Cashback na 100-lecie Nikona. Zaoszczędź 215 zł na body i do 900 zł na obiektywie

"Sto dni promocji cashback” to promocja Nikona z okazji 100. lecia firmy. Przy zakupie lustrzanek w formacie DX zwrot wynosi 215 zł, natomiast za obiektyw od 130 do 900 zł. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 września.

© MF

Promocje cashback to okazja do kupienia sprzętu trochę taniej, a w przypadku drogich obiektywów można zaoszczędzić całkiem dużo. Z okazji 100 rocznicy założenia firmy, Nikon startuje z nową akcją „Sto dni promocji cashback”. Promocja będzie trwała od 15 maja do 22 sierpnia 2017 roku i obejmie obiektywy Nikkor oraz lustrzanki formatu DX. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 września.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Nikon cashback?

Wystarczy zdecydować się na zakup produktu objętego promocją, a następnie wysłać zgłoszenie tradycyjną pocztą lub poprzez stronę nikon.pl/promocje. Do zgłoszenia powinny zostać dołączone: kupon promocyjny, kopia dowodu dokonania zakupu i karty gwarancyjnej oraz, jeżeli produkt został zakupiony w sklepie internetowym, potwierdzenie przyjęcia zamówienia online.

Przy zakupie lustrzanek objętych promocją zwrot wynosi 215 zł, natomiast przy zakupie obiektywów od 130 zł do 900 zł. Każdy uczestnik może otrzymać zwrot za maksymalnie 2 produkty, 1 lustrzankę i 1 obiektyw.

Oferta promocyjna uwzględnia prostsze lustrzanki o formacie DX, czyli Nikona D3400 i D5600 oraz obiektywy, w których można już przebierać trochę swobodniej — szczegóły na www.nikon.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Ruszyła II edycja Warsaw Photo Days Photoshopowa wpadka roku na stronach The Guardian Przeróbka, która nie popłaca. AP zrywa współpracę z laureatem Pulitzera Fotografka oskarżona o seksualizację dzieci. Takie zdjęcia nie powinny powstać Pożary w Australii: te zdjęcia przed i po pokazują, jakie straty wyrządził ogień „Sztuka celi”. Relacja z wystawy, która trwała dwie godziny… w areszcie śledczym Quo Vadis Agencjo Magnum? Flickr: Subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 21 Mobilny Lightroom ma kosztować 99 dolarów rocznie? Jedyny festiwal fotografii tradycyjnej – Vintage Photo Festival – wystartuje już niedługo Www sieci: aktualizacja.info Nowojorska Biblioteka Publiczna udostępnia 187 tysięcy zdjęć i ilustracji w domenie publicznej

Popularne w tym tygodniu:

NASA wciąż nie wie, dlaczego teleskop Hubble’a utracił dane. Są konsekwencje