Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji

Control Room to aplikacja na smartfona, która pozwala na obróbkę zdjęć w komputerowej wersji Lightrooma w czasie rzeczywistym. Dzięki niej będziecie mogli rozsiąść się wygodnie w fotelu i działać na zdjęciach z dala od komputera.

Jeżeli chcecie urozmaicić sobie pracę w Lightroom-ie w wersji na komputer i nie chcecie czekać do nadchodzącej konferencji AdobeMAX, wypróbujcie aplikację Control Room. Pozwala ona za pomocą smartfona lub tabletu na obróbkę zdjęć w komputerze. Jednym słowem możemy się ułożyć w wygodnej pozycji przed monitorem i bez dodtykania klawiatury i myszki obrabiać zdjęcia.

Do dyspozycji mamy suwaki, presety i wiele innych funkcji. Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS jak i Androida. Stworzył ją programista Aaron Vizzini.

Aplikacja Control Room pozwala zarówno na zarządzanie zdjęciami (flagi, gwiazdki, kolekcje) jak i ich edycję, a wszystko z poziomu smartfona. Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy na urządzeniu mobilnym pojawiają się w programie w czasie rzeczywistym za pomocą odpowiedniej wtyczki do Lightrooma.

Aplikacja raczej nie przyspieszy obróbki szczególnie bardziej zaawansowanym fotografom, którzy mają opracowany styl pracy, jednak może być ciekawym urozmaiceniem za około 15 zł (4 dolary). Jezeli chcecie się dowiedzieć więcej o aplikacji Control Room zachęcamy do odwiedzenia ich strony - Control Room.

Zobacz również: Obróbka portretu na iPadzie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Niesamowita przemiana 56 latka. Te zdjęcia to nie Photoshop W tej szwajcarskiej wiosce turyści nie mogą fotografować, ponieważ… inni mogliby być zazdrośni 1,3 miliona dolarów na produkcję Yashiki Y35 z wkładami digiFilm w kampanii na Kickstarterze Legendarna okładka albumu Nirvany „Nevermind” odtworzona 25 lat później Ludzie robią zdjęcia na Instagram zamiast siedzieć w domu. Policja ma na to sposób ”Jednooki musztardowy potwór”, czyli jak wydrukować aparat średnioformatowy na drukarce 3D Książę Dubaju stworzył niesamowite zdjęcia swojego miasta Reżyser ”Władcy Pierścieni” zajął się koloryzacją 100-letniego filmu z I wojny światowej Przyroda odradza się przez pandemię koronawirusa. Pokazują to liczne filmy i zdjęcia Małpka kradnie aparat i robi sobie autoportret Film z drona, który niebezpiecznie zbliżył się do lecącego Airbusa A380 Niezwykły gimbal, który gwarantuje płynne nagrywanie z lecącego odrzutowca

Popularne w tym tygodniu:

Christian Paul w warszawskim Studio Chmury? Realizował tam lookbooka Musi ją mieć każdy podróżnik! Ta koszulka pomoże się dogadać W maseczce czy bez? Zobacz, jak zasłona działa podczas kaszlu Zobacz ponad 2 tys. roślin biorących udział w koncercie na żywo w Barcelonie Sztuczna inteligencja wygeneruje realistyczny portret na bazie prostego rysunku Co roku powstawały tam MILIONY zdjęć, ale nie w tym. Festiwal balonów się nie odbędzie Ludzkie ciało świeci w ciemności! Udało się to sfotografować Profesjonalni fotografowie Getty Images będą robili zrzuty ekranu z gry wideo Algorytm powiększa zdjęcia, a niektórzy twierdzą, że jest… rasistowski! 72-latka wielokrotnie raniona przez bizona. Chciała zrobić zdjęcia Fox News czy fake news? Fotomontaż był podawany jako prawda Raspberry Pi 4 zamieniło stary zabawkowy aparat w całkiem ciekawą cyfrówkę