Stare, ale kochane. Piękne studyjne portrety leciwych psów

Pochodzący z Toronto fotograf Pete Thorne przygotował fotograficzną sesję portretową psów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że są to bardzo, bardzo stare psy z całym swoim psim życiem wypisanym na twarzy. W sumie do tej pory Thorne sfotografował 50 psów. Jak sam twierdzi, każdego dnia otrzymuje jednak maile od właścicieli kolejnych leciwych psów i cały czas przygotowuje nowe zdjęcia. Możecie je oglądać na jego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/oldfaithfulphoto) i Instagramie (http://instagram.com/cdn_tuxedo). Fotograf chciałby wydać docelowo album fotograficzny z najlepszymi zdjęciami z serii.

© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com

Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić

© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
© Pete Thorne / www.petethornephoto.com
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Fotograficzny portret Warao - jednego z ostatnich plemion tubylców w Ameryce Południowej "Harmonia życia" - podróż dookoła świata w ciekawym połączeniu filmu i time-lapse Dubaj zmienia się piekielnie szybko. Te zdjęcia pokazują ogrom zjawiska Pionowe panoramy - świeże spojrzenie na fotografię architektury Ogromny księżyc nad wulkanem. Fotograf wykorzystał sztuczkę optyczną Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądacie po 1, 2 i 3 lampkach wina? Zwyczajne życie Anny Osetek, która wygrała II edycję Projektu Przetwórnia Warszawa okiem obcokrajowca. Kelly Hudson odwiedziła stolicę Polski Chcesz, żeby Twoje zdjęcia skończyły w tej placówce [wideo] Sebastian Magnani pokazuje, jak wygląda codzienne życie Batmana Przerażające i piękne zarazem. Modelka pozuje z lalką, wyglądającą jak ona Gdzie szukać inspiracji do fotografowania?

Popularne w tym tygodniu:

Australijczycy zajmują się zwierzętami. Wiele z nich odzyskało siły "Strefy wolne od LGBT", czyli nasza rzeczywistość w obiektywie młodego Polaka World Photographic Cup 2020: Polska drużyna wśród 10 najlepszych Uciekła z miasta, mieszka w samochodzie i robi zdjęcia. Tak trzeba żyć! Monochrome Photography Awards 2019: wielu Polaków wśród wyróżnionych Paryskie muzea udostępniły ponad 100 000 historycznych zdjęć za darmo Projekt #NoBeautyInPlastic: Katastrofę ekologiczną fundujemy sobie sami Dawid Hemke to polski Joker. Zobacz, jak genialnie odtworzył tę postać Historyczne zdjęcia z ZSRR odnalezione w opuszczonym domu Co się dzieje z choinkami po świętach? Fotograf pokazał to na zdjęciach Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani