Zobacz, czego nie należy robić, będąc fotografem

Każdemu zdarzają się wpadki. Często my, fotografowie, jesteśmy dodatkowo narażeni na niebezpieczeństwo albo zrobienie czegoś głupiego. Dlaczego? Bo koncentrujemy się na swojej pracy jak najlepiej możemy! Zobaczcie kompilację najśmieszniejszych wpadek fotograficznych, jakie zostały zarejestrowane.

Co jest wyznacznikiem profesjonalizmu? Poświęcenie! Właśnie tak. Każdy z nas, fotografów chce wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Wiąże się to z niemałym ryzykiem. Czasami centymetry dzielą nas od nieszczęścia, a upadki oraz kolizje z innymi ludźmi i otoczeniem są na porządku dziennym.

Oko fotografa to bardzo, bardzo precyzyjne narzędzie. Tylko jak wiecie – nie można widzieć wielu rzeczy naraz. Ile razy zdarzyło się wam poślizgnąć się, potknąć lub coś upuścić, tylko dlatego, że byliście tak skupieni na swojej pracy? Nam niejednokrotnie! Na szczęście nie widać tego w efekcie końcowym. Byłby niemały wstyd. Ile razy te obiektywy poleciały… Tego nie zliczył chyba nikt.

Oglądając tę kompilację jesteśmy pod wrażeniem niektórych sytuacji. Oko fotografa pozwala mu również na szybsze reagowanie w trudnych sytuacjach, nawet zagrażających życiu. Zobaczcie, jak niektórzy uniknęli stanięcia ze śmiercią twarzą w twarz!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

76-letni Chińczyk mistrzem Photoshopa Psy, które kochają stare samochody. Urocze zdjęcia pupili Międzynarodowa Stacja Kosmiczna na tle Księżyca wygląda jak żywcem wyjęta z ”Gwiezdnych Wojen” Podpowiadamy jak poprawić wygląd twoich zdjęć kulinarnych Studio fotograficzne DIY. Do świetnych zdjęć wystarczy ci ogród i altanka Rzadkie ujęcie „ogniospadu". Zobaczcie jak wygląda niezwykłe zjawisko Znane marki odzieżowe pozwane przez fotografa za bezprawne wykorzystanie zdjęcia Tupaca Shakura Zdjęcia świnki Fluffy od razu poprawią wam dzień Zdjęcie zagadka - ile dziewczyn sfotografowano? Tak wygląda projekcja "Nienawistnej ósemki" na taśmie 70 mm Magnum Photos sprzedawało zdjęcia dziecięcych prostytutek Jak wygląda życie z perspektywy zagrożonego nosorożca?

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Urocze "Wiktorki" z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Facebook blokuje zdjęcie "przeseksualizowanych cebul". Naprawdę…? Zdjęcie dnia. Warszawa zaczyna wyglądać jak Hongkong Najlepsze, najgorsze i najgłupsze pomysły na maseczki Niefotogeniczne koty podbijają internet. Oto ich najgorsze zdjęcia 70 000 darmowych stocków od Adobe i 500 000 dolarów dla artystów Zdjęcie dnia. Dzieciństwo w cieniu koronawirusa Sztuczna inteligencja lepiej opisuje zdjęcia niż ludzie. Zaskoczeni? Statek kosmiczny i jego niesamowite selfie na tle Wenus Pożary w stanie Oregon. Kamera uchwyciła moment powalenia ogromnej wieży radiowej Wypadli z motorówki podczas zdjęć, a ta wyrwała się spod kontroli Zdjęcie dnia. Papież Franciszek po raz pierwszy w masce w miejscu publicznym