DJI wypożyczy drona Mavic Pro za darmo, jeśli będziesz chciał wziąć udział w konkursie National Geographic

National Geographic łączy siły z firmą DJI. Ten konkurs to świetna okazja, by pochwalić się swoimi umiejętnościami pilotowania drona. Jeśli pomyślnie przejdziesz weryfikację zgłoszenia DJI wypożyczy ci drona Mavic Pro zupełnie za darmo. Podpowiadamy, jak to zrobić.

© Jakub Kaźmierczyk

Konkurs nazywa się #MyMavicContest. Jest to współzawodnictwo organizowane przez National Geographic oraz firmę DJI i opiera się oczywiście na fotografii lotniczej. Jednak nie wszyscy, którzy wyślą zgłoszenie otrzymają możliwość darmowego wypożyczenia drona. Skontaktowaliśmy się z oficjalną polską filią DJI, by poznać szczegóły.

Po przeczytaniu informacji na temat darmowego wypożyczenia drona DJI Mavic Pro nasz entuzjazm nieźle skoczył. Zastanawialiśmy się jednak, czy ta oferta obowiązuje w Polsce. Zadzwoniłem do salonu DJI ARS w Warszawie. Sprawa jest prostsza niż myślałem.

Wygląda to tak: po wejściu na stronę internetową i wypełnieniu formularza musimy poczekać na zaakceptowanie go. Wtem otrzymamy informację z potwierdzeniem przystąpienia do programu. Akcja dotyczy tylko oficjalnego przedstawiciela firmy DJI w Polsce, czyli salony DJI ARS przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie.

Przy podpisywaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić kaucję w wysokości 1900 złotych. Dostajemy sprzęt wraz z instrukcją i możemy się nim cieszyć przez okres dwóch tygodni. Po zwrocie sprzętu do wypożyczalni przechodzi o weryfikację. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne uszkodzenia – otrzymujemy kaucję w całości z powrotem.

Więcej informacji na temat samego konkursu znajdziecie na stronie National Geographic.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Szwedzka fotografka i modelka otrzymała groźbę gwałtu za włosy na nogach w kampanii Adidasa LOMOgeek: Samsung Galaxy S9 i RED Hydrogen One oraz zdjęcia tygodnia Dzięki Lenstag odnaleziono skradziony sprzęt Portret Audrey Hepburn ląduje na aukcji w Warszawie Podwodny weekend z firmą Olympus Photoshop CS 4 - wersja testowa już dostępna Poznaj historię stojącą za słynnym zdjęciem całującej się pary na Times Square Marka Tenba coraz popularniejsza w Polsce. Właśnie ruszyła ich nowa strona 40% zdjęć na portalach społecznościowych Gdzie i jaki sprzęt fotograficzny jest najczęściej kradziony w 2013 roku? Getty Images pozwane za pobieranie opłaty za zdjęcia z domeny publicznej Nieopowiedziane historie Steve'a McCurry'ego, legendarnego fotografa "National Geographic"

Popularne w tym tygodniu:

Instagram pozwala na dodanie "innej" płci do konta. W niektórych krajach nowa opcja Oto prototyp zdjęcia z internetowym certyfikatem prawdziwości. Szczerzej już nie będzie #SOSIndie: Polska Misja Medyczna organizuje aukcję zdjęć. Zbierają na pomoc Indiom