Nikon właśnie skończył 100 lat! Firma wydała przezabawny filmik z tej okazji

Marki Nikon nie trzeba nikomu przedstawiać. Informacje o 100-leciu firmy krążą w internecie od początku roku, lecz to 25 lipca wypada rocznica. Tym razem japoński gigant zaskoczył nas wydaniem bardzo nietypowego filmiku. Tego nie da się wytłumaczyć – to trzeba zobaczyć.

Obchody 100-lecia Nikona przybierają zaskakujący obrót. Widzieliśmy specjalne wydanie Nikona D5 oraz innych produktów, teraz przyszedł czas na klip muzyczny do utworu ”Oz” japońskiego zespołu rockowego Mrs. Green Apple. Jeśli lubicie Nyan Cata, ten filmik na pewno się wam spodoba. Jest pełny kolorów oraz typowych dla Japonii kiczowatych układów tanecznych.

Moim pierwszym skojarzeniem przy oglądaniu tego klipu był film ”Charlie i fabryka czekolady”, w którym imperium Willy'ego Wonki było przesycone różnymi barwami oraz pełne magicznych stworzeń. Pracownicy firmy w kolorowych koszulkach, na tle kolorowej scenerii, tańczą do charakterystycznej japońskiej muzyki. Radość w tym filmiku nie ma końca!

Oczywiście szyldy z napisem ”Nikon” nie są jedyną wzmianką na temat 100-lecia. Nie zabrakło tutaj tańczących aparatów, które celowo zostały źle wyrenderowane, by wpasować się w kiczowaty charakter. Wszystko zostało nagrane w ogromnej hali, będącej greenboksem. Takiego świętowania się nie spodziewaliśmy.

Wszystkiego najlepszego Nikon!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Fojo Enfojer umożliwi zrobienie tradycyjnych odbitek ze smartfona Całkowite zaćmienie Słońca: Zdjęcia krok po kroku Sony Digital Filter, czyli zaawansowany filtr ND i HDR w formie aplikacji do aparatów Co za moc! Ten dron jest w stanie unieść człowieka Oto jak rosyjska ciężarówka zyskała nowe życie dzięki fotografii Pierwsza na świecie kamerka 3D podłączana do smartfona Niesamowita przemiana 56 latka. Te zdjęcia to nie Photoshop Spójrz szerzej! Obiektyw Fisheye-Nikkor 6 mm f/2.8 wystawiony na sprzedaż Sposób na zdjęcia jak z Polaroida Nie złość fotografa, bo skończysz marnie. Ten biznesmen poczuł to na własnej skórze Panorama Drezna w 26 gigapikselach! Chciała uczcić zniesienie obostrzeń pozując do zdjęcia. Spadła z klifu

Popularne w tym tygodniu:

Pierwowzór "pieseła" ma już 15 lat. Zobacz, jak dzisiaj wygląda pies z mema Przez odmienny wygląd porzucili ją rodzice. Teraz Xueli Abbing pozuje dla Vogue "Zjarany ziomek" zwęszył kasę w aukcjach NFT. Chce wystawić oryginalne zdjęcie z mema na sprzedaż Najgorsze zdjęcia ślubne, jakie widzieliśmy. Tego nie da się zapomnieć Film nie z tej Ziemi: Czarna dziura wchłania gwiazdę. Wygląda to pięknie Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie