Olympus Cashback - to najlepszy moment na kupowanie sprzętu

Olympus przygotował specjalną ofertę cashback, obejmującą dwa aparaty OM-D oraz pięć obiektywów M.ZUIKO DIGITAL. Jeżeli przymierzacie się do kupna aparatu albo szkła, to warto skorzystać z tej promocji.

© JK

Przed wakacjami wiele firm fotograficznych oferuje promocje cashback, w których możemy odzyskać część pieniędzy za zakup sprzętu. To dobra okazja, żeby kupić trochę taniej korpus, albo uzupełnić system obiektywów o jakieś fajne szkło, które urozmaici letnie fotografowanie. Olympus kusi niższymi cenami dwóch korpusów i pięciu obiektywów. Wśród nich znajdziemy trzy jasne stałki, w tym standard, portretówkę i makro oraz dwa zoomy — szerokokątny i tele. Każdy użytkownik systemu Mikro Cztery Trzecie znajdzie coś dla siebie.

Olympus Cashback 2017

Fotografowie, którzy między 15 maja, a 15 lipca 2017 r. kupią dowolne produkty objęte ofertą, mogą uzyskać zwrot nawet 2510 zł. Ofertą objęte są aparaty OM-D E-M5 Mark II oraz OM-D E-M10 Mark II (korpusy i zestawy z obiektywami), a także obiektywy:

M.ZUIKO DIGITAL 17 mm f/1.8,
M.ZUIKO DIGITAL ED 30 mm f/3.5 Macro,
M.ZUIKO DIGITAL ED 9‑18 mm f/4.0‑5.6,
M.ZUIKO DIGITAL 45 mm f/1.8,
M.ZUIKO DIGITAL ED 75‑300 mm 1:4.8‑6.7 II.

Regulamin oraz "Formularz zgłoszenia” dostępne są na stronie bonus.olympus.eu.

Źródło: partner.olympus.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Czy w Sony a7R III zobaczymy 80-megapikselową matrycę? Terry Richardson – śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego trwa Picasa dla Maków już niebawem? Oto interaktywna mapka, która pomoże znaleźć najlepsze i najchętniej fotografowane miejsca na świecie Shutterfly “nie ma budżetu”, żeby zapłacić za użycie zdjęć Strajk Kobiet w Warszawie. Podsumowanie piątkowego protestu na zdjęciach Zdjęcia "Praskiej wiosny" J.Koudelki, które przeszły do historii, do zobaczenia w Polsce Ruch w zdjęciach przyszłością fotografii? To My tworzymy świat: 
multimedialny konkurs Canon Adobe Lightroom 6.3/2015.3 - aktualizacja, która wprowadza stare okno importu Aktualizacja Affinity Photo 1.5 przynosi duże zmiany. Wersja na Windowsa w niskiej cenie już dostępna Sony na drugim miejscu wśród pełnoklatkowych aparatów z wymienną optyką

Popularne w tym tygodniu:

Dzieci chcą się zabić przez Instagram. Portal o tym wie i nic nie robi Fotograf ZAKAZAŁ modelce jeść, by schudła. Ta rozpętała potężną burzę Aligator chwycił drona, bo wziął go za ptaka. To nigdy nie powinno było się wydarzyć Dobro dzieci jest najważniejsze. Senatorowie USA występują przeciwko Facebookowi Astronautka uchwyciła huragan Larry z kosmosu. Zdaje się zakrywać całą Ziemię Matrix: Zmartwychwstania - fani naprawili zwiastun. Tak prezentuje się w zieleni