Czy tak powinna wyglądać idealna klawiatura do programów Adobe?

Projektant Vinicius Araújo stworzył serię koncepcyjnych obrazów, które pokazują jak powinna wyglądać idealna klawiatura do Photoshopa i innych aplikacji Adobe. Używali byście?

Nasze komputery często obrastają urządzeniami peryferyjnymi, które ułatwiają obsługę konkretnych aplikacji. Wielu użytkowników wykorzystuje swoje autorskie rozwiązania jak pad od konsoli, czy DJ-skie slidery w stylu Loupedeck, które urozmaicają obsługę Photoshopa i Lightrooma.

Vinicius Araújo stworzył projekt klawiatury, którą mogłoby wyprodukować Adobe i która jest dedykowana do obsługi jego programów. Grafik udostępnił swój projekt na stronie Behance VA Designer. Jego klawiatura oferuje pół tuzina skrótów dotykowych, tarczę, kolorowe oświetlenie LED i wysoką czułość.

Klawiatura zamiast skrótów oznaczonych kolorami oferuje po lewej stronie kilka przycisków, które możemy skonfigurować, oraz nieduży ekran w górnym, prawym rogu. Pokazuje on aktywne narzędzie i jest połączony z mniejszym wyświetlaczem, który pokazuje używana aplikację.

W koncepcyjnej klawiaturze znajduje się także tarcza, którą można wykorzystać do precyzyjnej obsługi suwaków, czy wyboru kolorów w Photoshopie czy Lightroomie. Nie jest to jednak nowe rozwiązanie i w ostatnim czasie Logitech wypuścił taka klawiaturę wyposażona w tarczę, która jest dedykowana waśnie do programów Adobe.

Zobacz również: Skalowanie z uwzględnieniem zawartości w Adobe Photoshop

Jak wam się podoba koncepcyjna klawiatura, co byście zmienili, dodali do takiego pomysłu?

Loupedeck – zostań DJ-em w świecie fotografii. Test kontrolera do Lightrooma

Loupedeck to nowe podejście do obróbki zdjęć. Zamiast przesuwać suwaki na ekranie komputera, możemy to robić fizycznymi pokrętłami. Dzięki temu…

Źródło: www.dpreview.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Fotografka ujęła nowy typ zórz polarnych na zdjęciach. Nazywa się ”wydmy” Zobacz, jak wymienia się migawkę w Canonie EOS 6D Chcesz sprawdzić, który negatyw naświetliłeś jako ostatni? Wyostrz zmysły Wspaniały mroźny wzór na płycie z kolodionem Dron może zniszczyć samolot. Naukowcy to sprawdzili Nowy algorytm SI sprawi, że zdjęcia ożyją Artysta drukował zrzuty ekranu z Instagrama i je sprzedawał. Teraz ma problemy w sądzie Photoshop skończył 30 lat. Zobacz jak wyglądała jego pierwsza wersja Wpadka dziennikarza. Prowadził relację na żywo z filtrami na twarzy Legendarny fotoreporter David Burnett po 40 latach przesiadł się z Canona na Sony Czy technika suchej płyty powróci do łask dzięki Galaxy? Tak wyglądało zaćmienie słońca - w 4K i w dużym zbliżeniu

Popularne w tym tygodniu:

Najpopularniejsze drzewko na Instagramie zniszczone. Wandale użyli piły Zdjęcie astronauty obiega cały świat. Tak dziękuje lekarzom za walkę z COVID-19 Koronawirus na świecie: Skutki kwarantanny widziane z satelitów Nowe badania udowadniają, że pierwsze kolorowe zdjęcie powstało w 1848 roku Australia sięga po drony w walce z COVID-19. Będą monitorowały stan zdrowia ludzi Przejście dla pieszych z okładki The Beatles odmalowane. Ruch na Abbey Road ustał Internauci pokazują swoje działania, by pomóc podczas pandemii koronawirusa Ludzie robią zdjęcia na Instagram zamiast siedzieć w domu. Policja ma na to sposób Naukowcy mają sposób na lepsze zdjęcia czarnej dziury. To prostsze niż myślisz