ze współczesną cywilizacją Kolejne, nieznane wcześniej zdjęcia z września 1939 Zdjęcia www Sieci #3, czyli subiektywny przegląd ciekawych fotografii tygodnia Słodki sen dzieci uchwycony na wspaniałym zdjęciu. Zobacz jak powstało Photoshopowe wpadki miesiąca – czerwiec [galeria] Naddniestrze - zagadkowe piękno kraju, który oficjalnie nie istnieje Piękne, nostalgiczne zdjęcia krajobrazowe Pawła Klareckiego Intymne portrety, w których nie ujrzycie ani jednej twarzy

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Głuchoniemy mężczyzna odzyskał ukochanego psa z pożaru Jest 70 000 razy cenniejsza niż cała gospodarka na świecie. Oto nowe zdjęcie asteroidy Psyche 16 Zdjęcia NASA pokazują, jak zmienił się klimat przez lata Najlepsze współczesne zdjęcia uliczne według magazynu All About Photo Zdjęcie dnia. W Belgii powstaje centrum masowych szczepień. Zobaczymy takie w Polsce? Ansel Adams naszych czasów. Clyde’a Butchera nie powstrzymał nawet udar Jak powstają filmy Kodaka? Zobacz wirtualną wycieczkę do fabryki Fotografka adoptowała 2 psy i robi im genialne zdjęcia podczas podróży Massimo Bietti pokazuje, jak wygląda dzieciństwo na całym świecie Fotograf został zamknięty na kwarantannie z byłą żona i matką. Oto, jak odreagował Ogromny obiektyw do produkcji IMAX z Canon EOS R. Jakie efekty dało to połączenie? Najdziwniejsze zdjęcia z banków zdjęć, jakie widzieliśmy. Są naprawdę niepokojące