Kulisy pracy zawodowego fotografa nagrane z poziomu aparatu

Mieszkający w Wiedniu fotoreporter Patrick Domingo przygotował interesujący film przedstawiający kulisy jego pracy podczas corocznego spotkania Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej.

Fotograf na co dzień korzysta z lustrzanki cyfrowej Canon EOS 5D Mark III, do której tym razem przymocował kamerkę GoPro Hero. Cały zestaw wygląda tak:

Efekt tego przedsięwzięcia możecie zobaczyć w postaci krótkiego filmiku:

Zobacz również: Wiosenne portrety. Jak zrobić dobre zdjęcia w plenerze?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekowstki:

Decydujący moment na śmiesznie, czyli zdjęcia uchwycone w samą porę! Oto co się stanie, kiedy sowa spotka kamerę lub aparat przy swojej dziupli Kamerzyści i fotografowie tak blisko sportowców, jak tylko zechcą. Co by się stało? W retuszerskiej pracowni, czyli wywiad z Tomaszem Pluszczykiem Oto sposób w jaki filmowcy nagrywają zwierzęta bliżej, niż kiedykolwiek Najlepsze poklatkowe filmy hyperlapse, jak można znaleźć w Sieci Metoda czyszczenia, która zabije każdy aparat. Nie róbcie tego w domu! Nie masz jasnego obiektywu? Z pomocą przyjdą nowe tła Lastolite! Co robi 50 Canonów 1D X na szwajcarskiej rzece? Czy można nauczyć się robić zdjęcia nie trzymając w ręce aparatu? Profesjonalny fotograf pokaże Wam, jak zrujnować każdy ślub