Cashback na 100-lecie Nikona. Zaoszczędź 215 zł na body i do 900 zł na obiektywie

"Sto dni promocji cashback” to promocja Nikona z okazji 100. lecia firmy. Przy zakupie lustrzanek w formacie DX zwrot wynosi 215 zł, natomiast za obiektyw od 130 do 900 zł. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 września.

© MF

Promocje cashback to okazja do kupienia sprzętu trochę taniej, a w przypadku drogich obiektywów można zaoszczędzić całkiem dużo. Z okazji 100 rocznicy założenia firmy, Nikon startuje z nową akcją „Sto dni promocji cashback”. Promocja będzie trwała od 15 maja do 22 sierpnia 2017 roku i obejmie obiektywy Nikkor oraz lustrzanki formatu DX. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 września.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Nikon cashback?

Wystarczy zdecydować się na zakup produktu objętego promocją, a następnie wysłać zgłoszenie tradycyjną pocztą lub poprzez stronę nikon.pl/promocje. Do zgłoszenia powinny zostać dołączone: kupon promocyjny, kopia dowodu dokonania zakupu i karty gwarancyjnej oraz, jeżeli produkt został zakupiony w sklepie internetowym, potwierdzenie przyjęcia zamówienia online.

Przy zakupie lustrzanek objętych promocją zwrot wynosi 215 zł, natomiast przy zakupie obiektywów od 130 zł do 900 zł. Każdy uczestnik może otrzymać zwrot za maksymalnie 2 produkty, 1 lustrzankę i 1 obiektyw.

Oferta promocyjna uwzględnia prostsze lustrzanki o formacie DX, czyli Nikona D3400 i D5600 oraz obiektywy, w których można już przebierać trochę swobodniej — szczegóły na www.nikon.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Jesteś fotografem i lecisz do USA? Musisz podać swojego Flickra i Instagram Irista - platforma Canona do zarządzania zdjęciami w chmurze Wyniki konkursu „Pokaż swoją drogę". Zobacz, kto wygrał cenne nagrody od firmy Asus PhotoMe - edycja i podgląd wszelkich metadanych (Windows) Dyskryminacja ze względu na wiek i ”etatowy wolny strzelec”. Fotograf złożył pozew przeciwko New York Times Replika broni na sesji zdjęciowej. Plażowicze byli zaniepokojeni Quo Vadis Agencjo Magnum? Problemów z migawkami Nikona D750 ciąg dalszy. Firma wzywa do następnych napraw Premiera Sony A6100 i Sony A6600. Ultraszybki zoom i rozbudowane tryby filmowe Nowa linia plecaków T.A.N. od firmy Mountainsmith Skylum Luminar 4: SI zmieni niebo na twoich zdjęciach Rusza letnia promocja profesjonalnych lamp studyjnych Quadralite

Popularne w tym tygodniu:

Ptaki osierociły tysiące jaj. Wszystko to wina bezmyślnych operatorów dronów