Bezpłatne warsztaty astrofotografii z Crisem Forese już w najbliższą sobotę

Sobota, 19. sierpnia, a właściwie jej wieczór, upłynie pod znakiem fotografowania rozgwieżdżonego nieba. Warsztaty będą darmowe, a poprowadzi je uznany astrofotograf – Cris Forese.

© Cris Forese / Facebook

W ramach 9. edycji festiwalu Wszelkie Przejawy Artyzmu w Dusznikach-Zdroju zostaną zorganizowane bezpłatne warsztaty astrofotgorafii. O to, jak pokazać magię wszechświata na zdjęciach, zadba prowadzący – Cris Forese. Termin to sobota, 19. sierpnia, godzina 21.00.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, a sam festiwal odbywa się na zasadach non profit. Bazą warsztatów będzie Schronisko Pod Muflonem. Jedynym, czego wymagają od was organizatorzy, to zabrania ze sobą sprzętu, który umożliwi wam manualne ustawienia czasu ekspozycji do 30 sekund.

Więcej prac Crisa znajdziecie na jego Facebooku.

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Rusza siódma edycja konkursu fotograii ulicznej Leica Street Photo Szkolenie i warsztaty "Techniczna perfekcja w fotografii” World Press Photo 2017 - czy mamy do czynienia z kolejnym oszustwem i ustawianym fotoreportażem? Rozmowy na żywo: Jak widzimy konkurs World Press Photo 2017? Dlaczego zdjęcie Roberta Doisneau trafiło do klasyki fotografii ulicznej? Przekonacie się na wystawie Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [luty 2017] Targi Press Photo Expo 2017 - zawodowe spotkania dla profesjonalnych fotografów Poznaj tajniki fotografii sensualnej na warsztatach Fujifilm w Bieszczadach Ważne zmiany w konkursie World Press Photo 2017. Przeczytaj, zanim zgłosisz zdjęcia lub multimedia To wspaniałe zdjęcie wygrało w konkursie „Zima w obiektywie". Są też nagrody dla finalistów Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017] Postproducenci brytyjskiej rodziny królewskiej szkolą w poznańskiej agencji GPD Ruszyły zapisy do "Strefy Sztuki" na Targach Film Video Foto 2017 w Łodzi Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę Leica 6x7 Gallery Warszawa prezentuje wystawę Piotra Zbierskiego "Push the Sky Away" Metafora i niedopowiedzenia w projekcie Almost Seriously Mai Piotrowskiej i Mariusza Urbańskiego Zakończyła się 7. edycja warsztatów PROFI POST PHOTO, organizowanych przez House of Retouching Profesjonalne kursy fotografii w zasięgu ręki - fotograficzne piątki z Olympus „Zima w obiektywie". Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj NAS do backupu zdjęć Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016] Wystawa SINGLE SHOT - 30 kadrów najlepszych polskich fotografów w nowej galerii Instytutu Fotografii Fort Gerhard Steidl w rozmowie o Robercie Franku - spotkanie z wydawcą kolekcji "Film Works" TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5 Wyłoniono zwycięzców III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej