Fujifilm X-E3 - nasze pierwsze zdjęcia przykładowe

Fujifilm X-E3 to zaawansowany bezlusterkowiec w stylu dalmierza, który oferuje zaawansowane funkcje w rozsądnej cenie, więc warto go rozważyć wybierając aparat. Przedstawiamy zdjęcia przykładowe wykonane X-E3 i kilkoma ciekawymi obiektywami.

Po pierwszych wrażeniach z wersji przedprodukcyjnej bezlusterkowca Fujifilm X-E3 przyszedł czas na garść zdjęć przykładowych wykonanych tym aparatem.

Fujifilm X-E3

Na konferencji prasowej przygotowanej przez Fujifilm mieliśmy okazję fotografować finalną wersją bezlusterkowca Fujifilm X-E3. Przedstwaiwamy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane X-E3 i kilkoma ciekawymi obiektywami w tym Fujinon 56 mm f/1.2 APD, który skradł moje serce. Trzeba przyznać, że rozbudowany system stałek do systemu X robi wrażanie i każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno bardzo jasne obiektywy jak i te trochę ciemniejsze, ale za to lżejsze.

Fujifilm X-E3

Warunki oświetleniowe w Hali Koszyki były bardzo wymagające dzięki czemu możemy zobaczyć jak X-E3 radzi sobie na wyższych czułościach ISO i trzeba przyznać, że nawet zdjęcia wykonane na ISO 6400, a nawet 12800 prezentują się bardzo dobrze.

Fujifilm 56 mm f/1.2 APD

Pod względem szybkości działania autofokusu, który w tym modelu wykorzystuje nowe algorytmy, jest bardzo dobrze. Przy odpowiednich ustawianiach X-E3 trafia śledząc nawet z bardzo jasnymi obiektywami, które oferują wręcz papierową głębie ostrości. Pomaga w tym także funkcja śledzenia oka przy wykrywaniu twarzy, dzięki czemu ostrość jest dokładnie ustawiona na oko, a nie na twarz ogólnie.

Fujifilm XF 35 mm f/1.4 R

Zobacz również: Wideotest Canon EOS M

Czekamy na pełny test, w którym będziemy mogli bardziej poznęcać się nad autofokusem szczególnie w trybie ciągłym oraz nad jakością zdjęć także na niższych czułościach ISO. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Fujifilm XF 14 mm f/2.8 R

Fujifilm XF 16 mm f/1.4 R WR

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Feiyu Tech A2000 - wideotest nowego gimbala z dalekiego wschodu Sony A9 - test bezlusterkowca, który ma być zabójcą lustrzanek Subiektywnie o Leica M Monochrom Typ 246 Czy Nikon D850 to rzeczywiście lustrzanka kompletna? Sprawdzamy w praktyce [test + wideo] Canon 6D Mark II zbadany przez DxO. Nie jest aż tak źle, jak myśleliśmy Samsung Galaxy S8+: praktyczny, fotograficzny test aparatu w podróży Nikon D7500 - przepustka do poważnej fotografii czy drogi gadżet? [test] Fujifilm X-E3 - bezlusterkowiec dla zaawansowanych amatorów w naszych rękach Nikon D850 to najbardziej kompletna lustrzanka na rynku. Nasze pierwsze wrażenia z premiery DJI Mavic Pro - mały, zwinny, ale nie bez wad [recenzja] Profoto B1X - test lampy błyskowej z systemem TTL i synchronizacją HSS Sony A6500: się ulepszamy, się cenimy i… [test] SanDisk Extreme 510 Portable SSD 480 GB - test przenośnego dysku, który wytrzyma zalanie i upadki Huion Inspiroy Q11K - obiecujący, duży i niedrogi tablet z dalekiego wschodu [test] Voigtländer 21 mm f/4 Color Skopar P-Typ, czyli małe zaskoczenie [test] Olympus TG-5 - wakacyjny test. Twardziel na sterydach: z filmami 4K i zapisem RAW Voigtlander 10 mm f/5.6 Hyper Wide Heliar Aspherical - test spektakularnego hiperobiektywu Islandia, ja oraz pojedynek flagowców Fujifilm: X-Pro2 kontra X-T2 Peak Design Everyday Backpack to plecak fotograficzny, z którego chcę korzystać każdego dnia Więcej światła z Chin. Mitakon Speedmaster 85 mm f/1.2 Fujifilm Instax Square SQ10 - kwadratowo, cyfrowo i natychmiastowo [test] Sony A9 - test praktyczny okiem fotografów Olympus M.Zuiko Premium ED 30 mm f/3.5 Macro, czyli mikre makro do Micro 4/3 [test] Canon EOS 200D - najlżejsza lustrzanka z odchylanym ekranem w naszych rękach