Najlepszy fotobombing w historii. Autobus zasłonił całą scenę!

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam takie filmiki. Gdy w kadrze pojawia się niespodziewany element, który psuje całą scenę – czasem mam ochotę tylko załamać ręce, bo nic innego nie pozostaje. Autor tego filmiku naprawdę się zdenerwował – zresztą zobaczcie sami.

To miał być kolejny spokojny dzień dla operatora Weather Channel. Bo przecież co może się stać podczas zwykłego zlecenia nagrania statycznego ujęcia wyburzania budynku? O ile operator był w bezpiecznej odległości to chyba nic zwłaszcza, że znaki na niebie i ziemi nie zapowiadały niczego strasznego.

Nie może być nic gorszego niż czynnik losowy, który absolutnie psuje pracę. Pan z WC (dobry skrót) ustawił kamerę na miejscu, zaplanował sobie kompozycję i podpiął wszystkie kabelki jak należy. Nagle robotę diabli wzięli, bo cały kadr idealnie zastawił wielki autobus, który pojawił się zupełnie znikąd!

Jak się domyślacie – transmisja na żywo z wyburzania Georgia Dome zdecydowanie nie poszła najlepiej.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Kłamać jak na zdjęciach Historyczna reklama Coca Coli wykorzystuje tysiące gołębi Illuminati to mobilny światłomierz i kolorymetr z XXI wieku Nagranie z błyskawicznej sesji fotograficznej Baracka Obamy DPRSplit pomoże wyciągnąć większą rozpiętość tonalną z Canona EOS 5D Mark IV ZScapes - widoki miasta, których chce się dotknąć Historyczne fotografie zdradzają, jak wyglądali światowi przywódcy, zanim zostali politykami 12 megapikseli w telefonie... Ach... Odbitka platynowa może przetrwać nawet 1000 lat Ta opaska makro na smartfona pozwoli Wam fotografować zawsze, kiedy będziecie chcieli Drony, małe czołgi, zdalne aparaty. Tak się dzisiaj fotografuje dzikie zwierzęta Potężny dron zastąpił motorówkę w wakeskatingu. To dopiero moc!

Popularne w tym tygodniu:

Najpopularniejsze drzewko na Instagramie zniszczone. Wandale użyli piły Koronawirus na świecie: Skutki kwarantanny widziane z satelitów Nowe badania udowadniają, że pierwsze kolorowe zdjęcie powstało w 1848 roku Australia sięga po drony w walce z COVID-19. Będą monitorowały stan zdrowia ludzi Internauci pokazują swoje działania, by pomóc podczas pandemii koronawirusa Przejście dla pieszych z okładki The Beatles odmalowane. Ruch na Abbey Road ustał Ludzie robią zdjęcia na Instagram zamiast siedzieć w domu. Policja ma na to sposób Naukowcy mają sposób na lepsze zdjęcia czarnej dziury. To prostsze niż myślisz Zdjęcie astronauty obiega cały świat. Tak dziękuje lekarzom za walkę z COVID-19