What’s up Hong Kong - fotografowie ekstremalni czy szaleńcy łamiący prawo?

On the roofs to kolejna ekipa, która podróżuje po świecie, zalicza najwyższe budynki w okolicy i wykonuje niesamowite zdjęcia i filmy. Tym razem chłopaki z On the roofs wybrali się do Hong Kongu. Jak się można domyślić mają tam kilka drapaczy chmur, które idealnie się do tego nadają.

© On the roofs

Zdjęcia z wypraw On the roofs

Przy okazji wyprawy do Hong Kongu i wycieczki na jeden z najwyższych wieżowców, ekipa On the roofs podłączyła się do ogromnego bilbordu na budynku i wyświetliła swoje filmiki ze wspinaczki i pozdrowienia dla Hong Kongu. Nagrali też całą akcję z drona oraz kamerek GoPro umieszczonych na sobie. Widać, że chłopaki są z nowymi technologiami na bieżąco i z filmu na film osiągają coraz lepsze rezultaty.

Polecamy inne mrożące krew w żyłach filmy, On the roofs

Oczywiście nie jest zjawisko nowe pisaliśmy już na ten temat kilkukrotnie:

Skywalking – szaleni Rosjanie tworzą niebezpieczną fotograficzną modę

Szaleni Rosjanie fotografują na jednym z siedmiu cudów świata

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekowstki:

Pixelstick - poważne narzędzie do malowania światłem Zmiana pory dnia i usuwanie mgły niedługo w Photoshopie 26 lat, 177 krajów, 884 tys. km w jednej wyprawie 76-letniego podróżnika fotografa Zdania, których fotografowie nie znoszą Google wynajęło wielbłąda do zdjęć Street View na pustyni Magiczny Photoshop przyszłości pokazany na filmie Historia fotografa i pilota, którzy gonili wschód słońca Kulisy pracy zawodowego fotografa nagrane z poziomu aparatu Decydujący moment na śmiesznie, czyli zdjęcia uchwycone w samą porę! Oto co się stanie, kiedy sowa spotka kamerę lub aparat przy swojej dziupli Kamerzyści i fotografowie tak blisko sportowców, jak tylko zechcą. Co by się stało? W retuszerskiej pracowni, czyli wywiad z Tomaszem Pluszczykiem Oto sposób w jaki filmowcy nagrywają zwierzęta bliżej, niż kiedykolwiek Najlepsze poklatkowe filmy hyperlapse, jak można znaleźć w Sieci Metoda czyszczenia, która zabije każdy aparat. Nie róbcie tego w domu! Nie masz jasnego obiektywu? Z pomocą przyjdą nowe tła Lastolite! Co robi 50 Canonów 1D X na szwajcarskiej rzece? Czy można nauczyć się robić zdjęcia nie trzymając w ręce aparatu? Profesjonalny fotograf pokaże Wam, jak zrujnować każdy ślub