Aplikacja Mendr pozwoli wam na zlecenie obróbki profesjonalistom

Jeżeli nie macie czasu albo umiejętności na wyciągnięcie z waszych zdjęć tego, co najlepsze - aplikacja Mendr może to ułatwić. Dzięki programowi będziecie mogli powierzyć waszą twórczość w ręce najlepszych retuszerów.

Obróbka zdjęć to czasem żmudny proces, który może pochłonąć mnóstwo energii i czasu. Aplikacja Mendr pozwala zlecić "czarną robotę" profesjonalistom, którzy obrobią zdjęcia za nas. Jeżeli zostawimy aplikacji swobodę to zupełnie za darmo możemy zobaczyć, co zrobią z nimi edytorzy współpracujący z aplikacją.

Jeżeli mamy konkretne życzenie, jak np. retusz skóry, zmiana tła, koloru oczu, włosów czy dodanie do zdjęcia kolejnej osoby, to musimy to określić w aplikacji. Możemy nawet wysłać zdjęcie do poprawienia, jeżeli nie odpowiada nam ich obróbka. Jeżeli współpraca z jakimś grafikiem okaże się naprawdę owocna, możemy wysyłać zdjęcia bezpośrednio do niego. Aplikacja informuje nas, kiedy zdjęcie będzie gotowe.

Na razie rozwiązanie funkcjonuje tylko mobilnie, więc zdjęcia wgrywamy przez smartfona, ale może z czasem pojawi się wersja komputerowa. Póki co jest to rozwiązanie dla amatorów, którzy chcą w łatwy sposób poprawić swoje zdjęcia z telefonu. Z drugiej strony, jest tyle ciekawych aplikacji do obróbki zdjęć na urządzenia mobile, jak chociażby Snapseed, które warto sprawdzić. Aplikacja Mendr jest dostępna zarówno na Androida jak i iOS. Sama aplikacja jest darmowa, jednak bardziej zaawansowana obróbka jest płatna przez aplikację.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Fisheye Pro, czyli emulator rybiego oka Czy smartfon nadaje się do fotografii czarno-białej? Grupowe selfie na odległość? Apple może pokazać nowe narzędzie już niedługo Zdjęcie dnia. Chrissy Teigen poroniła. Fotografia trafiła na Instagram Fotograficzne inspiracje z Instagrama [cz. 5] Lory Stripes, czyli paski, linie i zawijasy App Store wykorzystał bezprawnie zdjęcie polskiego fotografa. Jak z tym walczyć? Google Pixel 5: Czy będzie miał ultra-szerokokątny obiektyw? Photoshop na iPada zyskuje czułość na nacisk pióra i narzędzie Krzywe Dzięki Halide zdjęcia z waszego iPhone'a będą o niebo lepsze Vzcolucja w Polsce, czyli najciekawsze miastowe profile na Instagramie Sharejoy AR animuje zdjęcia psów, by dać radość dzieciom

Popularne w tym tygodniu:

Awaria Messengera. Chcesz przesłać zdjęcie? Zapomnij Najpopularniejsze w Polsce aplikacje do obrabiania zdjęć Facebook stanie przed sądem za kupno Instagrama? Strategia okazała się problemem Kryminolodzy wykorzystali filmy i zdjęcia ze smartfonów do odtworzenia wybuchu w Bejrucie Te zdjęcia wyglądają jak renesansowe obrazy. Przypadek? Wydałeś 30 tys. na Leikę? Aplikację otrzymasz za darmo Zdjęcia Google nie będą już nielimitowane. Oto kilka alternatyw MIOPS FLEX to inteligentny pilot wyzwalania, ale też znacznie więcej Rode przedstawia nowe zestawy dla wlogerów mobilnych. Są całkiem profesjonalne! Specjaliści uważają, że sensory ToF w smartfonach staną się standardem Snapchat wypuszcza konkurencję dla TikToka. Poznaj Spotlight Apple ProRAW: 12-bitowe surowe pliki z iPhonów dadzą lepszą jakość zdjęć