Zostań redaktorem WP Fotoblogia - poszukujemy współpracownika

Najbardziej popularny polski serwis o fotografii poszukuje redaktora do stałej pracy w Warszawie. Oczekujemy, że będzie miał ogromną pasję do fotografii, którą potrafi umiejętnie połączyć ze zdolnościami tworzenia nowoczesnych, autorskich tekstów.

Serwis WP Fotoblogia odwiedza rekordowa liczba 1,5 mln unikalnych użytkowników, którzy spędzając średnio na stronie prawie 4 minuty. W ten sposób Fotoblogia.pl jest zdecydowanym liderem wśród polskich serwisów o fotografii. Szacując nawet z dużą ostrożnością, można stwierdzić, że odwiedza nas więcej czytelników, niż inne główne serwisy branżowe razem wzięte. Jesteśmy częścią Grupy Wirtualna Polska - wiodącej platformy mediów online w Polsce. Partner pierwszego wyboru, dostarczający informacje, rozrywkę i usługi, inspirujący w codziennych decyzjach. Lider w kategoriach komunikacja, biznes, styl życia, nowe technologie. Wydawca internetowy najbardziej angażujący mobilnie.

Fotoblogia.pl największym serwisem o fotografii w Polsce. Rekordowa liczba czytelników

Z dumą chciałbym poinformować, że nie tylko przekroczyliśmy 60 tys. fanów na naszym profilu na Facebooku, ale mamy też rekordową liczbę czytelników.

Aby móc się dalej rozwijać, poszukujemy nowego współpracownika — redaktora do stałej pracy w naszej redakcji

Dla nas liczy się twoja pasja, zaangażowanie, rzetelność, chęć do rozwoju i to, co umiesz. Chcielibyśmy zobaczyć też, jakie masz doświadczenie w pisaniu oraz, jakie zdjęcia robisz. Przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś osobą, z którą chcemy współpracować.

Od lewej: Jakub Kaźmierczyk, Marcin Watemborski, Krzysztof Basel, Marcin Falana

Jakie mamy wymagania? Oczekujemy:

 • Ogromnej pasji do fotografii;
 • Umiejętności pisania autorskich tekstów w nowoczesnych mediach;
 • Bardzo dobrej znajomości świata fotografii, sprzętu fotograficznego;
 • Znajomości bieżących trendów w Internecie i mediach społecznościowych;
 • Pomysłowości, kreatywności, chęci rozwoju i współpracy.

Co oferujemy?

 • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
 • Pracę w największym polskim portalu o fotografii;
 • Możliwość publikacji swoich tekstów także w innych serwisach działu WP Technologie, a także w prestiżowym WP Magazyn;
 • Dostęp do najnowszego sprzętu fotograficznego;
 • Interesujące wyjazdy służbowe na premiery sprzętowe, festiwale fotografii oraz inne branżowe wydarzenia w Polsce, jak i za granicą;
 • Możliwość budowy wizerunku eksperta w swojej dziedzinie;
 • Interesujące szkolenia;
 • Możliwość rozwoju przez współpracę z telewizją;
 • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę.

Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław

CV należy wysyłać na adres krzysztof.basel@fotoblogia.pl, w temacie wpisz słowo "Praca”. W wiadomości nie może zabraknąć linku do portfolio oraz przykładowych tekstów. Napisz kilka słów o sobie — czym się zajmujesz, jakie masz doświadczenie i o czym chciałbyś/chciałabyś u nas pisać.

Nawet jeśli sam nie jesteś zainteresowany tą ofertą, to prosimy, abyś udostępnił to ogłoszenie wśród znajomych czy na forach. Pomóż nam znaleźć osobę, która będzie profesjonalistą w tej dziedzinie i zadba o wysoką jakość wizualną materiałów na stronie wp.pl oraz w serwisach GWP.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Applemania: Adobe Creative Suite 3 nie wspiera Snow Leoparda Adobe przeprasza za błędy w nowej wersji Lightrooma. Poprawki już dostępne Canon patentuje nowy obiektyw: EF 28-560 mm f/2.8-5.6 11 kl./s i wielki bałagan - kulisy sesji Reprezentacji Polski w Rugby Kto jest królem autofokusu? Najlepsze bezlusterkowce kontra Nikon D4S Adobe Lightroom 3.6 i Camera Raw 6.6 - gotowe do pobrania Darmowe foto warsztaty dla młoodych mam Przetestuj obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 VC USD G2 Powrót Michała Buddabara w wystawie „Bezmoc” Polaroid PoGo ? podręczna drukarka zdjęć, pierwsze testy Rozebrali się i oblali sztuczną krwią w obronie zwierząt. Zdjęcia dają do myślenia PhotoRocket, czyli jak podzielić się swoimi zdjęciami w Sieci w odrzutowym tempie

Popularne w tym tygodniu:

Powstanie Warszawskie: Mikołaj Kaczmarek przywraca kolory historycznych zdjęć TVP pokazuje fałszywe zdjęcie z Białorusi. Wpadkę zalicza też posłanka Kinga Gajewska Polacy ignorują COVID-19. Widać to na nagraniach Gorąco na Białorusi po wyborach prezydenckich. Zdjęcie ikoną wolty Białoruś: Zamieszki trwają. Pokazują to fotoreporterzy Reutersa Bejrut: Pozowała do zdjęć ślubnych tuż przed wybuchem. Fotograf ujął wszystko Hakerzy wykradli 10TB danych z chmury Canona. Utracono zdjęcia klientów Darmowa baza danych 2 mln zdjęć. Unsplash udostępnił dwie paczki