Zobacz, czego nie należy robić, będąc fotografem

Każdemu zdarzają się wpadki. Często my, fotografowie, jesteśmy dodatkowo narażeni na niebezpieczeństwo albo zrobienie czegoś głupiego. Dlaczego? Bo koncentrujemy się na swojej pracy jak najlepiej możemy! Zobaczcie kompilację najśmieszniejszych wpadek fotograficznych, jakie zostały zarejestrowane.

Co jest wyznacznikiem profesjonalizmu? Poświęcenie! Właśnie tak. Każdy z nas, fotografów chce wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Wiąże się to z niemałym ryzykiem. Czasami centymetry dzielą nas od nieszczęścia, a upadki oraz kolizje z innymi ludźmi i otoczeniem są na porządku dziennym.

Oko fotografa to bardzo, bardzo precyzyjne narzędzie. Tylko jak wiecie – nie można widzieć wielu rzeczy naraz. Ile razy zdarzyło się wam poślizgnąć się, potknąć lub coś upuścić, tylko dlatego, że byliście tak skupieni na swojej pracy? Nam niejednokrotnie! Na szczęście nie widać tego w efekcie końcowym. Byłby niemały wstyd. Ile razy te obiektywy poleciały… Tego nie zliczył chyba nikt.

Oglądając tę kompilację jesteśmy pod wrażeniem niektórych sytuacji. Oko fotografa pozwala mu również na szybsze reagowanie w trudnych sytuacjach, nawet zagrażających życiu. Zobaczcie, jak niektórzy uniknęli stanięcia ze śmiercią twarzą w twarz!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Filmowcy z BBC ocalili życie zagrożonych pingwinów. Czy dobrze zrobili? Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji Legendarny fotoreporter David Burnett po 40 latach przesiadł się z Canona na Sony Mylić się jest rzeczą ludzką. Fotograf pomylił klientów i zrobił zdjęcia zaręczyn innej pary Fotograficzna „wyrzutnia rakietowa”, czyli Olympus Air i obiektyw 300 mm Zrób sobie sam ramkę na zdjęcie Brendan Barry znowu w akcji. Zrobił aparat z kontenera Adobe Scribbler pokoloruje czarno-białe portrety w kilka sekund Fotograf splajtował przez... małpę? Teraz myśli o wyprowadzaniu psów, by zarobić na życie Usuń tło ze swoich portretów w 5 sekund Polaroid Lab ma ambicje być przenośną ciemnią fotograficzną Podstawy fotografii według marynarki wojennej USA z 1948 roku

Popularne w tym tygodniu:

Zrobił portret swojej dziewczynie. Zdjęcie stało się okładką kampanii WHO Powstało sztuczne oko o rozdzielczości 100 pikseli. Może pomóc leczyć ślepotę Zwierzęta odkryły, że są nagrywane. Rezultat jest przeuroczy Hipnotyzujące ujęcia z głębi oceanu pokazują piękno nieznanej fauny Oto kodkod, czyli najmniejszy dziki kot na półkuli zachodniej Panna młoda nie żyje, a filmowcy nie chcą oddać pieniędzy. Tragiczna historia z USA Holandia: Babcia będzie musiała usunąć zdjęcia wnucząt przez RODO Dron był niebezpiecznie blisko odrzutowców. Film wywołał kontrowersje Pomysł na wystrój: mini-doniczki z kasetek po filmach "Struś pędziwiatr" na żywo. Kojot gonił ptaka zupełnie jak w bajce