Najlepszy fotobombing w historii. Autobus zasłonił całą scenę!

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam takie filmiki. Gdy w kadrze pojawia się niespodziewany element, który psuje całą scenę – czasem mam ochotę tylko załamać ręce, bo nic innego nie pozostaje. Autor tego filmiku naprawdę się zdenerwował – zresztą zobaczcie sami.

To miał być kolejny spokojny dzień dla operatora Weather Channel. Bo przecież co może się stać podczas zwykłego zlecenia nagrania statycznego ujęcia wyburzania budynku? O ile operator był w bezpiecznej odległości to chyba nic zwłaszcza, że znaki na niebie i ziemi nie zapowiadały niczego strasznego.

Nie może być nic gorszego niż czynnik losowy, który absolutnie psuje pracę. Pan z WC (dobry skrót) ustawił kamerę na miejscu, zaplanował sobie kompozycję i podpiął wszystkie kabelki jak należy. Nagle robotę diabli wzięli, bo cały kadr idealnie zastawił wielki autobus, który pojawił się zupełnie znikąd!

Jak się domyślacie – transmisja na żywo z wyburzania Georgia Dome zdecydowanie nie poszła najlepiej.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Prezent od NASA: Dowiedz się, co zarejestrował Teleskop Hubble’a w twoje urodziny To może być najstarszy aparat, jaki trafił do sprzedaży. Pochodzi z około 1840 roku! Cyfrowe nagrobki na Instagramie. Trwają prace nad kontami upamiętniającymi Wyglądają, jak przybysze z kosmosu. Zobacz zdjęcia żółwi-albinosów 3 różne obiektywy retro i jedna modelka. Zobacz zdjęcia Błyskanie wyniesione na inny poziom, czyli podniebna sesja z lampami błyskowymi Najdziwniejsze zdjęcia Marsa. Ludzie uwierzyli, że to ślady cywilizacji [galeria] Tak się robi idealne zdjęcia kubka kawy na Instagrama Półki ze sprzętem foto runęły jak kostki domina Kamerka do relacji na żywo, która używa 1/10 000 dotychczasowej energii Czy tydzień wystarczy, aby zostać zawodowym fotografem? [wideo] Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?

Popularne w tym tygodniu:

Sęp w Warszawie? Zdjęcie nie kłamie Operator był szybszy niż zawodowi biegacze. Przebił wszystkich w wyścigu na 100 metrów Nieznajomy śledził modelkę i patrzył, jak śpi. Dziewczyna pokazała nagrania światu Ten film zaskoczył świat. Dlaczego słoń wprosił się do kuchni? Dziwne nagranie "ducha" wywołało poruszenie. Wyjaśniamy to zjawisko Podwójne zaćmienie Słońca. Taki widok można było zobaczyć nad Polską Nagroda Pulitzera. Wyróżnienie dla 18-latki, która wyciągnęła telefon z kieszeni Ujął UFO na filmie. Wierzysz, że to obca cywilizacja? Jedno zdjęcie wystarczy, by Facebook podrobił twój podpis. Uważaj, co wrzucasz Jak szybko porusza się Międzynarodowa Stacja Kosmiczna? Widać to na zdjęciu Canon: Kamery ze sztuczną inteligencją wpuszczą tylko uśmiechniętych pracowników Fotograf odnalazł prawdziwy skarb. O tych zdjęciach ktoś zapomniał