Zobacz, co się dzieje, gdy poprosisz kumpla o edytowanie waszych zdjęć z wakacji

Fajnie pojechać na wakacje z paczką znajomych i każdemu przydzielić jakieś role. Zawsze trafi się ktoś, kto będzie odpowiedzialny w głównej mierze za robienie zdjęć. Uważajcie, kogo prosicie o ich retuszowanie, bo możecie nieźle się zdziwić. To właśnie spotkało ekipę Jamesa Nathaniela.

© James Nathaniel

Wiecie, jak to jest – dobrzy koledzy wytną zawsze jakiś numer. Nie inaczej było w przypadku znajomych Jamesa Nathaniela, który jest ilustratorem i grafikiem. Jego ekipa poprosiła go o wyretuszowanie ich zdjęć z wyprawy na południe Francji – tak, by zgadzało się światło i wyglądały atrakcyjnie dzięki jakimś filtrom.

James podszedł do zadania na swój własny sposób. Stworzył niesamowite dzieło. Zamienił swoich przyjaciół w dzieci, powiększając ich głowy na zdjęciach. Ci ludzie wyglądają niczym z krainy Oz lub innego bajkowego królestwa – małe ciałka, wielkie głowy i nazwijmy to… specyficzne miny.

Zdjęcia wylądowały w albumie na Imgur, który rozszedł się wiralowo i otrzymał ponad 5 tysięcy głosów użytkowników. Według autora wyretuszowanych zdjęć najważniejsze jest pamiętanie, by nigdy nie zabić w sobie wewnętrznego dziecka i bawić się bez względu na wiek. Dzięki temu możemy cieszyć się uśmiechami innych w każdej sytuacji.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie Jamesa Nathaniela.

Zobacz również: Szybki sposób na opanowanie skrótów klawiszowych w Adobe Lightroom

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Maciej Rafalski odtworzył zdjęcie pary młodej, która spotkała się podczas… pierwszej komunii Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem, aby wiedzieć o człowieku niemal wszystko Nikon KeyMission 360 – kamerka, która przetrwa nawet atak tygrysa Łazik Curiosity wykonał interesujące zdjęcia chmur na Marsie Niewidomy fotograf i sesja zdjęciowa najnowszej limuzyny Volkswagena Twoje zdjęcia mogą trafić na oficjalnego Instagrama Apple. Sposób jest banalny Kolekcja sprzętu Johna S. Payne’a jest warta około 150 tysięcy dolarów "Alicja w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla istniała naprawdę! Ta aplikacja wyretuszuje zdjęcia, zanim jeszcze je zrobisz Obliczeniowy zoom NVIDIA pozwoli na zmianę ogniskowej oraz perspektywy już po zrobieniu zdjęcia Samochód za 2,5 mln dolarów i aparat za 50 tysięcy - co z tego wyszło? "Jeżeli zależy ci na wspaniałych zdjęciach, to masz iPhona” - powiedział były wiceprezes Google Pierwszy film 4K z orbity Ziemi został nakręcony aparatem Sony A7S II Niesamowite zdjęcie burzy, o rozdzielczości 5,45 gigapiksela. Bez problemu dojrzysz tu szczegóły domów Artysta drukował zrzuty ekranu z Instagrama i je sprzedawał. Teraz ma problemy w sądzie 20 000 dolarów nagrody za pokazanie zadrapań od długopisu i śliny. Czy to w ogóle można nazwać portretem? Ustawiane zdjęcie w programie "Master of Photography". Co na to sędziowie? Nikon właśnie skończył 100 lat! Firma wydała przezabawny filmik z tej okazji Modelki w Chinach wiedzą, co to profesjonalizm. Tak szybkiego pozowania jeszcze nie widzieliśmy Badania wykazują, że ludzie nie potrafią odróżnić fałszywego zdjęcia od prawdziwego Ciekawy obiektyw za 115 zł, który zamieni wasz pokój w aparat otworkowy Widzieliście już tego lewitującego ptaka? To wszystko przez synchronizację klatek 200 000 dolarów – tyle kosztowało to bezmyślne selfie Fotograf splajtował przez... małpę? Teraz myśli o wyprowadzaniu psów, by zarobić na życie

Popularne w tym tygodniu:

Maciej Rafalski odtworzył zdjęcie pary młodej, która spotkała się podczas… pierwszej komunii Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem, aby wiedzieć o człowieku niemal wszystko Międzynarodowa Stacja Kosmiczna na tle Księżyca wygląda jak żywcem wyjęta z ”Gwiezdnych Wojen” Nowa chińska biblioteka jest rajem dla miłośników minimalizmu i geometrii w fotografii f/138, czyli fotografowanie aparatem bez obiektywu Ci ludzie nie istnieją - zdjęcia to zasługa sztucznej inteligencji Bokeh Market to narzędzie do sprawdzenia wartości używanego sprzętu. Zobacz, zanim sprzedasz aparat Ósmy przelot sondy Juno nad Jowiszem zaowocował genialnym zdjęciem Tego jeszcze nie było! “New York Layer-Lapse” zachwyca techniką wykonania 10 nieprzerobionych Nikonów D5 wylądowało na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Illuminati to mobilny światłomierz i kolorymetr z XXI wieku Rezivot Instant Film Processor – fotografuj instaxami na średnim formacie