Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji

Control Room to aplikacja na smartfona, która pozwala na obróbkę zdjęć w komputerowej wersji Lightrooma w czasie rzeczywistym. Dzięki niej będziecie mogli rozsiąść się wygodnie w fotelu i działać na zdjęciach z dala od komputera.

Jeżeli chcecie urozmaicić sobie pracę w Lightroom-ie w wersji na komputer i nie chcecie czekać do nadchodzącej konferencji AdobeMAX, wypróbujcie aplikację Control Room. Pozwala ona za pomocą smartfona lub tabletu na obróbkę zdjęć w komputerze. Jednym słowem możemy się ułożyć w wygodnej pozycji przed monitorem i bez dodtykania klawiatury i myszki obrabiać zdjęcia.

Do dyspozycji mamy suwaki, presety i wiele innych funkcji. Aplikacja jest dostępna zarówno na iOS jak i Androida. Stworzył ją programista Aaron Vizzini.

Aplikacja Control Room pozwala zarówno na zarządzanie zdjęciami (flagi, gwiazdki, kolekcje) jak i ich edycję, a wszystko z poziomu smartfona. Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy na urządzeniu mobilnym pojawiają się w programie w czasie rzeczywistym za pomocą odpowiedniej wtyczki do Lightrooma.

Aplikacja raczej nie przyspieszy obróbki szczególnie bardziej zaawansowanym fotografom, którzy mają opracowany styl pracy, jednak może być ciekawym urozmaiceniem za około 15 zł (4 dolary). Jezeli chcecie się dowiedzieć więcej o aplikacji Control Room zachęcamy do odwiedzenia ich strony - Control Room.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Idealne wyczucie czasu. Zrobiła zdjęcie, gdy mewa wyrwała jej kanapkę Interesujący patent Canona. Po co mu zakrzywiona matryca? Znajdź różnice na obrazkach. Ten artysta dobrze je ukrył Badania wykazują, że ludzie nie potrafią odróżnić fałszywego zdjęcia od prawdziwego Chciał zrobić tygrysowi zdjęcie z bliska. Drapieżnik przejął inicjatywę Wielkoformatowy aparat wydrukowany na drukarce 3D. Możesz go kupić lub złożyć samemu 30-lecie piramidy Luwru. Zobacz piękną instalację na dziedzińcu pałacu Najnowsze zdjęcia NASA ujawniają, że Mars wcale nie jest czerwoną planetą Ogromne obiekty, osadzone w różnych przestrzeniach dla pokazania ich rozmiaru W podróż do Izraela z dronem i Sony RX100 IV. Czy ja oszalałem? Sztuczna inteligencja zmieni oświetlenie twojego zdjęcia 5 trudnych słów dla początkującego fotografa

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Urocze "Wiktorki" z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Facebook blokuje zdjęcie "przeseksualizowanych cebul". Naprawdę…? Zdjęcie dnia. Warszawa zaczyna wyglądać jak Hongkong Najlepsze, najgorsze i najgłupsze pomysły na maseczki Niefotogeniczne koty podbijają internet. Oto ich najgorsze zdjęcia 70 000 darmowych stocków od Adobe i 500 000 dolarów dla artystów Zdjęcie dnia. Dzieciństwo w cieniu koronawirusa Sztuczna inteligencja lepiej opisuje zdjęcia niż ludzie. Zaskoczeni? Statek kosmiczny i jego niesamowite selfie na tle Wenus Pożary w stanie Oregon. Kamera uchwyciła moment powalenia ogromnej wieży radiowej Wypadli z motorówki podczas zdjęć, a ta wyrwała się spod kontroli Zdjęcie dnia. Papież Franciszek po raz pierwszy w masce w miejscu publicznym