Już teraz możecie otrzymać 860 zł rabatu na aparat Fujifilm X-T2 z gripem

Przed wakacjami firmy fotograficzne kuszą nas różnymi promocjami. Fujifilm przygotowało rabat 860 zł na flagowy aparat Fujifilm X-T2 z uchwytem pionowym, który może poszerzyć możliwości fotograficzne X-T2.

W dniach 24.05.2017–31.07.2017 trwa promocja na aparat Fujifilm X-T2. Kupując go wraz z uchwytem w jednym z partnerskich sklepów Fujifilm, klient dostaje 860 zł rabatu. Rabat udzielony zostaje w momencie zakupu. Promocja obejmuje korpus Fujifilm X-T2, wersja czarna lub Graphite Silver, z gripem VPB-XT2, oraz X-T2 z obiektywem Fujinon XF 18–55 i z gripem VPB-XT2.

Fujifilm X-T2 — test bezlusterkowego profesjonalisty

Czy Fujifilm X-T2 to pierwszy bezlusterkowiec, który rzeczywiście dorówna lustrzankom w szybkiej, profesjonalnej fotografii?

Co daje pionowy uchwyt do X-T2?

Pionowy uchwyt do X-T2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie że grip mieści dwie dodatkowe baterie, poprawia ergonomię zdjęć pionowych, ma też gniazdo słuchawek do monitorowania poziomu sygnału audio, ale również potrafi pełnić rolę zasilacza umożliwiającego ładowanie dwóch baterii naraz.

Fujifilm X-T2 z gripem

W trybie tryb Boost aparat wykorzystuje potencjał trzech baterii naraz — zwiększa prędkość trybu seryjnego do 11 kl./s przy migawce mechanicznej, do tego skraca się czas opóźnienia migawki z 50 do 45 ms, a czas odstępu pomiędzy wyświetlaniem kolejnych ujęć w wizjerze spada ze 190 do 170 ms. Dodatkowy grip nie jest tylko magazynem na baterie oraz dodatkowym uchwytem, ale realnym narzędziem rozbudowującym możliwości aparatu, więc warto wziąć go pod uwagę przy kupnie korpusu X-T2.

Zobacz również: Wiszące instaxy, czyli jak udekorować pokój zdjęciami [zrób to sam]

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Nieopowiedziane historie Steve'a McCurry'ego, legendarnego fotografa "National Geographic" Ralph Gibson i projekt „Mono" w Leica Gallery Warszawa Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.09. - 15.10.2015 Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na spotkanie z Bogdanem Konopką Annie Leibovitz zachwala iPhone'a - zła wiadomość dla producentów kompaktów? Wygraj ekskluzywne warsztaty fotograficzne z Marcinem Tyszką! Wojna o zdjęcie martwego bin Ladena Aktualizacja Capture One Pro do wersji 9.3 pozwala na prace z 26 nowymi aparatami i obiektywami oraz monitorami Eizo Bowens w likwidacji. Koniec legendarnej marki? Znamy stanowisko polskiego dystrybutora Wystawa Pawła Klareckiego - „W otchłani krajobrazu” Jedyna w Polsce wystawa Vivian Maier zawita niedługo do Tarnowa Instagram kopiuje funkcje Snapchata. Czy fotografowie je pokochają?

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf podpalił zamieszkany dom. Chciał zrobić zdjęcia z ogniem Praca fotografa ślubnego jest ciężka. Tylko 4 proc. czasu to robienie zdjęć Fotograf gwałcił, podglądał i wystawiał oceny. Prowadził agencję modelek Odszedł Zbigniew Staszyszyn. Był docenionym fotografem oraz podróżnikiem Adobe wydaje ważną aktualizację Photoshopa na 30-lecie programu Sony ma prawie połowę udziałów na rynku matryc światłoczułych Jeden z oddziałów Fujifilm deklaruje pomoc w walce z koronawirusem Grand Press Photo 2020: Pieter Ten Hoopen przewodniczącym jury Hilary Duff i ostracyzm na fotografie, który robił zdjęcia jej syna na boisku