Startują warsztaty online z Lidią Popiel

Artykuł sponsorowany

Jak patrzeć by widzieć? Czy można wykorzystać błędy techniczne? Jak wykonać portret w miękkim świetle? Mistrzyni fotografii Lidia Popiel, podzieli się tą wiedzą, w oryginalnych warsztatach online, organizowanych przez AXA Polska.

W niebanalnym cyklu warsztatów zawierają się trzy lekcje wideo oraz jedna lekcja na żywo w formie streamingu, które będą się ukazywały w tygodniowych odstępach, na stronie www.fotowarsztatyAXA.pl. Fotowarsztaty online organizowane przez AXA Polska to wyjątkowa okazja by bez wychodzenia z domu zgłębiać tajniki fachu od profesjonalistki.

Zasady fotowarsztatów

Trwające miesiąc fotowarsztaty z Lidią Popiel podzielone są na cztery etapy. W każdym tygodniu ukazuje się nowa lekcja, w trakcie której Lidia Popiel przedstawia zadanie związane z danym tematem. Na wykonanie zadania i zgłoszenie swojej pracy uczestnik ma czas do momentu publikacji następnej lekcji. Prace należy zgłaszać na stronie www.fotowarsztatyAXA.pl.

Autorzy dwunastu najlepszych prac, wyłonionych w trakcie trwania warsztatów online, wezmą udział w zajęciach stacjonarnych, które odbędą się w Warszawskiej Szkole Filmowej. Najlepsze zgłoszone zdjęcia są wybierane osobiście przez Lidię Popiel.
Warsztaty stacjonarne pozwolą ich uczestnikom zgłębiać tajniki fotografii, doskonalić umiejętności i poszerzać doświadczenie pod okiem samej mistrzyni.

Terminy publikacji warsztatów online oraz tematy:

  • 20 października – Punkt widzenia i kąt patrzenia;
  • 28 października – Jak łatwo i szybko wykorzystać błędy techniczne;
  • 5 listopada – Portret w miękkim świetle;
  • 13 listopada – Realizacja i zamieszczanie swojego portretu w sieci. Jak uniknąć wpadek wizerunkowych.

Zobacz również: Jak uzyskać naturalny wygląd jesiennych portretów?

Streaming – lekcja na żywo!

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku, którego uczestnicy będą na bieżąco informowani o najnowszych lekcjach. Tam również można zadawać pytania dotyczące przebiegu warsztatów.

Lidia Popiel to kobieta z pasją, która fotografią zawodowo zajmuje się od 1985 roku. Jej prace publikowały m.in. Zwierciadło, Pani oraz Sukces. Oprócz zamiłowania do aparatu, Lidia Popiel jest również wykładowczynią, redaktor naczelną magazynu FineLIFE oraz modelką. Organizatorem akcji jest AXA Polska.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Wydarzenia:

9.0 Photo Day we Wrocławiu - już w sobotę Jak zwiedzać podwodny świat zza obiektywu? Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Young Photographers Award, czyli 3000 euro dla młodego fotografa "Odyseja gliwicka" Adama Sheybala w Galerii Asymetria Opolski Festiwal Fotografii - relacja z otwarcia Słońce światłem, księżyc blendą, a modele iluzją - warsztaty luna-grafii Spotkanie z Peterem Mitchellem w warszawskim CSW Autorskie spotkanie z Anitą Andrzejewską Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Kolorowe zdjęcie na jesienne szarości - wygraj fotograficzną drukarkę HP [konkurs] Getty Critics, Rodzinka Stokowskich... W Sieci piętnują absurdy zdjęć stockowych

Popularne w tym tygodniu:

Samyang AF 85 mm f/1.4 z mocowaniem Canon RF już niedługo