Fujifilm X-E3 - nasze pierwsze zdjęcia przykładowe

Fujifilm X-E3 to zaawansowany bezlusterkowiec w stylu dalmierza, który oferuje zaawansowane funkcje w rozsądnej cenie, więc warto go rozważyć wybierając aparat. Przedstawiamy zdjęcia przykładowe wykonane X-E3 i kilkoma ciekawymi obiektywami.

Po pierwszych wrażeniach z wersji przedprodukcyjnej bezlusterkowca Fujifilm X-E3 przyszedł czas na garść zdjęć przykładowych wykonanych tym aparatem.

Fujifilm X-E3

Na konferencji prasowej przygotowanej przez Fujifilm mieliśmy okazję fotografować finalną wersją bezlusterkowca Fujifilm X-E3. Przedstwaiwamy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane X-E3 i kilkoma ciekawymi obiektywami w tym Fujinon 56 mm f/1.2 APD, który skradł moje serce. Trzeba przyznać, że rozbudowany system stałek do systemu X robi wrażanie i każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno bardzo jasne obiektywy jak i te trochę ciemniejsze, ale za to lżejsze.

Fujifilm X-E3

Warunki oświetleniowe w Hali Koszyki były bardzo wymagające dzięki czemu możemy zobaczyć jak X-E3 radzi sobie na wyższych czułościach ISO i trzeba przyznać, że nawet zdjęcia wykonane na ISO 6400, a nawet 12800 prezentują się bardzo dobrze.

Fujifilm 56 mm f/1.2 APD

Pod względem szybkości działania autofokusu, który w tym modelu wykorzystuje nowe algorytmy, jest bardzo dobrze. Przy odpowiednich ustawianiach X-E3 trafia śledząc nawet z bardzo jasnymi obiektywami, które oferują wręcz papierową głębie ostrości. Pomaga w tym także funkcja śledzenia oka przy wykrywaniu twarzy, dzięki czemu ostrość jest dokładnie ustawiona na oko, a nie na twarz ogólnie.

Fujifilm XF 35 mm f/1.4 R

Zobacz również: Sony A99 - test

Czekamy na pełny test, w którym będziemy mogli bardziej poznęcać się nad autofokusem szczególnie w trybie ciągłym oraz nad jakością zdjęć także na niższych czułościach ISO. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Fujifilm XF 14 mm f/2.8 R

Fujifilm XF 16 mm f/1.4 R WR

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Canon EOS 1300D - nasze pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe Panasonic Lumix GF1 - TEST cz.3 Sony NEX-5 - test [część 2] Zalamo.com - internetowe narzędzie dla fotografów do pracy z klientami [recenzja] Pentax K-5 II oraz Q10 z bliska [galeria] Leica X Vario - test kompaktu klasy premium Canon 6D Mark II zbadany przez DxO. Nie jest aż tak źle, jak myśleliśmy Panasonic Lumix GX800 - Mikro Cztery Trzecie w pełnym tego słowa znaczeniu [test] Canon EOS 1200D - budżetowa lustrzanka dla niewymagających [test] Panasonic Lumix DMC-GH5 – test trybu filmowego Wacom Companion 2 - wszystkomający tablet [test] Sony A9 - test bezlusterkowca, który ma być zabójcą lustrzanek