Sesja dla Polany. Profesjonalne zdjęcia twojego zwierzaka za pomoc w ratowaniu psów

Jest świetna okazja, aby nie tylko pomóc biednym psom i koniom, nad którymi opiekę sprawuje Fundacja Zwierzęca Polana, ale także zrobić swoim pupilom profesjonale zdjęcia. Ich wykonania podjęła się Agnieszka Murak.
To będzie niezwykła niedziela. Zapraszamy was na specjalną sesję zdjęciową, w trakcie której profesjonalny fotograf wykona zdjęcia waszym pupilom w zamian za banknot wrzucony do puszki Fundacji Zwierzęca Polana. Każdy z was otrzyma 3 wysokiej jakości zdjęcia swojego zwierzaka. Sesja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 listopada w studiu Metka przy Alei Róż 8 w Warszawie. Zaproszeni są wszyscy chętni, wraz ze swoim zwierzakiem.
Sesja dla Polany
26 listopada (niedziela)
w godz. 11:00 — 19:00
Studio Metka Al. Róż 8 (wejście od podwórka)
Więcej informacji: Facebook
Zdjęcia wykona Agnieszka Murak. To absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Bratysławie oraz Wyższej Szkoły Filmowej FAMU w Pradze. Od lat zajmuje się fotografią, ale jej prawdziwa pasja to konie, a jej ogromna miłość do nich sprawiła, że bez wahania zgodziła się wziąć udział w projekcie Sesja dla Polany.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze