Już teraz możecie otrzymać 860 zł rabatu na aparat Fujifilm X-T2 z gripem

Przed wakacjami firmy fotograficzne kuszą nas różnymi promocjami. Fujifilm przygotowało rabat 860 zł na flagowy aparat Fujifilm X-T2 z uchwytem pionowym, który może poszerzyć możliwości fotograficzne X-T2.

W dniach 24.05.2017–31.07.2017 trwa promocja na aparat Fujifilm X-T2. Kupując go wraz z uchwytem w jednym z partnerskich sklepów Fujifilm, klient dostaje 860 zł rabatu. Rabat udzielony zostaje w momencie zakupu. Promocja obejmuje korpus Fujifilm X-T2, wersja czarna lub Graphite Silver, z gripem VPB-XT2, oraz X-T2 z obiektywem Fujinon XF 18–55 i z gripem VPB-XT2.

Fujifilm X-T2 — test bezlusterkowego profesjonalisty

Czy Fujifilm X-T2 to pierwszy bezlusterkowiec, który rzeczywiście dorówna lustrzankom w szybkiej, profesjonalnej fotografii?

Co daje pionowy uchwyt do X-T2?

Pionowy uchwyt do X-T2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie że grip mieści dwie dodatkowe baterie, poprawia ergonomię zdjęć pionowych, ma też gniazdo słuchawek do monitorowania poziomu sygnału audio, ale również potrafi pełnić rolę zasilacza umożliwiającego ładowanie dwóch baterii naraz.

Fujifilm X-T2 z gripem

W trybie tryb Boost aparat wykorzystuje potencjał trzech baterii naraz — zwiększa prędkość trybu seryjnego do 11 kl./s przy migawce mechanicznej, do tego skraca się czas opóźnienia migawki z 50 do 45 ms, a czas odstępu pomiędzy wyświetlaniem kolejnych ujęć w wizjerze spada ze 190 do 170 ms. Dodatkowy grip nie jest tylko magazynem na baterie oraz dodatkowym uchwytem, ale realnym narzędziem rozbudowującym możliwości aparatu, więc warto wziąć go pod uwagę przy kupnie korpusu X-T2.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

10-bitowe filmy 8K w 60kl./s. - to dopiero początek specyfikacji nowych matryc Sony Nikon po raz kolejny w tarapatach: komunkacja przez Wi-Fi nie działa z urządzeniami Apple VLC i wideo 360? Tego się nie spodziewaliśmy Replika broni na sesji zdjęciowej. Plażowicze byli zaniepokojeni Zdjęcia ślubne jak z koszmaru. Zapłacili fotografce, ta oddała okropny materiał Zdjęcie dnia. Szkoła i uczniowie przygotowują się do powrotu edukacji stacjonarnej Fotografka oskarżona o seksualizację dzieci. Takie zdjęcia nie powinny powstać Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 13 Kup odbitkę zdjęć z agencji Magnum za 100 dolarów Adobe Photoshop Elements 14 - czy nowa wersja może zastąpić pełnego Photoshopa? Czy w UE obowiązuje dwuletnia gwarancja na sprzęt? Fakty i mity Picasa 3.1 juz po polsku!

Popularne w tym tygodniu:

NASA wciąż nie wie, dlaczego teleskop Hubble’a utracił dane. Są konsekwencje