Najlepszy fotobombing w historii. Autobus zasłonił całą scenę!

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam takie filmiki. Gdy w kadrze pojawia się niespodziewany element, który psuje całą scenę – czasem mam ochotę tylko załamać ręce, bo nic innego nie pozostaje. Autor tego filmiku naprawdę się zdenerwował – zresztą zobaczcie sami.

To miał być kolejny spokojny dzień dla operatora Weather Channel. Bo przecież co może się stać podczas zwykłego zlecenia nagrania statycznego ujęcia wyburzania budynku? O ile operator był w bezpiecznej odległości to chyba nic zwłaszcza, że znaki na niebie i ziemi nie zapowiadały niczego strasznego.

Nie może być nic gorszego niż czynnik losowy, który absolutnie psuje pracę. Pan z WC (dobry skrót) ustawił kamerę na miejscu, zaplanował sobie kompozycję i podpiął wszystkie kabelki jak należy. Nagle robotę diabli wzięli, bo cały kadr idealnie zastawił wielki autobus, który pojawił się zupełnie znikąd!

Jak się domyślacie – transmisja na żywo z wyburzania Georgia Dome zdecydowanie nie poszła najlepiej.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Jedyny w swoim rodzaju złoty Nikon FE Najmniejszy kameleon świata, czyli makrofotografia w uroczym wydaniu BigShot, czyli jak nauczyć się cyfrowej fotografii Mówią, że pies z kotem w zgodzie żyć nie może. Zdjęcia zwierzęcych podróżników pokazują, że to nieprawda Niesamowita przemiana 56 latka. Te zdjęcia to nie Photoshop Kamerzysta ślubny pozwany do sądu przez niezadowoloną parę Same Energy to potężna wyszukiwarka obrazów. Google ma czego zazdrościć? Erupcja wulkanu Etna na zdjęciach. Jest piękna i przerażająca jednocześnie Powstała mapa praw regulujących loty dronami Zdjęcia satelitarne NASA pokazują stan pożarów w USA. Jest źle Zapominalscy projektanci Apple nie usunęli danych EXIF z tapety Cała "prawda" o efektownych filmach skateboardowych

Popularne w tym tygodniu:

Obrazy żywcem wyjęte z horroru. Wiej, póki możesz, bo to nie film Niesamowite zdjęcie satelitarne Wezuwiusza. Wulkan wyłania się zza chmur Oświadczyny przy wulkanie. To jest dopiero fotografia ekstremalna! Modlitwa w lodowatej wodzie o koniec pandemii. Poruszające fotografie Widać było to tylko z drona. Niemiecki pasterz miał niezły pomysł Zdjęcie księżyca uchwycone z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Twórca nieznany Leciał tuż przy piramidzie. Nagranie jeży włos na głowie To nie są prawdziwi ludzie. Tak "wyobraża" nas sobie sztuczna inteligencja