Photo Studio Ultimate 2018 - czy faktycznie jest alternatywą dla PS i LR w jednym?

Photo Studio Ultimate 2018 to najnowsza wersja programu do obróbki zdjęć od ACDSee, który może być alternatywą zarówno dla Lightrooma jak i Photoshopa.

Odkąd Adobe wprowadziło abonament, wielu użytkowników szuka alternatywy dla pakietu fotograficznego Adobe. ACDSee miało już wcześniej ciekawe rozwiązania, jednak ostatnia wersja ich programu Photo Studio Ultimate 2018 zapowiada się jako poważny konkurent dla Lightrooma i Photoshopa. Co więcej, całą obróbkę od wywołania RAW-ów do obróbki graficznej robimy w jednym programie.

Photo Studio Ultimate 2018 pozwala pracować na RAW-ach, oferuje warstwy i wiele innych funkcji, które mogą zawstydzić Photoshopa, jak np. łatwy retusz skóry za pomocą metody frequency separation, czy funkcja Smart Erase, która pozwala na retusz i usuwanie niechcianych elementów łatwiej niż kiedykolwiek. Ciekawie zapowiada się także funkcja Pixel Targeting, która pozwala na łatwe stosowanie masek.

Synchronizacja ze smartfonem

Trzeba też wspomnieć o możliwościach mobilnych Photo Studio Ultimate 2018. Dzięki synchronizacji za pomocą ACDSee Mobile Sync możemy przesyłać i odbierać zdjęcia na smartfonia.

Photo Studio Ultimate 2018 ma być programem, który zaoszczędzi czas poświęcony na edycję zdjęć. Wszystkie funkcje znajdują się w jednej aplikacji, a nowe, łatwe funkcje mają jeszcze bardziej przyspieszyć obróbkę.

Photo Studio Ultimate 2018 możemy kupić z licencją dożywotnią za około 540 zł (149 dolarów), albo z licencją na rok za 69 dolarów. Program obecnie jest dostępny tylko pod system Windows, więcej informacji znajdziecie na stronie www.acdsee.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

#fotografowiedlalaury - wesprzyj walkę o zdrowie córki fotografki „Portrety z drogi” - zwycięzcy pierwszego etapu konkursu Legendarna firma Hasselblad ląduje w rękach DJI Kraków Airport Instameet Początki fotografii mody cz.2 Kodek plików DNG dla Windows Vista Panasonic ucieka z rynku produkcji matryc i sprzedaje swoje technologie Skylum Luminar 4 już jest. Więcej sztucznej inteligencji i łatwy retusz portretów Jesteś fotografem i lecisz do USA? Musisz podać swojego Flickra i Instagram Instagram wprowadził kolejne wielkie zmiany - wchodzi dobór treści do użytkownika Znamy zwycięzców konkursu Insight Astrophotographer of the Year 2015 Sprawdź, o jakie granty fotograficzne możesz się ubiegać w 2018 roku

Popularne w tym tygodniu:

NASA wciąż nie wie, dlaczego teleskop Hubble’a utracił dane. Są konsekwencje